Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że takie są wymagania twoje, to nie znaczy od razu, że większości klientów.

Oferta sportowa mogłaby zostać poszerzona jedynie o SportKluby i ew. ESPN America, bo na kanały sportowe Polsatu ani na nSport szans nie ma najmniejszych. Ale pomijając ten fakt - kanałów sportowych jest obecnie 9 (nie licząc wersji HD), a niedługo dojdzie kolejny - Canal+ Gol. Kanałów dla dzieci jest o ile się nie mylę 5, więc w porównaniu do oferty sportowej, na pewno nie jest ich za dużo. Wiele osób o wiele chętniej powitałoby w ofercie Boomerang i Nickelodeon niż jakieś nowe kanały sportowe.

 

Lepiej tego nie można ująć, ja ze swojej strony dopisałbym do listy życzeń Discovery HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych Bumerangów - już i tak za dużo jest kanałów dla dzici - Potrzebny jest kanał sportowy oraz CANAL+SPORT 2 HD. To jest oczywiste i takie sa wymagania klientów.

 

Na siłę uszczęśliwiają nas kolejnym sportowym canalplusem. Ja na przykład nie życzę sobie kolejnego sportowego kanału. Powinni dać jakiś dobry kanał dokumentalny ( nie sieczkę typu discovery ) np Planete2 , mcm pop oraz jakiś kanał z klasykami bajek. W komfortowym jest zdecydowanie za dużo sportu. A ja np po sporcie wymiotuje już. A piłka nożna wszechobecna doprowadza mnie do . :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportu nigdy nie za wiele ale tylko co by było co oglądać. Canal+ Sport 3 kolorowe pasy nie jest za ciekawy , C+Sport 2 niech dają powtórki cały dzień a nie reklamy Cyfry+. Sportkluby owszem ale nie z obecną jakością , ESPN America Super jest. AXN -y , HBO , Canal+ same powtórki w kółko. Discovery HD , Eska TV , kanały Viasatu to było by trochę świeżości w ofercie i Boomerang musowo musi być. I możliwość edycji listy kanałów i ja mam tyle życzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A BBC jest 100 razy lepszy. MiniMini to stacja, która tylko przyzwyczaja dzieciaka do bezmyślnego gapienia się w ekran. A BBC "uczy".

Coś w tym jest, przez płacenie 2 abonamentów mam porównanie, że moje pociechy wolą "BBC". Dla mnie natomiast MiniMini jest znakomity pod względem jakości obrazu i dźwięku oraz emisji nadawania. O godzinie 21 rybka idzie lulu i moje bajbuchy też, BBC cało dobowy kanał nie wiem po co w środku nocy nadawać bajki? Nie mniej bardzo się ucieszę z wprowadzenia BBC do Cyfry+ zwłaszcza, że kończy się umowa ze słoneczną platformą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich newsach pojawiał się z pytajnikiem termin 1 września, a zwykle kodowanie dodają trochę wcześniej niż termin wprowadzenia. Brak kodowania utwierdza mnie w przekonaniu, że paczka BBC nie dołączy już teraz do Cyfry, a pytajniki w newsach były bardzo stosowne.

 

Pozostanie czekać aż się wyłączność w CP skończy, a Cyfra podpisze stosowne umowy z BBC i wprowadzi paczkę do swojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Central Family zastepuje zupełnie VH1 (do tej pory było tylko wieczornym pasmem).

Tak jakby było za mało kanałów z serialami, a za dużo muzycznych. Choć trzeba przeznać, że ostatnimi czasy VH1 zszedł na psy. Poczatkowo grali muzykę dla trochę starszego pokolenia, której w sumie mało jest w telewizji, z czasem robili się coraz bardziej MTV-podobni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...