Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym nawiązać do tego co pisał Kwiatek,a chodzi o przeprogramowanie,ewentualnie o funkcję wyszukiwania programów.Od tygodnia mam pakiet komfortowy i brakuje mi parę programów,m.in.paczki Filmbox.Byłem z kartą u znajomego i u niego były. Zrobiłem u siebie aktualizację-i nic.Włączyłem przeszukiwanie-i też nic.Pojawia się tylko czerwony kwadracik.W instrukcji pisze,że to oznacza,że antena jest źle ustawiona,ale sygnał anteny pokazuje u mnie max zielony pasek na 5-tce w skali.Kilkakrotnie robiłem przeszukiwanie i nic to nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nawiązać do tego co pisał Kwiatek,a chodzi o przeprogramowanie,ewentualnie o funkcję wyszukiwania programów.Od tygodnia mam pakiet komfortowy i brakuje mi parę programów,m.in.paczki Filmbox.Byłem z kartą u znajomego i u niego były. Zrobiłem u siebie aktualizację-i nic.Włączyłem przeszukiwanie-i też nic.Pojawia się tylko czerwony kwadracik.W instrukcji pisze,że to oznacza,że antena jest źle ustawiona,ale sygnał anteny pokazuje u mnie max zielony pasek na 5-tce w skali.Kilkakrotnie robiłem przeszukiwanie i nic to nie daje.

 

Ten zielony pasek to można o kant d*py potłuc. U mnie przu poziomie sygnału 4,5 nie odbierały TVP1 i TVP2, gość troszkę ruszył anteną i niby wszystko jest prawie ok, bo pasek jest nadal na jakieś 4,5 a niektórych kanałów zagranicznych nie da się oglądać, a na polskich, zwłaszcza na Eurosporcie często są zniekształcenia obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Pace 7201/91 "skokowo" - albo nic, albo ponad 4,5, które da się doregulować do prawie 5 (na razie czasza jest pod rusztowaniem i za siatką osłaniającą rusztowania, więc zobaczymy ile się uda wyciągnąć "na czysto").

 

Przy czym przy 4,5 świecą wszystkie kanały poza niektórymi HD a pozostałe HD bardzo długo (kilka - kilkanaście sekund) załapują. Przy prawie 5 kanały HD załapują minimalnie (praktycznie różnica niemierzalna) dłużej, niż SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra wprowadza swoja reklamowke w 3D. Bedzie prezentowana przed filmem "AVATAR". A juz myslelem, ze to moze cos nowego, ale nie :?

 

Pisze o tym, bo akurat wczoraj bylem na projekcji filmu AVATAR. Przed filmem Leciala reklamowka SKY HD. W 2010 wprowadzaja uslugi 3D...

http://corporate.sky.com/media/press_re ... /3d_tv.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wyszukaniu kanałów Filmboxy są już z nowej częstotliwości czy ze starej jeszcze?

 

Cały czas stara częstotliwość, nowa wejdzie niedługo, ale nie wiem jaki sens jest dawać Filmboxy na swój TP, przecież ciągną obraz z tp N-ki i jest ok, po co marnować miejsce na kolejne duble? Lepiej daliby NG Wild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to - to chciałem napisać. Zapewne jest to związane z zakończeniem umowy ITI-SPI dotyczącej emisji sygnału na satelitę.

 

Pytanie co z nowym miejscem na tp. ITI - ale to już nie ten wątek. Chociaż może ten? Może doczekamy się wymiany kanałów na linii N-CP-C+?

 

PS. Bez przesady, ale ktoś z tym 3mb przesadził... Obecnie na TP C+ jest do wzięcia ok. 60 mb, co daje możliwość nadawania ok. 6 kanałów HD. I tak jest w sumie - bo nadawanych jest 5 + miejsce na 6. o ile się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n wyczyści ten transponder i będzie jak znalazł dla SKY Italia :)

 

Tylko nie "makarony", oni mają tyle kanałów na Eutelsacie, że normalnie się niedobrze robi. :lol:

 

Ja mam nadzieje , że Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD dalej będą nadawać filmy i sport w najlepszej jakości HD w Polsce (czyli około 17Mbit) i ta sprawa się nie pogorszy, bo to będzie wtedy porażka roku :!: Zamiast polepszać jakość to zmniejszają dla kasy :?

 

Wiesz, dali takie promocje na których jadą na minusie, więc muszą sobie na czymś odbić, tutaj kasa leży i się prosi, a abonenci przynajmniej nie będą mieli podwyżki abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arsenal, oczywistym jest, że Cyfra nie dostanie nic od ITI na zasadzie "wy weźmiecie filmboxy, a my wam damy to i to" bo to nie ITI o tym decyduje. Jestem jednak przekonany, że jak Cyfra dogada się z TVP , to TVP HD będzie brany z transpondera ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wynikać będzie już z innych uwarunkować - porozumienia C+ - N. Filmboxy to akurat typowy biznes nadawczy. Podejrzewam, że teraz na TP TNK wskoczy EskaTV i dwa inne kanały. Ale cały czas najważniejsze żeby chociaż te 4 kanały (Bo jest jeszcze zdublowany TVP Sport i Discovery) stały się polem do wymiany dubli CP-N-C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...