Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od połowy grudnia mam C+ i nie mogę się nadziwić "egzystencji"kanału ESPN Classic na tej platformie.Nic tak nie nadkrusza czas jak sport.Jaki sens ma trzymanie takiej nudziarskiej ramoty?ESPN America wielką rewelacją nie jest,ale przynajmniej czasem dadzą NHL live.Może czas na Niespodziewaną zamianę miejsc-jak w znanym filmie z E.Murphy'm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał z 50 lat to z miłą chęcią wspomnisz Leć Adam, leć albo złote medale Justyny Kowalczyk z ZIO w Vancouver :) Taki kanał jest bardziej pożyteczny niż n-ty kanał filmowy z powtórkami. Film, praktycznie każdy, można sobie wypożyczyć lub zdobyć w inny sposób. Meczu Polska-Anglia z MŚ w 1986 raczej nigdzie, oficjalnie nie zdobędziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z GieKa:) ESPN ma walor bezsprzecznie edukacyjny i sentymentalny :P , szczególnie jak pokazują klasyczne finały pucharów europejskich (nie jakieś maszynki do robienia kasy jak LM:() albo mecze Dream Teamu... :brawo:

 

A co do nowości, to okazuje się, że FoxLife HD nie będzie tylko w Polsacie, więc kto wie... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPN Classic byłby dużo ciekawszy, gdyby powstała lokalna, polska wersja tego kanału prezentująca również osiągnięcia polskich sportowców.

Co do Fox Life - miło byłoby, gdyby wraz z pojawieniem się Fox Life HD wersja SD przeszła na 16:9 (opcjonalne napisy również mile widziane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowością byłoby wprowadzenie wreszcie możliwości wyłączania komentatorów w czasie meczów w canal+.Tyle lat się to postuluje a tu dalej nic!Przez te niecałe 2 miesiące jak słucham ich gledzenia(zwłaszcza jednego-tego z tubalnym głosem od l.angielskiej),to szlag mnie trafia. Żebym za własne pieniądze nie mógł oglądnąć meczu w optymalnych warunkach-tak jak na stadionie.Czy to do [beep]y takie trudne do zrobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację, jest jednak kilka trudności;

- na dekoderach Cyfry+ takich jak PVR 250, PVR 500, Pace SD i inne nie ma możliwości wyszukania konkretnego transpondera bo Cyfra narzuca swoją listę kanałów z wyjątkiem tunera Strong,

- program z tej częstotliwości to program SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowością byłoby wprowadzenie wreszcie możliwości wyłączania komentatorów w czasie meczów w canal+.Tyle lat się to postuluje a tu dalej nic!Przez te niecałe 2 miesiące jak słucham ich gledzenia(zwłaszcza jednego-tego z tubalnym głosem od l.angielskiej),to szlag mnie trafia. Żebym za własne pieniądze nie mógł oglądnąć meczu w optymalnych warunkach-tak jak na stadionie.Czy to do [beep] takie trudne do zrobienia?

 

 

Coż to za problem - wystarczy wcisnąć przycisk + na pilocie - na kanale SPORT+HD i włączyć język angielski. Masz czysty mecz bez komentatorów. :google:

 

Możliwość taka jest na dekoderze PRV 250 gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na stronie o podobnej tematyce lucius zamieścił premiery kanałów History i History HD, czy to jakiś malutki znak, czy bardziej pytanie do luciusa?...

 

Nadawca kanałów HISTORY, to wymagający negocjator. Także NIC nie wiadomo jeszcze 8)

 

Wymagający czyli pewnie drogo:-), ciekawe czy droższe niż TVP HD (ponoc drogie) , którego sie w Cyfrze doczekac też nie mogę:-) a drugiego pudła i kabli mi sie jakos nie chce stawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też się wydaje że History jest drogie, przecież tam nie ma reklam chyba w ogóle, nie licząc zapowiedzi.

Na razie kolego, na razie. Niech go tylko ukierunkują na Europę Srodkowo-Wschodnią podobnie jak Discovery...

PS. A gdzie słyszeliście że TVP HD jest drogi? Bo Farfał mówił w wywiadzie że platformy za darmo go nie chcą. Nie żebym mu ślepo wierzył ale...może faktycznie jest sabotaż ze strony C+ i CP. Wiadomo, wykończyć konkurenta pozbawiając go dystrybucji i tym samym widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...