Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piekarze zmniejszają gramaturę chleba, aby zachować cenę.
Canal + kiedyś w Playerze umożliwiał zakup samego pakietu piłkarskiej Ekstraklasy.

Obecnie zmusza miłośników rodzimej kopanej, do zakupu jeszcze LM.

Więc pytam: Jak chcę szklankę mleka, dlaczego muszę kupić cała krowę?

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili wyraźnie o nowych pakietach. Dwóch różnych konsultantów podkreślało, że ofertę mogą zagwarantować tylko do 10 września, bo od 11 września będą zmiany w pakietach. Zaryzykuję i poczekam obecna oferta na pewno nie przekona mnie do pozostania dłużej u tego operatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jupiter napisał(a):

Mówili wyraźnie o nowych pakietach. Dwóch różnych konsultantów podkreślało, że ofertę mogą zagwarantować tylko do 10 września, bo od 11 września będą zmiany w pakietach.

To w końcu mają być zupełnie nowe pakiety z zupełnie nowymi cenami, nazwami i kanałami czy zmiany w pakietach polegające na podwyższeniu ceny o 10zł/msc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym to wiedzieć. Ale tak na logikę, nie trzeba być wróżką, żeby przewidzieć co się zmieni. Teraz pakiet SuperSport funkcjonuje wyłącznie jako pakiet stand-alone i jak sądzę kierownictwo nie jest zadowolone z wyników jego sprzedaży. To oczywiste, że zostanie wciągnięty do pakietów i powstaną gotowe pakiety zawierające w sobie Ligę Mistrzów. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Myk napisał(a):

Canal + kiedyś w Playerze umożliwiał zakup samego pakietu piłkarskiej Ekstraklasy.

CANAL+ kiedyś szeroko sprzedawał CANAL+ Sport 5, gdzie był cały najważniejszy polski ligowy żużel. Teraz trzeba oprócz tej krowy do mleka kupić całe pastwisko.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Myk napisał(a):

Piekarze zmniejszają gramaturę chleba, aby zachować cenę.
Canal + kiedyś w Playerze umożliwiał zakup samego pakietu piłkarskiej Ekstraklasy.

Obecnie zmusza miłośników rodzimej kopanej, do zakupu jeszcze LM.

Więc pytam: Jak chcę szklankę mleka, dlaczego muszę kupić cała krowę?


Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, viaplayfan napisał(a):

CANAL+ kiedyś szeroko sprzedawał CANAL+ Sport 5, gdzie był cały najważniejszy polski ligowy żużel. Teraz trzeba oprócz tej krowy do mleka kupić całe pastwisko.

Tiaaaa.... kiedyś prawa do żużla kupowało się za koszty samej transmisji, a nie za 70mln. ;)

9 godzin temu, Myk napisał(a):

Piekarze zmniejszają gramaturę chleba, aby zachować cenę.
Canal + kiedyś w Playerze umożliwiał zakup samego pakietu piłkarskiej Ekstraklasy.

Obecnie zmusza miłośników rodzimej kopanej, do zakupu jeszcze LM.

Więc pytam: Jak chcę szklankę mleka, dlaczego muszę kupić cała krowę?

Po to żeby za 3 lata mogli znów utrzymać te prawa u siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, viaplayfan said:

CANAL+ kiedyś szeroko sprzedawał CANAL+ Sport 5, gdzie był cały najważniejszy polski ligowy żużel. Teraz trzeba oprócz tej krowy do mleka kupić całe pastwisko.

Ale Ciebie CANAL+ mierzi... Popatrzmy na VP, chcę Premier League, a dostaję resztę niepotrzebnych dyscyplin i filmy i seriale na dokładkę.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Biała_vanna napisał(a):

Ale Ciebie CANAL+ mierzi... Popatrzmy na VP, chcę Premier League, a dostaję resztę niepotrzebnych dyscyplin i filmy i seriale na dokładkę.

Platforma Max która się tak ochoczo reklamuje robi dokładnie to samo - chcąc mieć dostęp do sportu (kanałów Eurosport) musisz też kupić pakiet z biblioteką TVN i HBO. Już nie wiedzą jak tych ludzi przymusić do zakupu czegoś czego nie chcą, bo nie może być prosto - chcę sport to kupuję tylko sport a ktoś kto chce sobie kupić inne pakiety to z pewnością też je kupi. Natomiast ktoś kto chce tylko sport a musi zapłacić jeszcze za coś co go nie interesuje to już niekoniecznie.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że po latach rozwoju telewizji, zaczął się zwrot w dziejach i cofanie się do epoki kamienia łupanego. Mieliśmy HD, 3D i 4K a cofamy się do kanałów SD na satelicie. Mówiono nam że teraz klient będzie wybierał a la carte, poszczególne kanały które chce oglądać, teraz powiedzą nam: "Mamy jeden pakiet, bierze pan?" Za 15 lat sonda Elona Muska odkryje że na orbicie geostacjonarnej krążą jakieś stare satelity ale nikt nie wie do czego one służą...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, opensource napisał(a):

