Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że kanał premium to akurat dużo nie znaczy wg. mnie, ale poprostu mają taki sposób i dobrze, za Polsat za wiele nie płacicie i macie full reklam, na HBO dużo płacicie i nie macie reklam- płacę, wymagam- tak to można rozumieć.

 

Wrócę do tego "siusiu", to się robi przed filmem, nie w trakcie jego trwania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem odpowiedź z ICOK w sprawie HBO:

 

Szanowny Panie

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od 1 stycznia 2008 r. do naszej oferty dołączą programy HBO, HBO2 oraz HBO Comedy. Szczegółowe informacje będą Państwu przekazywane na bieżąco na stronie internetowej http://www.cyfrowypolsat.pl, telefonicznie oraz listownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dalej nic nie wiadomo czy już trzeba płacić za HBO czy nie.Dzwoniłam dzisiaj do Polsatu a tam Pan uprzejmie odpowiedział że nic nie wie jakoby HBO miało by być dostępne już od 1 stycznia.Oni tam jeszcze nic nie wiedzą albo udają że nic nie wiedzą a ja to już się pogubiłam i też już nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Mam HD dekoder i moim skromnym zdaniem skoro kanaly HD maja byc za darmo do konca Marca, to kanaly HBO tez dla nowych abonentow promocja zeby sie z oferta sieci zapoznac.Zobaczycie ze tak bedzie.Moim zdaniem duze szanse sa na to .A od kwietnia ladnie placimy za Pakiecik familijny ladnie za opcje HD i ladnie za opcje HBO zwroci sie im po stokroc.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...