Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że Kolega @audib6 to ztych co wszystko wiedzą lepiej.

Jak wprowadzali napisy na HBO HD też występowały problemy w testach i po zgłoszeniu jeszcze podziękowali za opinie bo to pomagało im objąć liczniejsze rodzaje dekoderów. Nie wszyskie tunery dające możność oglądania C+ są w posiadaniu ich techniki..

Jeśli operator lub nadawca kanału dopuszcza korzystanie z nieautoryzowanego sprzętu to skąd mają wiedzieć ile takich dekoderów i jakich modeli odbiorcy mają.

Mnie stale C+ z niedowierzaniem traktuje odnośnie odbioru pakietów ... bo w systemie mają, że kiedyś kupiłem od nich Sagema za 1 zł....

 

PS. problem się chwilowo zdezaktualizował bo testy zawiesili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli operator lub nadawca kanału dopuszcza korzystanie z nieautoryzowanego sprzętu to skąd mają wiedzieć ile takich dekoderów i jakich modeli odbiorcy mają.

Może nie wiedzą jakich dekoderów uzywają abonenci ale raczej wiedzą dokładnie ile mają aktywnych kart w systemie i ile wypożyczonych i sprzedanych własnych dekoderów. Ja kolego do Ciebie się nie dowalam, a widać, że potrafię odpowiedzieć na Twoje przemyślenia. Zamknijmy ten wątek, bo nie o tym jest ten.

P.S. Testy trwają cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedź od Cyfry

Szanowny Panie,

 

dziękuję za nadesłane korespondencje.

 

Wszelkie przedstawione przez Pana uwagi i spostrzeżenia są przez nas czytane i analizowane.

 

Odnosząc się do wybranych kwestii, pragnę wyjaśnić, iż aktualnie prowadzone są testy w celu sprawdzenia wariantów odbiorów przy danej modulacji, które nie są jednoznacznie z prowadzeniem przekazu z danymi wartościami.

 

Jednocześnie wyjaśniam, że otrzymaliśmy informacje odnośnie nieprawidłowości w odbiorze, poprzez moduły Astona.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Z poważaniem,

 

xxxxxxxxx

 

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA+: jeszcze więcej kanałów HD

 

CYFRA+ szaleje z kanałami HD w swojej ofercie. Do 11 listopada CYFRA+ wzbogaci swoją ofertę o 10 dodatkowych kanałów HD, które abonenci otrzymają bez żadnych dodatkowych opłat. 28 października do portfolio platformy dołączą CANAL+ GOL HD, CANAL+ Weekend HD i TVN HD, 4 listopada TVN7 HD, a 11 listopada 6 własnych kanałów tematycznych, dostępnych wyłącznie w CYFRZE+: ale kino+ HD, PLANETE+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD /HYPER+ HD, Kuchnia+ HD i Domo+ HD.

 

- Zgodnie z zapowiedziami CYFRA+ intensywnie rozwija ofertę w wysokiej rozdzielczości. W najbliższych tygodniach dodamy aż 10 nowych kanałów oferując naszym abonentom łącznie dostęp do 30 stacji HD. Nadal pracujemy nad wzbogaceniem oferty, więc nie jest to jeszcze nasze ostatnie słowo w tym roku - zapowiada Beata Mońka, Prezes Zarządu spółki CANAL+ Cyfrowy, operatora CYFRY+.

 

- Jednocześnie będziemy zwiększać liczbę emisji w trójwymiarze. Już od listopada zaproponujemy abonentom cotygodniową premierę w ramach pasma CANAL+ 3D, a w pierwszym kwartale 2012 przekształcimy to pasmo w kilkugodzinny kanał.

 

CANAL+ GOL HD i CANAL+ Weekend HD wzbogacą nieodpłatnie pakiety zawierające dotychczasową rodzinę kanałów premium CANAL+, a TVN HD, TVN7 HD oraz kanały tematyczne CANAL+ Cyfrowego zostaną dołączone za darmo do podstawowej oferty platformy i będą dostępne już od najniższego pakietu Start w cenie 19 zł.