Platforma Max która się tak ochoczo reklamuje robi dokładnie to samo - chcąc mieć dostęp do sportu (kanałów Eurosport) musisz też kupić pakiet z biblioteką TVN i HBO. Już nie wiedzą jak tych ludzi przymusić do zakupu czegoś czego nie chcą, bo nie może być prosto - chcę sport to kupuję tylko sport a ktoś kto chce sobie kupić inne pakiety to z pewnością też je kupi. Natomiast ktoś kto chce tylko sport a musi zapłacić jeszcze za coś co go nie interesuje to już niekoniecznie.

Na dodatek swoim subskrybentom opłacającym usługę poprzez pośredników zabraniają zakupu tego pakietu sportowego. Ciekawe jaką on ma sprzedaż,że nie zależy im na pieniądzach klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał(a):

Podejrzewam że osoby które nie potrzebują multiroomu już dawno są na naziemnej+subskrybcja zamiast satelity. 

@_Artek_ I tu Cię zaskoczę. Ja mieszkam w bloku, w którym jest dostęp do kablówek i światłowodu, a korzystam z satelity Canal+. Telewizji naziemnej nie mam i nie zamierzam mieć. Podobnie zresztą jak multiroomu, który jest dla mnie zbędny skoro, jako abonent, mam dostęp do Canal+ Online. Uważam też, że telewizja satelitarna Canal+ wychodzi cenowo po prostu najtaniej, dlatego się jej trzymam :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, k05 napisał(a):
W dniu 8.09.2024 o 10:56, Myk napisał(a):

Piekarze zmniejszają gramaturę chleba, aby zachować cenę.
Canal + kiedyś w Playerze umożliwiał zakup samego pakietu piłkarskiej Ekstraklasy.

Obecnie zmusza miłośników rodzimej kopanej, do zakupu jeszcze LM.

Więc pytam: Jak chcę szklankę mleka, dlaczego muszę kupić cała krowę?

Po to żeby za 3 lata mogli znów utrzymać te prawa u siebie. 

Ale nikt Canal+ nie zmuszał, żeby kupowali te prawa. Po co startowali w przetargu, żeby teraz za wszelką cenę wyduszać od abonentów ostatnie grosze bo inwestycja jest nierentowna? Jakim cudem oferowali wszystkim Ligę Mistrzów za 0zł gdy Polsat był właścicielem tych praw? Może trzeba było nie startować do przetargu i nie mieć na głowie problemów?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jupiter napisał(a):

Też chciałbym to wiedzieć. Ale tak na logikę, nie trzeba być wróżką, żeby przewidzieć co się zmieni. Teraz pakiet SuperSport funkcjonuje wyłącznie jako pakiet stand-alone i jak sądzę kierownictwo nie jest zadowolone z wyników jego sprzedaży. To oczywiste, że zostanie wciągnięty do pakietów i powstaną gotowe pakiety zawierające w sobie Ligę Mistrzów. 

Albo plan od razu był taki, żeby złapać część klientów na wyższą kwotę na starcie, a później dorzucić to do normalnych pakietów. 


Generalnie to wygląda jakby Liga Mistrzów bardziej C+ przeszkadzała niż pomagała. Współpraca z Polsatem była lepsza dla wszystkich 

 



 Mówiono nam że teraz klient będzie wybierał a la carte, poszczególne kanały które chce oglądać, teraz powiedzą nam: "Mamy jeden pakiet, bierze pan?"

A kto tak mówił? Przecież to nierealne i utopia. W ten sposób to może działać tylko, jak dysponent praw telewizyjnych będzie sam robić aplikacje i puszczać sport w streamingu, a potem brać za to pieniądze, tak jak robi to NBA i NHL. Jeśli prawa będą trafiać do zewnętrznych podmiotów - telewizji lub platform streamingowych - to niestety zostanie jak jest.

Edytowane przez Radamantys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie 70 mln zł za kończący się sezon.

Cytat

Wiele wskazuje na to, że kwota, jaką musiał zapłacić Canal+ za prawa do transmisji meczów PGE Ekstraligi znów wzrosła. Obecna umowa kosztowała stację 60,5 miliona złotych rocznie, z czego każdy z ekstraligowych klubów otrzymywał co sezon 6 milionów złotych.

https://speedwaynews.pl/zuzel/znamy-nabywce-praw-telewizyjnych-do-pge-ekstraligi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mateuka napisał(a):

Co masz na myśli pisząc nowe pakiety?

Dla nowych abonentów będą zmiany w pakietach. mają być zupełnie nowe pakiety z innym ukształtowaniem , oraz nazwami , zmiany beda również dotyczyły cen pakietów.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...