Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Hubert, bo ty nie rozumiesz jakie argumenty są tu podawane. Są osoby co mają wolne środki i chciały by aktywować HBO. Nie mogą bo nie mają podpisanej umowy i będą one rozsyłane dopiero w tym miesiącu. To po jakiego licha informowali, że HBO od stycznia będzie dostępne dla wszystkich abonentów, skoro nie mogą obejrzeć Ci co legalnie chcą opłacić te kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń ma 31 dni, to pewnie jeszcze uda się uruchomić te kanały... Nie było powiedziane, od którego stycznia

Jak nie było?! Od 1 stycznia. No ludzie na stronie oficjalnej jest napisane. Oficjalna Informacja Prasowa! Ile razy mozna Wam to samo pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mnie to nie bawi, dla mnie to jest żałosne, że w taki sposób obchodzą się z ludzmi którzy chcą mieć ten pakiet. Dla mnie to jest jak jakiś senny koszmar... Oni chyba niczego się nie nauczyli... i nie nauczą się nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT ZE STRONY CP

 

Cyfrowy Polsat posiadający 2 miliony abonentów podpisał z HBO Polska umowę dotyczącą dołączenia kanałów HBO, HBO2 i HBO Comedy do oferty platformy. Od 1 stycznia 2008 r. będą one dostępne dla abonentów Cyfrowego Polsatu w ramach pakietu HBO, który będzie można dokupić do bazowego pakietu Familijnego za 25 zł albo do pakietu Relax Mix za 20 zł. Wszystkie trzy kanały HBO znajdą się też w nowym, najbogatszym dodatkowym pakiecie platformy - Super Film. Posiadając ten pakiet, widz będzie miał dostęp do 14 kanałów filmowych o światowych markach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 stycznia dołączone do oferty... a nie dostępne dla abonentów. Widać dla CP to 2 różne rzeczy :P

Podejrzewam że PawelU1981 ma racje taka podpucha CP by się dowiedzieć jakie zainteresowanie kanałami. Pozostaje pogratulować abonentom N ja także mam wolne środki i mam zamiar oglądać HBO. A informacje na temat HBO są niepełne, nierzetelne. Pozostaje czekać albo zmienić CP na N bądź Cyfre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie to mnie dziwi ta biurokracja. Jakieś umowy czy inne cuda będą wysyłać do abonentów. Teraz kiedy technika tak poszła w przód oni bawią się w listy, zamiast dać abonentowi możliwość zamówienia owego pakietu przez tel. czy internet. :shock:

 

W sumie temat miał być zamknięty po 1/1/2008, ale jest ciekawie i może jeszcze go nie zamykajmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...