 

CYFRA+ to platforma cyfrowa oferująca unikalny zestaw wszystkich dostępnych w Polsce kanałów premium w jakości HD, w tym CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ GOL i CANAL+ Weekend oraz najbogatszy wybór kanałów tematycznych, w tym stacji własnej produkcji: ale kino+, PLANETE+, MiniMini+, teleTOON+/HYPER+, Kuchnia+ i Domo+.

 

Jeszcze tylko: Discovery HD Showcase, Polsat HD, Travel HD, FOX HD, AXN HD, TVP Historia, Discovery Historia, History HD, Da Vinci learning, Boomerang oraz Nickelodeon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problem z Astonami 2.23 i 2.19. Przy FEC 8/9 nie są w stanie zdekodować kanału. Przy 5/6 nie ma problemu. Moduły C+ wysiadają także przy 5/6. Mam nadzieję, że ten rezultat testu zostanie wzięty pod uwagę przez C+ i nie będzie docelowo 8/9.

 

problemu nie widać przy 2.26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ta radość wynika z tego zdania

Nadal pracujemy nad wzbogaceniem oferty, więc nie jest to jeszcze nasze ostatnie słowo w tym roku - zapowiada Beata Mońka, Prezes Zarządu spółki CANAL+ Cyfrowy, operatora CYFRY+.

O dodaniu wersji HD kanałów wlasnych i TVN pisało się bowiem od dawna. Poza tym to wcale nie są nowe kanały tylko wersje HD już istniejących. Od strony programowej - zerowe wzbogacenie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba masz cos z oczami bo na tej samej stronie pisze jak BYK..

ach Ci nabijacze:((

polsat sport news nie dosc ze jest badziewny to na dodatek jest z friko z naziemnej

a Fox...taka sama beznadzieja z mnóstwem reklam...pomijajac juz fakt ze az zaczynam sie bac ile po nowym roku machna podwyzki...

ale spoko..damy rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szczerze tak naprawde jeden z userow ma racje , TYPOWYCH NOWYCH kanalow w ofercie naprawde brak bo to co dostaniemy to NIE nowosc a jedynie "cos " a raczej te same tresci ale w LEPSZEJ jakosci , wiec do konca trudno nazwac kanaly NOWOSCIAMI ,,, no ale lepszy rydz niz NIC

 

a tak wogole to czekam na nowa LISTE KANALOW , bo jestem ciekaw jakiego nam balaganu OPERATOR narobi hehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też żadna radość, prawie same duble. Nie szaleje na punkcie HD więc nic mi to nie zmieni. A koszty ich dodania i ja pokryje...

 

Cyfra zupełnie nie trafiła z dodaniem kanałów HD. Najpierw trochę zaspała na rzecz Nki, później długo się szykowała na odpowiedź i teraz dodaje gdy Nka jest sprzedawana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia ile jeszcze Cyfra+ musiała by dodać kanałów aby większość tutaj zadowolić ? :brawo:

Wielu znajomych ma Cyfrę+ od wielu lat i nawet nie przychodzi im do głowy myśl o dodawaniu nowych kanałów, po prostu to co im pasowało w momencie brania danego pakietu wystarcza.

A tutaj są jacyś TV-maniacy co by wszystkie kanały z całego świata chcieli i dalej za mało. :lol2:

 

Dla mnie liczy się jakość i zawartość, nic więcej, oczywiście w HD. Za to mogę więcej płacić, tylko że praktycznie nie ma tej jakości nigdzie, Przyzwoity poziom trzyma Canal+ Sport HD, TVP HD i Animal Planet HD, reszta to popłuczyny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisałeś...Ja mam Prestiż HD+ i nie mam czasu dwuch kanałow oglądać a co dopiero reszte.Ale te kanały które cyferka doda to dobre posunięcie (niech dzieciaki też mają coś w HD) :brawo: Większość nagrywam na dysk i jak tak dalej pójdzie to ten 1TB co mam w deku to będzie za mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...