Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale CP narobił sobie siana...

W N można oglądać a w CP nie...

Ktoś powiedział że trzeba będzie podpisać jakąś umowę z HBO, a co z ludźmi którzy chcą opłacić np: HBO na miesiąc??

CP powinien wprowadzić przynajmniej ofertę następującą dla pakietu Familijnego miesiąc za Free a dla pakietu Relax Mix 2 miesiące za free a dla Relax Mix Film 3 miesiące za free...

A skoro teraz nie można nic opłacić to wychodzi na to że tak naprawdę kanały HBO pojawia się gdzieś na miesiąc najwcześniej... Bo jak komuś okres rozliczeniowy zaczyna się 10 dnia miesiąca a możliwość opłacania wprowadzą 11 to ten klient będzie mógł dopiero oglądać HBO od 10 lutego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze jest szansa na to,ze dobijecie dzisiaj do setnej strony tego tematu.

Postaram się aby tak się nie stało ;)

 

Ktoś powiedział że trzeba będzie podpisać jakąś umowę z HBO, a co z ludźmi którzy chcą opłacić np: HBO na miesiąc??

Sądzę, że będą dwie opcje.

1. Podpisujesz lojalkę na rok i płacisz, nie wiem, ktoś wspominał o 20 czy 15 PLN

2. Opłacasz sporadycznie, ale cena to 25 złocisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale CP narobił sobie siana...

W N można oglądać a w CP nie...

Ktoś powiedział że trzeba będzie podpisać jakąś umowę z HBO, a co z ludźmi którzy chcą opłacić np: HBO na miesiąc??

CP powinien wprowadzić przynajmniej ofertę następującą dla pakietu Familijnego miesiąc za Free a dla pakietu Relax Mix 2 miesiące za free a dla Relax Mix Film 3 miesiące za free...

A skoro teraz nie można nic opłacić to wychodzi na to że tak naprawdę kanały HBO pojawia się gdzieś na miesiąc najwcześniej... Bo jak komuś okres rozliczeniowy zaczyna się 10 dnia miesiąca a możliwość opłacania wprowadzą 11 to ten klient będzie mógł dopiero oglądać HBO od 10 lutego...

 

 

w N tez nie ma za Free. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy CP wygląda to pewnie tak:

- żale wylewa tu jakieś kilkanaście osób

- min. połowa z nich to dzieciaki, które i tak same za HBO by nie zapłaciły ani od stycznia ani od września, chcą mieć za free z miesiąc a potem muszą liczyć na rodziców którzy HBO mają najczęściej gdzieś bo ważniejszy jest Klan i "Dziennik".

 

Siła takich głosów?

 

2 punkty na 100. Max.

 

 

PS

 

Zagadka:

Czy narzekanie na ofertę HBO zacznie się: a) za tydzień B) za dwa tygodnie c) najdalej za miesiąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić krótko co jest z HBO??? Czy jest już w ogóle dostępny? Czy ktoś go ma? U mnie zakodowany sygnał więc nie mogę nawet sprawdzić niczego a myślałem, że pierwsze dni będą za darmo.

Nie jest dostępny, mają go chyba władze CP i na pewno ludzie, którzy odbierają tą platformę nielegalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z konsultantami sie niedogadalem teraz dzwonilem i wyjasnialem ze zaplacilem im te 20zl a oni niemoga mi wlaczyc cos na co niemam umowy malo tego mowilem ze bankowi zlecilem cop miesiac placic juz za hbo a on to bedzie mial pan nadplate i tyle to ja mu ze to bezsesnsu a on w kolko i to samo sa widocznie na silnym kacu . Abonentow maja gleboko wiadomo w czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy CP wygląda to pewnie tak:

- żale wylewa tu jakieś kilkanaście osób

- min. połowa z nich to dzieciaki, które i tak same za HBO by nie zapłaciły ani od stycznia ani od września, chcą mieć za free z miesiąc a potem muszą liczyć na rodziców którzy HBO mają najczęściej gdzieś bo ważniejszy jest Klan i "Dziennik".

 

Siła takich głosów?

 

2 punkty na 100. Max.

 

 

PS

 

Zagadka:

Czy narzekanie na ofertę HBO zacznie się: a) za tydzień B) za dwa tygodnie c) najdalej za miesiąc ?

 

Piotr ja narzekam ale sam sobie opłacam i jakby była konkretna informacja to by, za HBO zapłacił ale takowej nie było tylko jedna wielka BUJDA że HBO będzie od 1 stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy CP wygląda to pewnie tak:

- żale wylewa tu jakieś kilkanaście osób

- min. połowa z nich to dzieciaki, które i tak same za HBO by nie zapłaciły ani od stycznia ani od września, chcą mieć za free z miesiąc a potem muszą liczyć na rodziców którzy HBO mają najczęściej gdzieś bo ważniejszy jest Klan i "Dziennik".

 

Siła takich głosów?

 

2 punkty na 100. Max.

 

 

PS

 

Zagadka:

Czy narzekanie na ofertę HBO zacznie się: a) za tydzień B) za dwa tygodnie c) najdalej za miesiąc ?

 

Piotr ja narzekam ale sam sobie opłacam i jakby była konkretna informacja to by, za HBO zapłacił ale takowej nie było tylko jedna wielka BUJDA że HBO będzie od 1 stycznia

 

Tym bardziej, że są osoby, które mają wolne środki i chcieliby je wykorzystać. W końcu informowali HBO będzie dostępne dla abonentów od 1 stycznia. To jest łamanie prawa w tym momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...