Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w czym macie problem z tym Polsatem w Cyfrze+. Wystarczy zaopatrzyć się w tuner z kieszeniami na moduły dostępu, kupić CAM Cyfrowego Polsatu, wykupić pakiet Mini (9,90 zł/m-c) lub Mini Max (19,90/m-c) i macie Polsat. Ja tak zrobiłem, z tym że sobie wziąłem pakiet Relax Mix i na jednym tunerze mam wszystkie najważniejsze polskie kanały. Nie wiem oczywiście, czy w opcji modułu CAM można wziąć sobie pakiet Mini, ale wydaje mi się, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nin czemu się dziwisz?? Pokaż mi w Polsce choc jeden bezpłatny kanał. Nawet za kanały TVP płacisz-abonament . No fakt tylko ok.30 % społeczeństwa ale teoretycznie powinna zdecydowana większośc. Więc 9.90zł za oglądanie reklam nie jest wygórowaną ceną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże Polsat poprosił o przesunięcie tego terminu bodajże do końca sierpnia jeżeli się nie mylę.

 

Ciekawe czy za darmo czy coś w zamian ? Jeśli się nie mylę to kanał Nat Geo Wild jest z transpondera Cyfrowego Polsatu ? pachnie mi tym kanałem w ofercie Cyfry+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wiem, że nie zależy od CP ale, na pewno Cyfra+ jeśli by chciała to bez problemu umowa z NGC byłaby podpisana a o parametry odbioru z Polsatem, ale to tylko moje domysły. Tak czy inaczej jestem pewien, że Cyfra+ za darmo na pewno nie zgodziła się w sprawie przesunięcia tak długiego terminu i na pewno będzie miała z tego jakąś korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 maja do oferty Cyfry+ mają podobno wejść aż 4 nowe kanały HD; w tym te od dawna oczekiwane, a także te, których chyba nikt się na poważnie nie spodziewał. Z drugiej strony, niestety nadal nie wiadomo nic o dołączeniu tego najbardziej oczekiwanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 nowe kanały HD; w tym te od dawna oczekiwane, a także te, których chyba nikt się na poważnie nie spodziewał. Z drugiej strony, niestety nadal nie wiadomo nic o dołączeniu tego najbardziej oczekiwanego.

 

Tak zakreconego zdania to jeszcze nie widzialem , pelnego wykluczen :) Jakie to sa te od dawna oczekiwane? I jakich sie nikt nie spodziewal ? I jaki to jest ten najbardziej oczekiwany? Brak źródła !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...