Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko jedno pytanie - otrzymałeś aneks? Jeśli Cyfra nie przesłała abonentom takiego aneksu (bo raczej wstrzymali wysyłkę, jeśli był błąd w druku) to nie wejdzie on w życie. Zaczekaj aż otrzymaj aneks i wtedy zastanawiaj się, czy możesz rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli otrzymasz aneks w ktorym pisze ze orange sport bedzie w komfortowym to wydaje mi sie ze mozesz rozwiazac umowe .zostales wprowadzony w blad.Kiedy podobne praktyki stosowala firma domeny.pl gdzie kupowales domene za 1zl na probe a potem w regulaminie jasna czcionka bylo napisane ze jestes zmuszony przez koljne trzy lata placic za te domene po bodajze 6o0 zl!!Jesli cos sie pisze i publikuje to trzeba chyba to sprawdzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn, razem z rachunkami, miał być wysyłany 6 i 9 listopada. Wysyłka jest obecnie wstrzymana, ale Magazyn w formie w jakiej był zamieszczony na stronie www zostanie wysłany (jest już wydrukowany). Zostanie dodana do korespondencji errata z korektą błędu który jest w Aneksie. Tym samym - brak podstaw do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wysłałem do c+ zapytanie dotyczące Orange Sport odnośnie wejścia tego kanału do Komfortowego +-taka była odpowiedż:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż zamieszczony w

Magazynie PLUS+ Aneks będzie obowiązywał od 12.11.2009 roku.

 

W związku z powyższym w 11.2009 roku naliczenia abonamentowe będą

przedstawiały się następująco:

 

- pakiet Komfortowy+, opłata miesięczna 43 zł 90 gr (opłata

uwzględnia zniżkę 30 % opłaty standardowej),

 

- opcja CANAL+, opłata miesięczna 20 zł 90 gr (opłata uwzględnia

zniżkę 30 % opłaty standardowej),

 

- opcja Orange Sport opłata miesięczna 10 zł.

 

Uprzejmie wyjaśniam, że zaplanowałem odłączenie opcji Orange Sport od

01.12.2009 roku, ze względu na poszerzenie oferty programowej pakietu

Komfortowego+ o ww. kanał

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

dODAM IŻ W iboa na grudzień odjęli mi te 10 zł za orange sport jakl gość pisał w mailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjęli dlatego że odłączyli. Docierają do Nas sprzeczne informacje, Mag PLUS+ ze strony C+ zniknął, na stronie głównej w zakładce CYFRA+ pojawiło się sprostowanie Sat Kuriera zgodnie z info od chyba rzecznika prasowego CANAL+. W związku z tym nie pozostaje nic innego tylko czekać na 12 listopada i wtedy się wszystko wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie w pakiecie podstawowym+ pojawił się FoxLife. Ciekawe czy to jakaś pomyłka Cyfry czy coś przegapiłem i FoxLife jest przeniesiony z komfortowego do podstawowego. Myślałem też że przez pomyłkę załączyli mi komfort ale nie mam Eurosportu 2, History itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mam pakiet Podstawowy+ i u mnie również pojawił się Fox Life. :D

Też tak się zastanawiam, czy to jakiś błąd ze strony CYFRY+, czy też kanał ten został dziś "przerzucony" do pakietu Podstawowego+, tak jak to kiedyś było też z kanałem Kuchnia.tv... :roll:

Kanał Fox Life cały czas jest kodowany. Nie nadaje obecnie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda Wojt@sie. :)

 

Małe [beep]lo się pojawilo w CTA C+ niestety. Erratę mają wysyłać z magazynami i wyjaśniać... nic tylko czekać teraz, może walną jakiegoś "easter egga" i dostaniemy OS. Któż to wie....? :woot:

 

W dzisiejszej przesyłce od Cyfry jest tren sam magazyn z tym samym błedem do na ich storonce...

A piszę błedem bo jest tez Errata do Orange Sport

 

Oto jej treść:

 

http://i37.tinypic.com/4vjv5v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...