Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie jedna sprawa a mianowicie to iż, dystrybucją HBO COMEDY na terenie RP zajmować się będzie nie HBO POLSKA lecz HBO CZECH. Być może HBO chce w ten sposób ominąć zapis w umowie pomiędzy C+ a HBO POLSKA o wyłączności na ich kanały. I w ten sposób HBO COMEDY trafi nie tylko do C+??

Co to za różnica. To są odziały HBO CE. A to, że maja czeska licencje wiąże się z tym pewnie żeby ominąć KRRiTV. Czeska licencja jest łatwiejsza w uzyskaniu i w żaden sposób nie pomoże to CP. Bo to jest dalej ta sama firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet gbyby bylo hbo to dla mnie 30zl za dwa kanaly to za drogo. mam cyfre i za ta kase moglbym miec hbo. wole wypozyczac filmy dvd z wypozyczalni, wtedy mam te ktore chce i to ja decyduje kiedy je obejrze. wole cinemaxy bo tam sa filmy nietypowe, o ktorych nie jest glosno i ktorych nigdy nie ogladalem. na hbo sa filmy do ktorych dosteo nie jest trudny i mozna je bez problemu obejrzec z innego zrodla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie nie jest nic powiedziane na ten temat ale wszyscy robia nadzieje z tym kanalem bo pojawily sie i Cinemaxy i AXN (w koncu to paczka HBO) do tego Eurosporty (ktore Cyfra+ miala nikomu nie oddac)
Po pierwsze HBO jest tylko dystrybutorem AXN-ów na Polskę i nic więceja po drugieEurosport był swego czasu zarówno w Wizji i C+/więc do nikogo nie należy tym bardziej do C+/i tylko ze względów znanych jedynie CP mimo petycji jego abonentów Eurosport tak póżno znalazł się na tej platformie więc nie rozumie tej ironii dot.C+.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedź jaką otrzymałem ja Abonent CP na temat obecności kanałów HBO na naszej platformie:

 

Witam serdecznie,

 

Kanał HBO nie jest i nie będzie poki co dostępny na Cyfrowym Polsacie. Jesli zajdzie jakakolwiek zmiana w tej kwestii, damy znac wszystkim zainteresowanym w formie informacji prasowej.

 

Dziękujemy za e-mail.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Makowska

Dział PR HBO Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło być i tak, że taka umowa (na wyłączność), wygasła, ale podpisali ją na nowo... :D

Wszelkie szczegóły dotyczące takich działań i hipotetycznych możliwości i tak nie poznamy, jako że wszelka rzecz odnosząca się do umów między Cyfrą a HBO- to jest sprawa objęta klauzulą totalnej dyskrecji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szef Cyfry mówił, że nikt poza nimi nie będą mieć kanałów Premium, to nikt nie wierzył :wink:

Będzie spokój do grudnia, potem znowu się zacznie polemika, na temat czy HBO pojawi się w CP czy też nie :lol:

 

A może to tego czasu będzie jakaś fuzja... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment wywiadu z Dominikiem Libickim

Kiedy w Waszej ofercie można się tego spodziewać HBO?

HBO jeszcze przez jakiś czas jest związane umową na wyłączność z Cyfrą +, natomiast co będzie w przyszłości ... okaże się jak ta umowa dobiegnie końca. My jesteśmy otwarci na rozmowy z HBO.

 

Kiedy C+ traci wyłączność na ten kanał?

To są zapisy umowy pomiędzy HBO a Cyfrą+.

Cały wywiad z Dominikiem Libickim

Czyli problem HBO na CP rozwiązany.[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem meila do HBO czy potwierdza ze HBO bedzie dołaczone do PC taka otrzymałem odpowiedz:

 

Witam serdecznie,

 

Poki co zaprzeczam. O wszytkich zmianach bedziemy Panstwa informowac na

biezaco.

 

Dziękujemy za e-mail.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Makowska

Dział PR HBO Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...