Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciacho007 cyfra zapalcila mniej za ekstraklase niz placila dotad...

lucius...ja mam inne pytanie..czy tam w zarzadzie naprawde ktos wierzy ze pozbywanie sie coraz to lepszych kąskow ze swojej oferty filmowej uda sie zapchac serialami i 1 hitem na miesiac skoro sie odpuszcza wszystkie wytwornie????

no chyba ze tocza sie rozmowy w sprawie przejacia jakis wytworni ale o tym jakos cisza na forach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucius: A co to za strategia trzymana na wrzesień. Konkurencja Wam odjeżdża. Przykro mówić ale zawsze kojarzony ze świeżym filmem Canal+ powoli traci na rzecz konkurencji. Nie ma co czekać do września dajcie jakieś "mocne mięso" już teraz. Zapowiedź dublowanych kanałów sportowych w wersji ...powiedzmy HD jest nijakim posunięciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w sumie fajnie byłoby pójść na jakąś fajną konsolację - to o konferencji prasowej Canal+ :-) Trudno mi sobie wyobrazić jakieś "mocne mięso" we wrześniu, skoro na rynku brakuje tego mięsa do wzięcia... (Przynajmniej z tego co wiem to żadna z dużych wytwórni nie jest do wzięcia, chyba, że daleko w przyszłości...) To tak jakby N chciała robić dziś konferencję, o tym jak elitarna jest jej oferta sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucius też bym chciał wpaść na forum od czasu do czasu coś napisać ,narobić zamieszanie potem zniknąć! Jeżeli jesteś taki pewien to podaj konkrety a nie jak zawsze info którego nie możesz zdradzić.Lepiej nic nie mówić i nie robić nikomu złudzeń ,niech Pan @lucius mówi lepiej o konkretach bo widzę że większość forumowiczów zapatrzonych jest w Pana/Ciebie jak w jakiegoś bożka a to nie fer ,a następstwie tego powstają później tylko plotki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiadomo, że będzie Hustler HD

 

Też obstawiałem HUSTLER TV, bo z 13E nadaje, pojemności dla niego nie trzeba gospodarować :) ...

 

Ciekawe jaka cena? Czy nie okaże się, że karta EliteHD 10+ nie wyjdzie taniej ??? :wink:

Zobaczymy.

 

Inne nowości HD ? Liczę na Ale kino! oraz Planete w tychże właśnie wersjach. No i co wiadomo C+Gol i C+Weekend także w HD :).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce platforma satelitarna CYFRA+ będzie korzystać z nowego transpondera na satelicie Hot Bird 13E. Obecnie przeprowadzane są testy jednego z transponderów przez wymienionego operatora. Sytuacja ta ma związek z zapowiadanym na jesień rozszerzeniem oferty CYFRY+ o nowe kanały nadawane w jakości HD, w tym te produkowane przez spółkę CANAL+ Cyfrowy. Przypominamy, że pierwszą nowością wśród kanałów nadawanych w jakości HD, będzie erotyczny kanał Hustler HD, którego start wstępnie planowany jest na wrzesień.

 

Dalszych informacji nie udzielam, bo jestem "noga" w sprawach technicznych 8)

Chyba, że ktoś zauważy jakieś zmiany, ruchy na satelicie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takiej częstotliwości mieści się 6-7 kanałów HD, więc nie trudno zgadnąć, że potwierdzą się plotki o zestawie Ale Kino HD, Planete HD, Canal+ Gol HD, Canal+ Weekend HD. Pewnie trzeba też będzie dołożyć HBO Comedy HD, bo obecnie inni to nawet robią duble u siebie z powodów techicznych. Zostaje więc miejsce na 2-3 "niespodzianki".

 

A tak w ogóle to fajna wrzutka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...