Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
Nie ma już VH1 Classic teraz jest MTV Classic :] Jeśli chodzi o moje typy to 2 kanały NG Wild :] + History HD.Miło był bym rozczarowany jakby dodali ESPN HD :]oraz ESPN America :]

 

MTV Classic to kanał powstały w wyniku rebrandingu vh1 classic ale tylko i wyłącznie w Wielkiej Brytanii. W pozostałej części Europy nadal nadaje vh1 classic, choćby z pozycji 19,2E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać ale skoro teraz przedłużyli umowę na TVN/TVN7 to może obejmuje ona też TVN HD skoro jednocześnie zapowiadają nowe kanały HD... Logika na to wskazuje choć nie bardzo mi się chce wierzyć aby ITI opchnęło ten flagowy kanał konkurencji. Musieliby mieć nóż na gardle. Może mają? Liga Mistrzów juz się kończy, może nie mieli spodziewanych zysków a zapłacili słono i na przyszły rok nie chcą już kupować co w połączeniu ze sprzedażą TVN HD świadczyłoby o zwijaniu żagli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już VH1 Classic teraz jest MTV Classic :] Jeśli chodzi o moje typy to 2 kanały NG Wild :] + History HD.Miło był bym rozczarowany jakby dodali ESPN HD :]oraz ESPN America :]
To polecam str. http://pl.kingofsat.net/tv-19.2E.php tr.66 11739 V/Astra/stoi jak byk VH 1 Classic.Mtv Classic była swego czasu u nas.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szału nie będzie, bo jest kryzys i jest kryzys na rynku. Nie liczyłbym ani na polsat HD czy TVN HD, ani na BBC HD Zapewne bedzie to mezzo HD - to prawie bankowo. Moze FOX life HD, moze tak, ale ciekawe ja to rozwiązą cenowo. Mówię o moich odczuciach i obserwacjach rynku. A na nim jest kiepsko. Moze TVP HD, bo w publicznej brakuje forsy. Moze discovery HD. Jeżeli chodzi o moje osobiste odczucia - nie wpłynie to na ocenę oferty cyfry. Chyba że nas czymś zaskocza, ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np: taki BBC HD to byłoby niezłe, czy Cinemax HD z tym ostatnim to szans nie ma ale BBC?

 

A przepraszam, z czego wnosisz, że na Cinemax HD nie ma szans? Zasadniczo Cinemax i Cinemax2 są w ofercie Cyfry+ od dawna. Osobiście nie są mi znane żadne powody, dla których miałoby nie być szans na Cinemax HD.

 

O TVN HD raczej trzeba zapomnieć, bo konkurencja go nie odda, tak samo TVP HD - z telewizją publiczną Cyfra się jakoś dogadać nie może od samego początku. Nie wiem, czy pamiętacie, ale jak startowała platforma Cyfry+, to najpierw miała to być współpraca Canal+ właśnie z TVP. Ale TVP oczywiście wystawiła Canal+ do wiatru, wycofując się w ostatniej chwili.

Zresztą, czy można by się czegoś innego spodziewać po TVP? TVP była jest i będzie niereformowalna, aż zbankrutuje i trzeba będzie tworzyć nową spółkę, co chyba przynajmniej rząd rozumie, bo z dotychczasowych działań rządu wynika, że działa w kierunku bankructwa TVP. No ale to już dygresja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już VH1 Classic teraz jest MTV Classic :] Jeśli chodzi o moje typy to 2 kanały NG Wild :] + History HD.Miło był bym rozczarowany jakby dodali ESPN HD :]oraz ESPN America :]

 

MTV Classic to kanał powstały w wyniku rebrandingu vh1 classic ale tylko i wyłącznie w Wielkiej Brytanii. W pozostałej części Europy nadal nadaje vh1 classic, choćby z pozycji 19,2E.

 

Tylko,że z tego ,co wiem, to niestety,za vh1 classic trzeba zapłacić dodatkowo :evil: już poza Cyfrą+.Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać ale skoro teraz przedłużyli umowę na TVN/TVN7 to może obejmuje ona też TVN HD skoro jednocześnie zapowiadają nowe kanały HD...

 

Skoro umowa została przedłużona i obejmnowałaby TVN HD, to kanał byłby już dostępny w Cyfrze+. Moim zdaniem małoprawdopodobne, aby TVN HD w najbliższym czasie wszedł do Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rozmowy o TVN HD są bezcelowe. Nie wiem czy zauważyliście, ale każda platforma satelitarna musi mieć w ofercie programy, których nie ma konkurencja. Czymś przecież dana platforma musi przyciągać.Przede wszystkim są to programy, które są własnej produkcji.

W Cyfrowym Polsacie na dzień dzisiejszy są to własne kanały oraz paczką BBC.

Cyfra - własne kanały, Canal+ i National.

 

W N-ce też jest podobnie. TVN HD jest jednym z kanałów które mają przyciągnąć, zwłaszcza, że reszta kanałów jednak jest dostępna u konkurencji. Także o TVN HD można zapomnieć na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Nie ma już VH1 Classic teraz jest MTV Classic :] Jeśli chodzi o moje typy to 2 kanały NG Wild :] + History HD.Miło był bym rozczarowany jakby dodali ESPN HD :]oraz ESPN America :]

 

MTV Classic to kanał powstały w wyniku rebrandingu vh1 classic ale tylko i wyłącznie w Wielkiej Brytanii. W pozostałej części Europy nadal nadaje vh1 classic, choćby z pozycji 19,2E.

 

Tylko,że z tego ,co wiem, to niestety,za vh1 classic trzeba zapłacić dodatkowo :evil: już poza Cyfrą+.Niestety.

 

Dokładnie, wystarczy kupić kartę MTV Unlimited i później opłacać ją na kolejne okresy dokupując specjalne zdrapki - dostępne w hollex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeanalizowałem wasze wypowiedzi i z całym szacunkiem do nich ja byłbym zachwycony gdyby Cyfra dołaczyła wszystkie dostepne Discovery HD . Wczoraj byłem u kolegi,który "w kablu" ma np. National Geo. Wild HD - rewelacja ! Niczego więcej nie oczekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę to dużo osób piszę właśnie o brakującym kanale Nat Geo Wild w Cyfrze +. W sumie też się zgodzę i dziwię się, że jeszcze go nie wprowadziła jak posiada swój kanał National Geografic niedostępny w CP czy w N. W dodatku Wild występuję w każdej platformie, a jest to bardzo interesujący kanał, którym Cyfra mogłaby dużo zyskać.

O paczce BBC występującej w Polsacie nie ma co myśleć niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...