Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze ta angielska wersja VH1 nadaje sie do ogladania

 

Nie jest to mój styl muzyczny, ale po krótkim oglądnięciu stacja jest przyjazna.

Nie ma konkursów SMS na 1/3 ekranu, nie zaobserwowałem reklam.

Chociaż oglądałem 10min, więc moja opinia może być niezbyt obiektywna.

 

Powinni coś zrobić z MTV, bo tego się nie da oglądać.

Pewnie jakąś oglądalność ma, ale na pewno znalazłby się jakiś ciekawy odpowiednik.

 

Czy ja wiem, VH1 Europe nadaje muzykę jak Eska TV :)

 

Chyba pomyliłeś z VH1 Polska.

Bardzo dobrze, że Cyfra zabrała się za kanały muzyczne, bo każdy teraz znajdzie coś dla siebie.

 

PS. Napisałem e-maila do Cyfry+, jak interpretują zmianę VH1 Polska na VH1 Europa wg. regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marenss a jak mają interpretować?

 

Szanowny Panie,
odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuje, że program VH1 Polska zmienił nazwę na Comedy Central Family i został przeniesiony na dekoderach CYFRY+ na pozycję 52. Wyjaśniam, iż ramówka ww. programu została bez zmian.  Uprzejmie informuje, że CYFRA+ wprowadziła nowy program muzyczny VH Europa.  Pragnę poinformować, iż przestawione przez Pana artykuł Regulaminu nie ma zastosowania, gdyż wymieniony program nadal zawarty jest w ofercie.
W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również spodziewałem się, że wraz z aktualizacją chociaż poprawią parametry niektórych programów z ich listy. Na wielu zagranicznych programach od bardzo dawna jest bowiem tylko czarny ekran!

Skoro blokują użytkownikom samodzielne wyszukiwanie programów i skazują ich na "jedynie słuszną" własną listę, to niech przynajmniej od czasu do czasu sprawdzają czy na tej liście programy mają aktualne parametry. Czy tak ciężko to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chyba cyfra wycofala sie cichaczem z pakietow z "+" czyli z Canal+. Jest tylko Kompakt, Kompakt HD, a brakuje Kompakt HD+ i Optimum HD+. Canal+ jest juz dostepny jako opcja dodatkowa.

Po zalogowaniu na swoje konto w ICA w zakładce modyfikacja pakietu mam dalej: Optimum, Optimum HD, Kompakt HD+, Optimum HD+, Prestiż HD+.

Więc jak to w końcu jest z tymi opcjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...