Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zadaj to pytanie nie na forum tylko bezpośrednio do cyfry. Wiele osób narzeka i nie robi nic poza tym - no chyba, że ślesz listy do cyfry ponaglające to zwracam honor. Normalny klient rozgląda się po rynku - poznaje oferty - wybiera taką dla siebie i kupuje. Jak czegoś brakuje - monituje u sprzedawcy/nadawcy. Innego typu klient z kolei rozgląda się - poznaje oferty - wybiera odpowiednią na siebie po czym wchodzi na forum na wątek o nazwie :

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny - i pyta kiedy poprawią mu jakość obrazu i dźwięku. Wnioski do własnego przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/53067/cyfra-z- ... nalow.html

 

Z listy kanałów CYFRY+ zniknęły stacje TV4 (dotychczas pozycja nr  i Patio TV (pozycja nr 113). Po aktualizacji listy programów, TV4 można odbierać jedynie w przypadku posiadania dekoderów HD i PVR HD w zasięgu nadajników NTC (po podłączeniu anteny naziemnej). Osoby, które nie dokonały aktualizacji listy kanałów nadal mogą odbierać TV4, ponieważ nie wyłączono uprawnień.

 

Tutaj jest sprzeczność:

http://www.cyfraplus.pl/_pro_uklad-kana ... derze.html (nie ma TV4)

http://www.cyfraplus.pl/_pro_pakiety-abo-pro.html (jest TV4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ich po***lo!!! Niech sobie jaj nie robią, na razie dla pewności nie aktualizuje listy kanałów, jak na razie po aktualizacji gdzieś godzinę temu wraz z nowymi kanałami załadował się tv4. Czekamy na jakiś komunikat, jeśli się to potwierdzi to rozwiązujemy umowę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego kanału chcesz rozwiązywać umowę? I gdzie przejdziesz jak nie ma nic lepszego? ;)

 

Coś z tą Czwórką się zaniepokoiłem jak to przeczytałem. U mnie póki co jest, mam nadzieję, że nie zniknie, dopiero jaja by były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego kanału chcesz rozwiązywać umowę? I gdzie przejdziesz jak nie ma nic lepszego? ;)

 

Coś z tą Czwórką się zaniepokoiłem jak to przeczytałem. U mnie póki co jest, mam nadzieję, że nie zniknie, dopiero jaja by były.

To prawda i tak lepszej oferty bym nie dostał, ale mam nadzieję że to jakiś błąd. Niby tv4 podpisuje umowy z N i TnK, a tu coś takiego? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mieszają,dobrze jest TV 4 bo nie mając Polsatu/ NTC na Podkarpaciu rzadka niestety/mogę czasem" Siatke" oglądnac.Powiedzcie dlaczego nie ma Canal + Sport 3 ,skoro ma startować od najblizszego wekendu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ma dopiero wystartować. Więc po co Ci jakaś plansza informacyjna?

A co do nowej listy bardzo mi odpowada ten nowy układ. Jest przejrzysty i czytelny. Trochę czasu minie zanim się przyzwyczaje ale jest to dobry ruch Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, głupie zamieszanie, rebel i tv4 powróciły na oficjalną listę Cyfry+. Po prostu błąd, tv4 raczej nie pozwolił by sobie na taki błąd, w końcu ponad 1,5 miliona abonentów Cyfry to nie mało.

Ale TV4 należy w jakimś stopniu do Polsatu i TVN-u. TV4 ma sporą oglądalność więc gdyby zniknęło z Cyfry a było dostępne tylko u konkurencji mogłoby to zamieszać, choć tylko w niewielkim stopniu, na runku. U progu DVB-T, zniknięcie TV4 z Cyfry byłoby jednak czymś dziwnym. Przypuszczam że jeśli I etap DVB-T ruszy pełną parą to Polsat sam zgłosi się do Cyfry+ i udostępni sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest plansza, niestety nie mam dekodera z modyfikacją kanałów oraz uprawieniami Cyfry, podobno już jest zakodowany w Seca4. Podobno na planszy informacyjnej jest napisane "Startujemy od 6.03" z logiem Canal+ Sport 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni go nadużywają przy komisjach śledczych czy innych tego typu insynuacjach, więc ja też go używam. Źródło nie jest poufne, bo jest na znanym portalu z dziedziny też satelitarnej, lecz regulamin zabrania mi tego (1 ostrzeżenie gratis za to kiedyś dostałem).

 

Ale Canal + Sport 3 ma wystartować w drugi weekend marca czyli 13.03.2010.

Może i tak ja tylko tak czytałem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...