Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwa Polska, kłótnie byle co :) Temat nowości, a mamy sąd nad lucisem. Kto chce niech wierzy w jego zapowiedzi, kto nie, to jego sprawa. Dla mnie jest wiarygodny. Poza tym nigdy nie pisał, że coś będzie na 100%, nie dawał konkretnych terminów, a Canal+ HD będzie wcześniej, czy później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobają informacje od Luciusa ale nie podoba mi się niepotrzeba dyskusja wkoło jego wiarygodności... Tylko tyle. A poza tym... każdą strategię (dodawanie kanałów) firma która ją tworzy może przecież zmienić w ostatniej chwili. Więc nawet jak ktoś (uważany za wiarygodne źródło) poda coś to i tak nie jest pewne czy to będzie. Pewne będzie jak się pojawi w komunikacie oficjalnym a najpewniejsze jak w telewizorze. A Lucius... na pewno sympatyczny gość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może @lucius ma jakieś informacje temat Boomeragu? Jest szansa na pojawienie się tego kanału? Ostatnio pisałem do Cartoon Netwoork w tej sprawie, odpisali, że nie moga ujawnić czy rozmowy sa prowadzone. Najlepiej byłoby napisać do biura TBS w Warszawie. Ale nigdzie nie mogę znaleźć kontaktu do nich aby zapytać o Boomerang w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może @lucius ma jakieś informacje temat Boomeragu? Jest szansa na pojawienie się tego kanału?...

Nie ma szans! :]

 

Poniżej zacytuję Wam krótkie odpowiedzi Dyrektor Programowej C+, które przygotowałem dla kolegów z pewnego portalu na dziś.

Tam jedyna możliwa na stan dzisiejszy skromna zapowiedź (już powtórzona wcześniej i gdzie indziej), w kontekście kanałów HD i info o kanałach dla dzieci, moje dzieci :wink:

 

W związku z dużym zainteresowaniem abonentów CYFRY+ nowościami programowymi w postaci nowych kanałów

nadawanych w Wysokiej Rozdzielczości- HD i nowymi kanałami z bajkami, postanowiliśmy zapytać Panią Dyrektor Programową CANAL+ Cyfrowy- Beatę Ryczkowską, o plany operatora w tym zakresie.

 

Na pewno abonenci mogą wkrótce spodziewać się nowości programowych cieszących maniaków doskonałego obrazu HD. Jak powiedziała Dyrektor Programowa-

Będziemy wzbogacać ofertę kanałów HD, ale jest jeszcze za wcześnie na ujawnienie szczegółów.

 

Co do obecności kolejnych, nowych kanałów dla dzieci, tu operator nie przewiduje zmian w dotychczasowej ofercie-

Przypominam, że aktualnie w ofercie CYFRY+ znajdują się następujące kanały dla dzieci: MiniMini, ZigZap, Disney Channel, Disney XD, Cartoon Network i Polsat JimJam. Ostatnią z wymienionych stacji dołączyliśmy we wrześniu ubiegłego roku. W najbliższym czasie nie planujemy poszerzania oferty dla młodych widzów, choć nie wykluczamy tego w przyszłości- mówi Beata Ryczkowska.

 

A propos CANAL+ HD- tu też jedyne co można powiedzieć, to powtórzyć słowa Pani Beaty- jest jeszcze za wcześnie, by cokolwiek w tym temacie mówić 8)

 

Dziękuję przy okazji Wszystkim za pozytywną i negatywną krytykę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym raczej, że Cyfra Plus ma bogatą ofertę piłkarską :) Żeby uzupełnić sportową przydałby się pograć ze sportami, których brakuje - hokej, futbol (tak, tak, znów jęczę o ESPN :D ) No ale mam nadzieję, że nowości HD, może coś przyniosą w tym temacie :D Z drugiej strony, cieszyłbym się gdyby przegrali przetarg na ekstraklasę :D Chociaż sam oglądam dużo, to ciekawym zjawiskiem mogło by być wydatkowanie pieniędzy uzbieranych na ten cel :P A i tak pewnie utworzono by "ekstraklasa tv" która by trafiła do cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucius napisał między innymi...............W związku z dużym zainteresowaniem abonentów CYFRY+ nowościami programowymi w postaci nowych kanałów

nadawanych w Wysokiej Rozdzielczości- HD i nowymi kanałami z bajkami, postanowiliśmy zapytać Panią Dyrektor Programową CANAL+ Cyfrowy- Beatę Ryczkowską, o plany operatora w tym zakresie.

 

Na pewno abonenci mogą wkrótce spodziewać się nowości programowych cieszących maniaków doskonałego obrazu HD. Jak powiedziała Dyrektor Programowa

Będziemy wzbogacać ofertę kanałów HD, ale jest jeszcze za wcześnie na ujawnienie szczegółów.............

 

 

 

Dziękuję przy okazji Wszystkim za pozytywną i negatywną krytykę! :)]To panowie przed Świętami wielkanocnymi nie ma się chyba czegoś rewelacyjnego spodziewać.Chyba,że skończą z tym absurdem dot.nadawania dla konkurencji a nie dla własnych abonentów ze swojego transportera Fox-a SD.No do tego czasu będzie wiadomo co z naszą ligą no i trzeba będzie dać zachętę na promocje Świąteczne.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fuzję nie wierzę,ale jak powiedział lucius coś się dzieje ostatnio na linii cp i c+ i jakieś tam rozmowy są prowadzone. Przecież na skrócenie wyłączności z ngc musiała się zgodzić cyfra.Druga kwestia to prawa do ekstraklasy ,które mają się rozstrzygnąć w ciągu 2-3 tyg.Wcale bym się nie zdziwił,jakby tą wielką niespodzianką ze strony cp szykowaną na 1 lutego było dołączenie sportowych kanałów canal+ do cp,bo przecież canal+ potrzebuje kasy,aby przebić ofertę nsportu i orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też nie jest tak, że cyfra i N będą się zabijać za naszą kopaną i dadzą oczekiwane 500 mln. Prawa ekonomiki są nieubłagane i nikt nie da takiej kasy bo musiałby sporo dopłacić do interesu. Sądzę, że kasę dają podobną , a kto wygra? - jak zwykle układziki i układy kto ma lepsze / aktualnie/ to się niedługo okaże :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wspolpraca juz jest bo Cyfra nie zrezygnowala z umowy na wylacznosc na NGC na piekne oczy Solorza...podejrzewam ze mozna sie spodziewac jakis niespodzianek ,typu pakiet sportowy C+ w PC a polsat sport w C+(po zakupie ekstraklasy) choć sa tez i inne mozliwosci typu Polsat HD na Cyfrze..

jedno jest pewne....cos Cyfra od Polsatu dostanie za NGC pytanie tylko co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w sumie - czy ten komunikat zawiera nieprawdę? Bo mi się wydaje, że jest tylko zręcznie napisany - czy dział komunikacji zewnętrznej pisałby, że umowa jest podpisana na 2 lata i 4 miesiące? O umowie BBC z Polsatem też mówiło się, że jest podpisana na 3 lata - wyszło trochę więcej. N chwaliła się swego czasu wyłącznościami (ComedyCentral), które trwały trochę dłużej niż rok. Także ja bym nie przykładał wagi do komunikatów biura PR, którego zadaniem jest przecież wyostrzanie pewnych plusów i marginalizacja minusów. 3 lata? Macie 2008, 2009, 2010 i kawałek 2011 - są nawet cztery :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...