Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

No i były sobie świetne logosy... :/ Teraz walą po oczach kolorami.

Jak na moje, to mogliby zrobić takie znaki, jakie są na kanałach CANAL+ - czyli sama nazwa kanału, "+" i do tego dopisek HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie obecne loga (te kolorowe) są rewelacyjne, oby ich już nie zmieniali. Przezroczystych prawie w ogóle nie było widać. Może to tylko szczegóły bo ważna jest ramówka kanału, ale jeśli mając wybór, wolał bym zdecydowanie loga wyraźne i kolorowe, czyli takie jak w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie da się dogodzić wszystkim ;)

Albo narzekać będą miłośnicy "bezlogowości" albo miłośnicy wyraźnych logosów. ja jestem zwolennikiem czegoś pomiędzy - tzn. jeśli logo ma w sobie dużo wolnej pustej przestrzeni (jak NGC albo Eurosport) lub jest małe to lepiej aby było kolorowe, natomiast jeśli jest spore i niepuste (jak TVN czy Polsat) to lepiej żeby było takie jak TVN, ale większy stopień przezroczystości niż TVNowy czy Polsatowy to już moim zdaniem zbyt wiele ;)

 

Moim zdaniem te kolorowe logosy wyglądają OK. Są małe i tym samym bardzo niewiele zasłaniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i były sobie świetne logosy... :/ Teraz walą po oczach kolorami.

Jeśli zrobili teraz kolorowe to już sobie wyobrażam jak to musi ładnie świecić. Przeźroczyste loga są ok. A jak ktoś tak bardzo chce oglądać loga na ekranie to proponuję sobie wydrukować śliczne, wielgachne, kolorowe logo i przykleić na ekran :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz TV Full HD to niezależnie od dekodera , możesz obraz ustawić na taki format , jaki Ci odpowiada ( 16/9 , 4/3 , 14/9 , ZOOM ) tak jest w moim TV Samsung UE46C6500 .

Chociaż tuner emituje ,, sztywne 16/9 ,, to telewizor ma możliwość zmiany formatu obrazu .

 

@ mirko1801

Gdybym mógł to ustawić tak jak mówisz nie pisałbym głupot :) Na moim LG LD650, mimo, iż takie opcje są nie zmienia to nic w tym, że obraz na niektórych pozycjach w programie jest wyświetlany w pillarboxie i nie jest to win TV, ale tego jak ten materiał nakręcono...

 

Z wiki: "Pillarbox... powstaje on przeważnie na wyświetlaczach o proporcjach 16:9 przy odtwarzaniu filmów 4:3."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tutaj nowy i niezbyt znam się na tych wszystkich technicznych sprawach, ale mam pytanie czy u Was na wszystkich nowych kanałach ale kino+ HD i SD, Planete+ HD i SD itd. loga są poucinane czy jest ok? U mnie przed zmianą logotypów i nazw kanałów oraz przed wprowadzeniem wersji HD powyższych kanałów loga były ok, a tera nie dość, że kolorowe to jeszcze ucięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...