Skocz do zawartości

Czy Stopklatka (lub Zoom TV) powinna zmienić nazwę na Canal+?


Poland
 Udostępnij

Czy Stopklatka (lub Zoom TV) powinna zmienić nazwę na Canal+?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Stopklatka powinna zmienić nazwę na Canal+?

    • Tak
      7
    • Nie
      25
    • Nie mam zdania
      3
  2. 2. Czy Zoom TV powinno zmienić nazwę na Canal+?

    • Tak
      10
    • Nie
      23
    • Nie mam zdania
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie niedawno Canal+ przejęło udziały w SPI International odpowiadającym za kanały z rodzin Filmbox (w tym Kino TV) oraz Kino Polska ale i też za naziemne kanały Stopklatka TV i Zoom TV. Tu też pojawia się moje pytanie a mianowicie czy któryś z tych kanałów powinien zmienić nazwę na Canal+? Oczywiście Canal+Premium zostałby tu bez zmian. Moim zdaniem to mogłoby odbyć się poprzez wchłonięcie kanałów SPI Intenational przez Canal+ przez co powstałyby takie twory jak Canal+ Arthouse, Canal+ Action, Canal+ Polska, Canal+ Polska Muzyka (lub Canal+ Muzyka) ale pojawiłby się tu problem bo jest kolizja Canal+ Family z Filmbox Family oraz Kino TV z Ale Kino+.  I tutaj myślę że oferta z Canal+ Family mogłaby trafić do Zoom TV zmienionego w Canal+ na przykład wraz z transmisjami sportowymi przez co Canal+Family mógłby przynajmniej częściowo wrócić do filmowego charakteru.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pawop napisał(a):

Głupi pomysł.

Ale możliwy do wykonania gdyż dzięki temu Canal+ wróciłoby do telewizji naziemnej lecz tym razem jako kanał niekodowany. Kodowanie sygnału i charakterystyczna wyłączność zostałaby chociażby w przypadku Canal+ Premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kirk napisał(a):

Tyle, że to byłoby trochę bez sensu. Stopklatka i Zoom TV wbiły się już w świadomość widzów, więc nie ma potrzeby zmiany nazwy. Poza tym jak to by wyglądało, gdyby marka Canal+ sygnowała ramówkę, którą ma Zoom, a która nie powala na kolana?

W tym przypadku rebrandingowi towarzyszyłaby oczywiście modernizacja ramówki chociażby w postaci skopiowania kontentu z Canal+ Family i innych stacji z portfolio nadawcy. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2023 o 15:27, Telewizja Urbanski napisał(a):

Moim zdaniem Canal+ jest tylko jeden.

Ale teraz nazywa się on Canal+ Premium co powoduje że że jest możliwość przywrócenia Canal+ bez "Premium" w nazwie bez konieczności rezygnowania z istniejącego już kanału. Canal+ Premium działałby bez zmian a Canal+ pojawiłby się za Zoom TV (lub w ewentualności za Stopklatkę TV) podnosząc wartość kanału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja uważam że bardziej jednak to Zoom TV. I choć nie wiem czy tak się stanie, to moim zdaniem spodziewam się tu zmiany nazwy tej anteny np. na CANAL+ Start, bo nie dość że udziały SPI International zostały przejęte przez CANAL+, to jeszcze powinno się zachować programy emitowane na Zoom TV, przywracając też niektóre programy jak: "Kalejdoskop Polski" czy też "Zoom na samorząd", bo z czego co wiem w koncesji mają być programy które promują ciekawe informacje i jak patrzą na samorządy. Uważam że powinno się dodać transmisje i magazyny sportowe, które moim zdaniem mają być na otwartej antenie (tak jak hit kolejki bądź też finały żużlowej Ekstraligi czy też piłkarskiej Ekstraklasy czy też koszykarskiej NBA). I może, ale nie musi się stać pierwszym kanałem komercyjnym w DVB-T/DVB-T2, który nie przerywa reklamami filmów, seriali i programów. 

 

Co do Stopklatki to ja wstrzymałem się od głosu w sprawie ewentualnej zmiany nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2023 o 21:01, WA2511 napisał(a):

Ja uważam że bardziej jednak to Zoom TV. I choć nie wiem czy tak się stanie, to moim zdaniem spodziewam się tu zmiany nazwy tej anteny np. na CANAL+ Start, bo nie dość że udziały SPI International zostały przejęte przez CANAL+, to jeszcze powinno się zachować programy emitowane na Zoom TV, przywracając też niektóre programy jak: "Kalejdoskop Polski" czy też "Zoom na samorząd", bo z czego co wiem w koncesji mają być programy które promują ciekawe informacje i jak patrzą na samorządy. Uważam że powinno się dodać transmisje i magazyny sportowe, które moim zdaniem mają być na otwartej antenie (tak jak hit kolejki bądź też finały żużlowej Ekstraligi czy też piłkarskiej Ekstraklasy czy też koszykarskiej NBA). I może, ale nie musi się stać pierwszym kanałem komercyjnym w DVB-T/DVB-T2, który nie przerywa reklamami filmów, seriali i programów. 

 

Co do Stopklatki to ja wstrzymałem się od głosu w sprawie ewentualnej zmiany nazwy.

Zgadzam się z twoją opinią choć też uważam że słowo "Start" w nazwie stacji byłoby niepotrzebne. Myślę też że po zmianie nazwy Zoom TV (na Canal+) i ewentualnie też Stopklatki dodatni nadawca mógłby wejść do rywalizacji z "Wielką Czwórką" z których to wszyscy nadawcy (rzecz jasna poza Pulsem) mają mnogą ilość kanałów i to nie tylko w telewizji naziemnej.   

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...