Skocz do zawartości

Witamy na forum SAT Kurier


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, bgmnt napisał:

Coż, z racji tego, że status pewnego moderatora zmienił się na weterana wróciłem :).

Sytuacja na rynku sat/vod jest tak ciekawa, że aż szkoda byłoby nie podyskutować, choć raczej odpuszczę tak częste pisanie jak kiedyś. 

Pozdrawiam tych co za mną tęsknili i tych co twierdzili, że "zostałem wyjaśniony" i jakieś inne tego typu historie.

W końcu nieważne jak mówią, ważne żeby mówili ;).

 

I to jest dopiero powrót Króla :)@bgmnt Witamy ponownie na pokładzie .

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

@bgmntJaki był powód twojej przerwy na forum??

PS: Witaj w naszych skromnych progach!

Miał focha ale mu przeszedł😃

 

2 godziny temu, tyrla napisał:

Barti przeszedł na "emeryturę" ? emoji6.png

To teraz wszyscy będą płakać bo dla większości był to ulubiony moderator😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
17 godzin temu, bgmnt napisał:

Coż, z racji tego, że status pewnego moderatora zmienił się na weterana wróciłem :).

Sytuacja na rynku sat/vod jest tak ciekawa, że aż szkoda byłoby nie podyskutować, choć raczej odpuszczę tak częste pisanie jak kiedyś. 

Pozdrawiam tych co za mną tęsknili i tych co twierdzili, że "zostałem wyjaśniony" i jakieś inne tego typu historie.

W końcu nieważne jak mówią, ważne żeby mówili ;).

Witamy wśród żywych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmstradSRX

Witanko wszystkich...

Oj jak dawno mnie tu nie było, nawet nick zapomniałem dlatego nowe konto, lata lecąąą...  :))

No zleciało kilka ładnych lat, zleciało (ale dzieciaki za to już dowody osobiste mają) hehe a u mnie siwych na baniaku więcej aniżeli kolorowych, oj ten czas zmyka, zmyka...

Oderwałem się od TVSAT na maksa wiecie...

Tak sobie przylazłem bo nowy nabytek "dziadzio" sobie kupił i ... będzie kombinował (a gdybyście pytali kiedy z forum zniknąłem to było to w czasach chyba tych Kenvoodów z Cyfry+ co się tak pięknie "srzedawały" że tak to ujmę)  :)))

Chyba... 

:-)

 

Ale się pozmieniało ludzie, człowiek życiem zajęty, wypada z interesu na lata, wraca a tuuuu... interesu już nie ma.

 

Co się stało??

 

Szczerze i serio pytam, ostatniego SK papierowego czytałem (nie banujcie proszę) chyba 10lat temu albo i dalej. Nawet nie pamiętam kiedy pierwszy numer wyszedł, wstyd, hańba.

 

Ostatnie lata przesiedziałem (z racji dzieci i żony i domu... i braku czasuu) na N-ce, taa, pamietam, dobre kilka lat, potem TNK też kilka lat, potem zestawik NBOXÓw w TNK (na nic więcej czasu nie byoooo) no i też był Pace TNK (ten szit 500GB co się wiesza co 5min i powiesić niemoże) no i teraz na dzień dzisiejszy wiek mój (48) nie pozwala oglądać po raz [beep]ylion tysięczny tego amego więc... nadal TNK ale... już w HD, naprawdę :))

Nabyłem sobie jakiegoś Humaxa Neo z dyskiem aż 500GB i z dwiema głowicami aż DVBS2 w czasach 4K pod moduł TNK aby oglądać od czasu do czasu te 20 kanałów które zapodają za aż jedyne 19,99 polskich taLarów :)))

 

No i tym sposobem (mając za oknem bardzo wysłużonego Coraba 80cm (Hirshamanna 120cm alu puściłem gdy się sąsiad napalił) z bardzo poczciwym Inverto Red Twin) wróciłem :::)))))

A wiecie że mam jeszcze miernik Trimaxa DVBS2?  heheh, jakimś cudem przetrwał dekadę ale Mezony i inne to korniki wpitoliły, nawet nie wiem gdzie i kiedy, ah te dzieci, żony...

Obrotnicę (Sattrack) zjadły mi wrony, pozycjoner AP500 toooo... chyba z niego zrobiłem obrotówkę dla krótkofalowców i posłałem lata temu na alle-tanio...

Oh te czasy...

 

Widzę, że na rynku [beep]nik po całości, co??

Ferguson zaczął produkować zabawki, Humaxa nie ma, Topfieldów nikt nie pamięta, ło matko błoska...

Widzę też że Inverto jak na Black Ultra interes skończyło... (serio nie ma silniejszych Lnb??)...

Golden Interstarów nie ma...

 

Upadło, co??

Zaglądam do staruszków (Profan, Audax, Dipol, Eltrox, Hollex, Diomar... itp. itd.) i pustki!

Boże, ludzie...

Naprawdę przestali produkować dekodery TVSAT?

 

Szukałem kilka dni coś taniego z DVBS2 x2 oraz HDD w środku i lipaaa....

Naprawdę nic sensownego nie ma...

 

No i tym niekrótkim sposobem DOBRY WIECZÓR...

MR. ORBITA ŻYJE JESZCZE??

 

 

 

 

Edytowane przez AmstradSRX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmstradSRX

No i genialnie, niech ja go dorwę :)))

Od miesiąca kwiczę aby mi kasę z karty na kartę w TNK przenieśli, jużżżżż mnie telepie dosłownie na Sikorskiego z siekierką podjechać :)))

(padł mi PACE HDS7021 w TNK), odesłałem kartę no i łudzę się że przeniosą mi many-many na nową kartę...

ale to bajka na osobny temat :)))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie. :)

Pewnie część z was może mnie kojarzyć po nicku z różnych miejsc, jednakże dla tych, z którymi nie miałem okazji porozmawiać, krótka notka o mojej osobie.

Mam 17 lat i interesuję się mediami od dosyć długiego czasu (około 7-8 lat; zaczęło się od oglądania serwisu w mojej lokalnym OTV, potem oglądanie archiwalnych materiałów w internecie). Do tego stopnia, że sam chciałbym wejść w przyszłości w ten światek.

 Oczywiście nie samymi mediami człowiek żyje; moimi zainteresowaniami to muzyka (w sercu głeboko Rock, nie mniej nie pogardzę pozostałymi nurtami.), motoryzacja, a  także, chociaż z mniejszą pompą Informatyka.

Mam nadzieję, że znajdę tu swoje miejsce. ☺️

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...