Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wszystkich kanałów Canal+ tzn, Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film HD, Canal+ Sport, Canal+ Sport HD, Info/Canal+ Sport2 wyłączono kodowanie Viaccess.

Coś się szykuje :?: Czy to odpowiedź Cyfry+ na uruchomienie satelitarnego przekazu platformy Orange.

Na Canal+, Canal+ Film i Canal+ Sport Viaccess jest dalej. Zauważ, że na 10,892H kanały Canal+ wyszukują się po kilka razy - na jednej z kopii Viaccess pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na stronie www jeszcze nie uwzględniono tej zmiany. Kanał 107 nadal nie obsadzony.

Pogratulować refleksu. :brawo:

 

W wykazie kanałów C+ brakuje jeszcze "starego" 134 euronews !! ale nie każdy go ogląda, bo nie jest po polsku :oops:

No tak - dość ciekawy program. Taki teleekspress na okrągło :) Szkoda tylko, że jest na nim aż tyyyyyyle powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post przez darekbaj » 9 sty 2010, o 11:28

żeby aktywować pakiet 3 kanałów w którego skład wchodzi XXL trzeba podpisać aneks do umowy u dystrybutora. Aktywacja kosztuje 49zł opłata miesięczna 29 zł.

W skład pakietu oprócz XXl wchodzi kanał o motoryzacji i łowiectwie. To jest kanał francuski kiedyś go miałem jakoś VHS programy lata 70 może wcześniejsze nędza !!!Jeśli masz możliwość kup moduł CI Polsatu 199zł i przez 4 miesiące masz kanały Polsatu łącznie z kanałami HD dzwonisz dopłacasz 10 zł miesięcznie i masz Pakiet Hustler albo 20zł i masz Pakiet Rozrywka ( Hustle-ra i XXXtreme ) a tam już jest na czym "oko zawiesić "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Eurosportu taka informacje mozna znaleźć na kingofsat:

Hotbird 9 (13E) - Cyfra + & Cyfrowy Polsat & Hello HD & ITV Partner & N & Sky Italia: Eurosport HD jest teraz nadawany bez szyfrowania (11278.36MHz, pol.V SR:27500 FEC:3/4 SID:13061 PID:3000[MPEG-4] /3201 angielski,3202,3203 turecki,3204 rosyjski,3205 holenderski,3206 czeski,3207 niemiecki,3208 niemiecki,3209 portugalski,3210 polski,3211 węgierski,3212 hiszpański,3213 włoski,3214 rumuński). (2010-02-03 19h14)

Wnioskuje ze jest to chwilowe i dotyczy nie tylko Cyfry +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie nowość programowa, ale jak dla mnie nowość:

Otóż dziś pojawił się u mnie pan z punktu CYFRY, w którym podpisywałem umowę. Oznajmił, że CYFRA wprowadziła teraz nowe zasady i od teraz potrzebne im są dane z dwóch dowodów tożsamości. Czyli poza numerem dowodu osobistego potrzebny jest też numer na przykład prawa jazdy albo paszportu. I po co to wszystko? Jak dla mnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe, bo ja podpisując umowę jakieś 2 lata temu nie potrzebowałem żadnego drugiego dokumentu ani zaświadczenia o zarobkach / zatrudnieniu etc. i od tamtego czasu nikt mnie o drugi dokument nie prosił. dla ciekawostki dodam, że nie pomyśleli tym samym, bo nie byłem w tamtym czasie osobą pracującą - równie dobrze mogłem nie mieć z czego płacić rachunków i wiarygodności żadnej, a jednak dali mi cyfrę tylko 'na dowód' - punkt łódź - manufaktura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...