Skocz do zawartości

Polsat News Polityka


SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

To było dawno. W międzyczasie w jego życiorysie można przeczytać
 

Cytat

W marcu 2010 został członkiem Prawa i Sprawiedliwości. W 2011 r. kandydował z ramienia tej partii do Sejmu.

Poglądów się nie zmienia tak szybko, nawet jeśli się z partii wystąpi ;)

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że mecenas Markiewicz ma konserwatywne poglądy, to wiadomo od dawna, ale właśnie w "Bumerangu" nie było tego widać i myślę że podobnie jest w pracy adwokackiej, dlatego nie sądzę żeby tutaj Polsat musiał jakoś reagować.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

To było dawno. W międzyczasie w jego życiorysie można przeczytać
 

Poglądów się nie zmienia tak szybko, nawet jeśli się z partii wystąpi ;)

 

Dalej tym członkiem jest?  

Co jest nie tak z jego postawą i zachowaniem. Tak nie konkretnie piszesz. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę Ci udzielać na Twoje pytania odpowiedzi. Obejrzyj komisję, poczytaj artykuły wyciągaj wnioski. Ja swoje mam i pozwól że zachowam je dla siebie.

Na marginesie to pytanie dopisałeś w drugim podejściu. Poprzednia odpowiedź dotyczyła wyłącznie tego czy jest nadal w partii. 
Podsumowując jak pisałem czekam na piątkowy program. Jestem ciekawe czy i jak temat komisji będzie komentowany. I na razie tyle mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Jestem ciekawe czy i jak temat komisji będzie komentowany.

To już zależy w sumie od wydawcy programu, chociaż gdybym ja był na jego miejscu to bym się zastanowił, czy wprowadzać ten temat, skoro zbyt wiele o tym przesłuchaniu nie da się powiedzieć i raczej nie stwierdziłbym że to jest jedno z ważniejszych wydarzeń tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

No i po co to ciągniesz w dodatku z insynuacją że nie jestem w stanie uargumentować? Nie muszę, nie chcę, kropka.

Nie miej pretensji, ze jak cos piszesz to ktoś inny dopytuje, jak nie chcesz to nie powinien w ogóle o tym pisać. Jak się mówi A to się powinno powiedzieć B. Jeśli ktoś tego nie robi to wysnuwam wniosek, ze nie potrafi. Mam prawo do swoich wniosków. 

Tego tematu nie powinien byc omawiany i zapewne nie będzie z tego względu, co nie dyskwalifikuje mec Markiewicza jako komentatora Polsatu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę gdyż musiałbym wchodzić w szeroką politykę, co już wykracza poza ramy wątku i regulaminu forum. Zatem nie komentuję z pełną świadomością i przyjmij to do wiadomości.

Po piątkowym programie albo pochwalę wydawcę że temat nie został podjęty, albo uważnie się przysłucham stanowisku Markiewicza w tej sprawie i pokuszę się o krótki wniosek.

Mam nadzieję że będzie to pierwsze.

5 godzin temu, Kirk napisał(a):

 i myślę że podobnie jest w pracy adwokackiej

Jeszcze w tej kwestii. Pamiętacie tą sprawę? https://wiez.pl/2022/05/21/biskup-kaliski-jakub-pankowiak/

Pisze to "Więź" czyli pismo związane z kościołem. Słowa mocne.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...