Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Stary pakiet jest nadal dostępny w ofercie na Abonament w umowie na 12m, różnica, że w cenie 24.99:

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/12m-formularz-skrocony/start-na-12-miesiecy

Faktycznie jest dostępny jednak drożej niż było. @lukimann ja się nie bulwersuję (jeśli ta uwaga była do mnie). Nie mój cyrk,nie moje małpy. Dla mnie osobiście pakiet Start nigdy nie był atrakcyjny a teraz jest tylko jeszcze gorzej. W dobie nasyconego rynku,usług streamingowych i DVBT2 na horyzoncie żeby nałapać klientów należało raczej wzbogacić ofertę nie zmieniając ceny. Gdyby jeszcze do pakietu dołożono na stale główny Canal+ a nie to co powstało na bazie Family to jeszcze mógłbym zrozumieć podwyżkę. A tak to ja nie wiem kogo oni chcą pozyskać takim pakietem.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś obudzi się z ręką w nocniku , gdy wejdzie standard dvb-2 .

Planete+, Domo+ itp jednak są  dość  powtórkowe.

Wystarczy wtedy  od czasu do czasu wziąć pakiet C+ OTT ( 25 zł) i przeglądać ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2021 o 15:58, Pawel napisał:

Faktycznie jest dostępny jednak drożej niż było. @lukimann ja się nie bulwersuję (jeśli ta uwaga była do mnie). Nie mój cyrk,nie moje małpy. Dla mnie osobiście pakiet Start nigdy nie był atrakcyjny a teraz jest tylko jeszcze gorzej. W dobie nasyconego rynku,usług streamingowych i DVBT2 na horyzoncie żeby nałapać klientów należało raczej wzbogacić ofertę nie zmieniając ceny. Gdyby jeszcze do pakietu dołożono na stale główny Canal+ a nie to co powstało na bazie Family to jeszcze mógłbym zrozumieć podwyżkę. A tak to ja nie wiem kogo oni chcą pozyskać takim pakietem.

O co ten płacz jak stały dostaje ten pakiet za 9.99zł?Miałeś taniej wcześniej Start?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć! Chciałem poruszyć dwie kwestie, bo chyba coś przegapiłem. Czy tylko ja mam takie wrażenie, że operator nie używa już nazwy "Platforma CANAL+", tylko po prostu "CANAL+"? To pierwsza kwestia, a druga dotyczy kolekcji National Geographic 4K... Co się z nią stało? Jeszcze do niedawna była dostępna w ramach VOD na platformie satelitarnej CANAL+ i nawet nie wiem kiedy i dlaczego zniknęła. Mógłby mi ktoś rozjaśnić te kwestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Męczyły mnie negocjacje związane z przedłużaniem umowy i w 2018 r. pozwoliłem, żeby moja umowa przeszła na czas nieokreślony.

Mam pakiet Extra+ z Canal+ (6) i multiroom. Za to wszystko płacę 77 zł / msc (po przejściu na umowę z czasem nieokreślonym abonament wzrósł o 7 zł ). Multiroom jest za 0 zł do końca kwietnia 2021 r.

W międzyczasie TV zeszła u mnie na daleki plan. W tej chwili potrzebuję tylko TVN, Polsat i TVN24.

Jeśli wypowiem umowę i skontaktuje się ze mną sympatyczny konsultant z działu utrzymania klienta to jaki pakiet mogę wynegocjować i w jakiej cenie?

Interesuje mnie jakiś najmniejszy pakiet z multiroomem lub bez.

Czy jest możliwość wymiany sprzętów na nowe? Mój główny dekoder nazywał się chyba Turbobox lub Monsterbox (z dyskiem 1 GB). Mam z nim problem bo regularnie się zawiesza i trzeba go resetować.

 

Będę wdzięczny za pomoc i podpowiedzi co można aktualnie uzyskać i w jakiej cenie.

 

sm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz w nieodpowiednim temacie. Złóż wypowiedzenie. Pr,y negocjacjach powiedz, że interesuje Cie pakiet Start+ . Tego pakietu już nie ma, ale dla abonentów jeszcze dają przy aneksowaniu. Masz nikłe szanse dostać ten pakiet za 9,99, większe za 14,99, a może i za 19,99. Dekoder wymień a APS. Dla Polsatu i TVN nie warto brać nowego z dzierżawą.  

 

Przeczytaj kilkanaście ostatnich stron.

Zapoznaj się z tematem i nie pomiń tam przyklejonego zestawienia ofert. I tam pisz.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał:

Piszesz w nieodpowiednim temacie. Złóż wypowiedzenie. Pr,y negocjacjach powiedz, że interesuje Cie pakiet Start+ . Tego pakietu już nie ma, ale dla abonentów jeszcze dają przy aneksowaniu. Masz nikłe szanse dostać ten pakiet za 9,99, większe za 14,99, a może i za 19,99. Dekoder wymień a APS. Dla Polsatu i TVN nie warto brać nowego z dzierżawą.  

 

Przeczytaj kilkanaście ostatnich stron.

Zapoznaj się z tematem i nie pomiń tam przyklejonego zestawienia ofert. I tam pisz.

 

Rzeczywiście pomyliłem wątki.
Bardzo dziękuję za wskazówki tutaj 😀

Poczytam jeszcze ostatnie strony w tamtym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...