Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy już wiedzą wszystko zanim cokolwiek ruszy :> Nie wiem jak to będzie i skąd one będą brane,ale miałem "przyjemność" oglądać te kanały,więc dlatego się wypowiadam.Mnie nie zainteresowały.Do tego format 4/3 ( nie wiem jak jest teraz) Ale jak ktoś lubi ilość a nie jakość to spoko.

 

Z cały szacunkiem te kanały prezentują jakość a nie ilośc. I format w jakim nadają nie ma znaczenia. BBC, to obok NatGeo, producent największej ilośći doskonałych dokumentów. Zresztą na tym 2 kanale wiele dokumentów BBC zostało wyemitowanych. Cyfra będzie miała najlepsza ofertę dokumentalną. Jest BBC, NatGeo, History, Planete, Travel i Discovery. BBC Entertainment często emituje znakomity Hotel Zacisze, Czarną Żmiję, i wiele innych klasyków. Cbeebies to również kanał z najwyższej półki. Został wieloktrotnie wyróżniony na świecie. Emituje wiele programów edukacyjnych dla młodych widzów. Twoje twierdzenie, że te kanały są słabe jest więc błędne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abracham--- zrobil was w bambuko , nigdzie nie ma wzmianki na stronie cyfry o kanalach bbc, przeszukalem strone cyfry i nic nie znalazlem , spreparowal link do strony, a wy sie jaracie----------nigdzie nie ma tych wiadomosci o bbc -cyfra -oferta

Poczekaj, jak dołączali TVP HD lub BBC HD (któryś z tych albo i oba), to też było podobnie, pojawiła się informacja na stronie i kanały są w ofercie C+ :wink: Bądźcie cierpliwi, a zostanie wam to wynagrodzone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 28 sierpnia, do 1 września blisko więc wszystko się wyjaśni. Trzymam kciuki za paczkę BBC bo to jedyne poza Nickelodeon i Boomerangiem czego mi w Cyfrze brakuje. Swoją drogą termin wydaje się mało realny: nadal nie ma kodowania z Cyfry na paczce BBC, a zwykle pojawiało się jakiś czas przed dodaniem kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP chyba juz nie zalezy na BBC a juz wogole pokazali swoje zainteresowanie kanalem BBC HD. ;)

 

Moim zdaniem chcieli przedłużyc umowę ale BBC nie chciało im dac BBC HD i wtedy CP złapało focha z przytupem i powiedzieli mam was gdzies nie chcemy płacic x3 za wyłączność i papa BBC

 

No to pozostaje 3 dni wyczekiwania, pisania na forum, mieszania z błotem abo CP i 3 dni ogólnej euforii na forum. żal mi was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. Pojawienie się kanałów BBC w ofercie C+ to dobry ruch.

Bardzo brakowało mi BBC Knowledge i Lifestyle po rezygnacji z CP.

Mam nadzieję że kanały te pojawią się niebawem i także w niższych pakietach a nie tylko w prestiżowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobią tak że kanały BBC dołączą do tych nowych pakietów obowiązujących od 5 września (nowe nazwy pakietów), podwyższając jednocześnie abonament za te pakiety. W ten spsoób abonenci nie będą mieli możliwości rozwiązania umowy z powodu podwyżki abonamentu, bo będą mogli zostać przy obecnych pakietach (podstawowy+, komfortowy+ itd.) z dotychczasową ceną, a żeby mieć dostęp do kanałów BBC będą musieli zmienić pakiet na odpowiednik obecnie posiadadanego pakietu, który będzie droższy w związku z nowymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Was nie zauważył, że C+ łapie się wszystkiego aby podnieść zainteresowanie swoją platformą. Nic nie potwierdza, że kanały BBC trafią do c+, zwykła kaczka puszczona na okoliczność zmiany pakietowej i cenowej.Ponadto gdyby news było prawdą, to mając taki atut c+ powiązałby wprowadzenie kanałów BBC wraz ze zmianami pakietów, jak widać nie ma szans.Nie ma przeszkód technicznych, paczka BBC sd jest nadawana z transponderów Globecast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie oficjalnie pisze, że to błąd informatyka :?: Jak wprowadzali TVP HD lub BBC HD, to było zupełnie podobnie - pojawiły się podobne strony z nowymi kanałami i też większość nie wiedziała czy to naprawdę będzie czy tylko błąd - a tu i BBC HD i TVP HD są w ofercie :wink:

 

Wiem, powtarzam się, ale chyba nie wszyscy czytają poprzednie posty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...