Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mieliscie dzisiaj aktualizacje dekoderow mi sie pojawila i zniknely wszystkie polsaty a wrocil tylko rtl niewiem dlaczego mozna im za to wypowiedziec umowe?? i stara lista wrocila albo koles o nicku cyfra mi zrobil psikusa za to co wczoraj pisalem albo nie wiem jak nie worci wszytko do normy za 3 gdz wypowiadam umowe polsaty wczesniej mialem a teraz jak by zniknely

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dodam tez ze nie bylo nat geo wild i wersja hd tvp hd i na tej podstawie mogl bym wypowiedziec umowe .

Juz wszystko wrocilo do normy cale szczescie. Ale wyszukiwalo nie 803 lecz 700iles nie pamietam juz wiec tez nie jest po staremu jak bylo kiedys .

 

Nie nie moglbys :) Rozwiazanie umowy jest mozliwe tylko wtedy jesli dany kanal znika z oferty platformy na stale, i tylko jesli jest to z winy nadawcy. Zadne bledy w listach sie do tego nie kwalifikuja.

Wy czytacie umowy , bo czasami mam wrazenie ze pisza tu dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista programów już jest, na moim Pace PVR 500 GB załadowało się 741 programów (poprzednio 743), żadnych nowości, brak Eski, czyli tyle w temacie nowości na teraz.

 

To raczej stara lista, bo kiedyś było właśnie 741 programów, a potem dopiero zmieniło się na 743.

Mam nadzieję, że te kombinacje z listą coś oznaczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniła się identyfikacja Orange sport info na kanale 108. Na wczorajszej liście nazywał się on ORANGE INFO, dziś Orange sport inf. Jest to jedyna zmiana jaką zauważyłem... Być może zmienili transponder niektórych kanałów korzystając z transponderów TPSA.. jak to ma zrobić TNG

 

 

tp. 120 (10,911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK)

Animal Planet, Disney XD, ESPN America, Movies 24

 

tp. 89 (12,476 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK)

AXN, AXN Crime, AXN Sci-Fi, Discovery Science, Discovery World, MTV Rocks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne to może i było ale nie od Cyfry

 

Informacja została podana przez Igora Nurczyńskiego, szefa projektu telewizyjnego.

 

Ale skoro sam SZEF stacji podał taką informację, to znaczy, że doszli z Cyfrą do porozumienia i że CYFRA poinformowała ich, że doda ich kanał do listy w ciągu dwóch tygodni.

Tak więc albo Cyfra okłamała szefostwo ESKi, albo szefostwo ESKi zmyśla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Cyfry i oczywiście odpisali, że absolutnie nic nie wiedzą na temat dołączenia ich kanału do oferty (a jakże by inaczej - zawsze tak odpisują).

Napisałem też do Pana Nurczyńskiego. Czekam na odpowiedź.

 

W międzyczasie możecie też do niego pisać. Tu znajdziecie adres: http://eska.tv/?txt=21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...