Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie możliwości skorzystania z takiej opcji, bez względu za jakim pośrednictwem odbierasz w/w programy (DVB-T, DVB-S, DVB-C). Po prostu nadawca (TVP) wycofał się ze swojego pomysłu motywując to problemami jakie wystąpiły przy jego realizacji. Potwierdzenie tej informacji znajdziesz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MisiekPB RTL? :lol2: Oni nawet pewnie nie wiedzą, że taka walka w Polsce. To, że u nas w PPV nie znaczy od razu, że w RTL FTA. Poprzednio tak było, bo bracia Kliczko mają umowę z RTL-em. Na pewno ta gala nie będzie nigdzie FTA. Albo przynajmniej prawdopodobieństwo jest bliskie zeru, z tego powodu. że to nie jest walka o żaden pas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że 30 zł to absurd. Owszem, CP zawsze mówi, ze ceny są nie większe niż na zachodzie. Tylko spytajmy się, ile dla Niemca znaczy 9 euro, a ile dla Polaka 30 zł. Moim zdaniem, jeżeli już koniecznie PPV, to za około 10 zł. To realna cena. Ale takie coś jak PPV powinno być zarezerwowane tylko na bardzo ważne walki np: Adamek w Polsce o pas mistrza, za 15 zł. I myślę, że wtedy znaleźliby sporo ludzi. Temu wydarzeniu nie wróżę sukcesu. I oby tak było, bo przynajmniej nie wpadną już na taki pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,pretensje to trzeba mieć do samych siebie (a przynajmniej do tych co kupili walkę Adamek-Kliczko w PPV ), bo jak wiemy okazało się to sukcesem i idą za ciosem. Ja tu nie mam pretensji do Cyfry+,CP i sieci kablowych za cenę i to,że walka będzie w PPV.Oni chcą po prostu zarobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...