Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, gelo441 napisał:

Dzień dobry.

 

Czy mogę kupić sobie 2 dekodery PVR w internecie i wziąć cyfrę bez dekodera? Czy coś jeszcze muszę kupić (mam antenę i konwerter do evoboxa i multirumu polsat)?


Dziękuję i pozdrawiam

Bez dekodera się nie da. Karta jest sparowana z dekoderem, więc musisz wziąć komplet. 

Skoro masz już antenę i konwerter z Cyfrowego Polsatu, to nic więcej nie potrzebujesz. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić 2 dekodery z wejściem na moduł. 

Do tego 2 c+ na kartę z modułem. 

Skoro dekoder na moduł to co ma do tego telewizor? 

 

Moduł 2 x 199 

Dekodery 2 x 300

 

+ doładowania miesięczne ale oferta na kartę jest okrojona. 

 

Chyba że 2 osobne umowy na moduły. 

 

To wszystko koszta. 

Edytowane przez PawelTSW
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie ma szans, to za drogo.

A powiedzcie mi, czy w Canal + na abonament mogę włączyć na miesiąc dorcela, nagrać parę filmów i z powrotem wyłączyć dorcela? Tak robiłem na polsacie.

Bo, ewentualnie mógłbym wziąć 2 x abonament - czy to rozsądne? Wystarczy jedna antena?

 

I jeszcze jedno - gdy mam TV full HD, to jest sens brać dekoder ultra box+ z dyskiem? Bo złe rzeczy słyszałem o Wi fi premium box, jeśli chodzi o nagrywanie?

 

I czy można (jaki) kupić dysk do wifiboxa multiroom?

Edytowane przez gelo441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz włączyć opcje dodatkowe na miesiąc, nagrać co chcesz i tyle. 

2 x abonament żeby móc nagrywać? Twoja sprawa. Antena wystarczy, konwerter tylko trzeba z minimum 2 wyjściami żeby mieć dwa osobne dekodery.

Ultrabox to najlepiej działający dekoder.  Wifibox i nagrywanie podobno nie za bardzo działa. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, gelo441 napisał:

A co lepiej wybrać na dekoder główny PVR, jeśli mam TV HD i z przed kilku lat - jest sens brać ultrabox czy lepiej wifi premiumbox?

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, ale jak brać to nowszy 4k, bo nie wiadomo czy za miesiąc czy kilka miesięcy nie wymienisz tv.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziala national geographic play? Tzn. nie mam smart tv - czy w takim układzie mogę połączyć się dekoderem z wi fi i oglądać na telewizorze? (pytanie dotyczy dekodera 4k  oraz multiroom)

 

Proszę jeszcze o radę. Wolałbym podpisać umowę między 16 a 20 dniem miesiąca, ponieważ wtedy mam wypłatę. Polsat mam jeszcze przez miesiąc. Co radzicie w tym przypadku - czekać na jakieś fajne promocje, czy kupować?

 

Mam zamiar wziąć familijny extra+ (czy to jest najwyższy pakiet?) + eleven sport. Umowa chyba na 12 miesięcy.

 

A co to są te zgody marketingowe? Zgadzać się, czy nie? Zaleją mnie telefonami?

Edytowane przez gelo441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ogladasz z dekodera na TV. Dekoder pobierze zawartość przez wifi lub kabel sieciowy. Umowę podpisz najlepiej na początku miesiąca,  wtedy ten miesiąc masz za free. Najwyższy pakiet to VIP Max+ + opcję dodatkowe za ponad 200m. Bez zgody marketingowych zapłacisz więcej.  Po wyrażeniu zgód nikt nie zalewa Cię telefonami

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...