Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem pewny na 99,9%, że będzie w "Optimum", chociaż jeśli kanał jak jest napisane w artykule "Satkuriera" liczy na uzyskanie 10 milionowej dostępności, to może być nawet od pakietu "Start" (wszystko zależy od tego czy nadawcy będzie na tym zależeć) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie przed rozstrzygnięciem sprawy sprzedaży n-ki. Bo po co kupować coś co może i tak przejmie się z dobrodziejstwem inwentarza. A jeśli nie to pewnie nieszybko, Fox jest do wzięcia od dawna, ale jakoś Cyfry nie interesuje.

 

Żadnych kanałów nie przejmą z dobrodziejstwem inwentarza! Wszystkie dodatkowe trzeba będzie wynegocjować. Tak było przy wchłanianiu WizjiTV.

PS. Wtorek 11.30 konferencja prasowa. Może się czegoś dowiemy.

Przepraszam, kanały własne N przejdą z dobrodziejstwem inwentarza :wink: A następnie będą zlikwidowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejęliby umowy wynegocjowane przez n-kę. Chyba nie sądzisz, że wszystkie umowy n-ki zakończyłyby się tylko dlatego, że zmieniłby się jej właściciel?

A poza tym skąd ta pewność, że wszystkie kanały n-ki zostałby zlikwidowane. Uwielbiam takie wyrocznie, które wiedzą wszystko zanim to się wydarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejęliby umowy wynegocjowane przez n-kę. Chyba nie sądzisz, że wszystkie umowy n-ki zakończyłyby się tylko dlatego, że zmieniłby się jej właściciel?

A poza tym skąd ta pewność, że wszystkie kanały n-ki zostałby zlikwidowane. Uwielbiam takie wyrocznie, które wiedzą wszystko zanim to się wydarzy...

 

Nie zakończyłyby się tylko podlegały renegocjacji na wniosek którejkolwiek ze stron, które wcale nie musiałyby zakończyć się sukcesem.

Pewność? Raczej rachunek ekonomiczny. Po co utrzymywać 2 nfilmy HD i nsportHD gdy ma się swoich od groma kanałów? I w dodatku podkopując ich markę?

PS. Przepraszam za OT, już skończyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy miesiące temu w innym miejscu narzekałem.

viewtopic.php?f=6&t=8442&p=495892#p495122

Wczoraj przechodziłem ulica gdzie kiedyś było Centrum Cyfry i zauważyłem na drzwiach kartkę która zapowiada (w nieokreślonym przyszłym terminie) otwarcie Centrum Cyfry.

I to jest zapowiedź :) no i nowość :jupi: bo jeśli otworzą to Centrum Cyfry powróci do Lublina...

(tak wiec mieszczę się w temacie wątku :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...