Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi obecnie w czasach Netflixa, HBO GO itp oprócz podstawowych pięciu kanałów "must carry" i zestawu sportowych starczyłby zestaw typu TVN 24, Turbo, Style, HGTV, TVP Kultura, jakieś Comedy Central i tematyczne MTV. Więc razem byłoby to pewnie z 25 kanałów ;).

Ale taki pakiet jest nieosiągalny ani przez sat, ani przez net, tylko kablówka i poza ew. Netią wszyscy dodają do tego 100 innych kanałów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawop napisał:

Oczywiście, że tak, ale nie chodzi tu o mnie. Większość ludzi nie jest na to gotowa, i nie są skłonni płacić za każdą usługę oddzielnie.

Dlatego uważam, że minie sporo czasu zanim spełni się Twoja wizja.

Ale przecież ja mówię o tym byś nadal miał platformę ale zamiast kanałow na satelicie to kontent ściągał z chmury...podam Ci przykład.

Sky usunął kanał Vice HD...a jednocześnie nadal mają ich programy w On demand...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Ja nie wiem jak inni.Pracuję,mam dzieci itp itd.Kiedyś nasi rodzice siadali do tv kiedy im kazano...potem mieliśmy  video...po co?No by obejrzeć jak chcemu i kiedy chcemy...dziś stoimy przed szansą by wreszcie budować własną ramówkę a nie siadać do sztywno ułożonego programu tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2019 o 11:12, piterk10 napisał:

Czy ktoś sie może orientuje jak będzie wyglądać dostęp do kanałów Polsat Sport Premium w następnym sezonie Ligi Mistrzów przez NC+? Czy jeszcze nic nie wiadomo? 

Ze strony NC+ przy składaniu zamówienia:

" Dostępność kanałów jest gwarantowana do 30 czerwca 2021 roku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Ameryki nie odkryłeś.Ale nadal nie wiem do czego zmierzasz.Świat idzie w kierunku chmury czy tego chcesz czy nie.Internet jest coraz szybszy..

Coraz więcej ludzi rezygnuje z tv dostarczanej kablowo czy satelitarnie na rzecz właśnie usług takich jak Netflix czy Amazon.

Tego też nie zmienisz.Ba...chcemy postępu,chcemy 4K potem będzie 8K...to satelitą nie pójdzie.

 

Rozwijana jest technologia 5G...a to nie tylko większe prędkości ale przede wszystkim większa stabilność.

 

Co do streamingu..tylko w UK 12 milionów ludzi korzysta z różnego rodzaju streamingu.I mówimy tylko o streamingu.A ja mowię o usługach w których problemy wolniejszego internetu  można zniwelować ściągając pliki na dysk..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty mówią jednak co innego.Kolega @bugmenot już Ci przytoczył dane a biorąc pod uwagę ze za streaming biorą się największe koncerny medialne świata walka z tym jest bezsensowna.

 

a jeśli zdasz sobie sprawę z tego jak długi okres przesył tradycyjny jest w użyciu a jak krótki stream to dalsza rozmowa przyznasz mija się z celem?

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pawop napisał:

Ludzie nie rezygnują z TV na rzecz streamingu, tylko biorą takie serwisy jako dodatek.

Pisz za siebie. Od lat korzystam z legalnego streamingu. TV mam wszędzie, nawet na telefonie. Zrezygnowałem z tradycyjnej TV dla wygody i braku uwiązania umowami. Świat idzie właśnie w tym kierunku i za 20 lat nie będzie już satelity czy kabla w ponad 50% domostw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Ty tak robisz, to nie znaczy, że wszyscy. To co ja napisałem to są fakty, a Tobie się tylko wydaje.

@umek, liczba się zrównała, ale to nie znaczy, że drastycznie spadła liczba abonentów TV, ludzie po prostu dokupują Netflixa. Gdyby u nas kosztował 12 zł, też by liczba abonentów szła w miliony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce na ten temat badań nie ma, natomiast wnioskując z mojego otoczenia, to rezygnacje ludzi "młodych" (tzn takich poniżej 60 ;))) z telewizji w UPC, NC+ itd lecą masowo.

DVB-T, do tego na smarcie apka Eleven, Playera, Netflixa i są zadowoleni. I to nie tylko chodzi o koszty, ale też o wygodę korzystania z tego.

Natomiast np. dziadkowie znajomego to jeszcze są na analogu z warszawskiego UPC mimo, że jest tam 20 kanałow. I na takich klientów z pewnością jeszcze te firmy mogą liczyć, przyzwyczajenie robi swoje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nc+ wpowadza MyCanal że ja lubię zabawki:)

Dzięki Ci Canal+ za uznanie!!

A tak na poważnie....ludzie tradycyjna tv padnie tak szybkio że nawet nie zdążycie się obejrzeć.Nowe pokolenia ludzi ją wyprą.Moja córeczka włącza bajki sobie mówiąc do pilota....ona ogląda kiedy chce i na czym chce.Jak każde dziecko...i ktoś ich zmusi do zmieniania kanałów?

Kto dziś w ogóle z młodych ludzi ogląda tv kiedy im puszczą?

Taki moloch jak Sky zmienił się w Netflix...a nc+ czy CP się oprze?:)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot, to ja napisze o swoich znajomych, bo widzę, że niektórzy traktują to jako wyrocznie. Ok 90% ma tradycyjną TV i z połowa z nich dodatkowo subskrybuje jakiś streaming. Co do UPC, to akurat odnotowali wzrost abonentów. Żłośliwcy nie chcą przejść na streaming

[mention=36195]umek[/mention] znowu fantazjujesz. Nikt nie twierdzi, że nie będzie tak jak mówisz. Nie zgadzam się tylko z tym, że to stanie się szybko, w ciągu 2-3 lat. Szybki internet musi stać się bardzie dostępny.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...