Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

 i samemu go rozbudowując za pośrednictwem infolinii.

I tak będzie drożej. A po co wydzwaniać po infoliniach. Nie czaje tego. Bazowy teraz masz z canal+ już. A dokupując sport z tego co wiem chyba nawet samego sportu nie można wykupić. No ale każdy robi jak uważa. Ja tam jestem zadowolona. Place 60zl z dekoderem dualbox (bo wymieniłam te barachło wifibox) I nie zapłaciłam nawet aktywacji. Bo Pan powiedział że z racji tego że kupiłam dekoder to mogę go wymienić bez aktywacji :D

45 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

 i samemu go rozbudowując za pośrednictwem infolinii.

  Jak to mówią lenistwo kosztuje 🤪 A na infolinii spędzisz więcej czasu gadając z "Oskarem ". Nie wiem jak jest z tym rozbudowaniem. Ja tam jestem zadowolona. Place 60zl za comforta z canal+ z dekoderem dualbox. No ale powodzenia. Daj znać co tam wynegocjowałeś. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bingo TV napisał(a):

Tylko, że jak DualBox został wprowadzony, to Comfort+ już nie istniał. 

Się gra się ma 😁 można wymienić na dualboxa. No ja wymieniłam z 3tyg temu. Kupiłam najpierw wifiboxa żeby mi mogli zrobić comforta, a później wymieniłam na dualboxa. A wifibox leży na strychu 😆

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy masz w tym Comforcie Polsaty (Play, Cafe, News itp)?

Odnośnie Optimum+-mogli by go przywrócić. Pakiet ten w obecnych czasach był hitem. Zawiera wszystkie podstawowe kanały Polsat, TVN, National Geographic, Discovery, TVP... za 49 zł nie wiem, kto by nie chciał.

Przesyłam też zdjęcia kanałów w tym pakiecie+przy okazji inne pakiety z września 2020. To były czasy IMG_5031.jpg?ex=6677cdd5&is=66767c55&hm=IMG_5032.jpg?ex=6677cdd5&is=66767c55&hm=IMG_5033.jpg?ex=6677cdd6&is=66767c56&hm=IMG_5034.jpg?ex=6677cdd6&is=66767c56&hm=IMG_5035.jpg?ex=6677cdd6&is=66767c56&hm=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Bingo TV napisał(a):

A czy masz w tym Comforcie Polsaty (Play, Cafe, News itp)?

Odnośnie Optimum+-mogli by go przywrócić. 

Mam :) nie mam tylko Animal Planet, i jakichś mało istotnych kanałów z optimum. A place za comforta 29.99. Także wszystko można jak się trafi na fajnego człowieka w punkcie. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, terenia123 napisał(a):

 Place 60zl z dekoderem dualbox (bo wymieniłam te barachło wifibox) I nie zapłaciłam nawet aktywacji. 

 

31 minut temu, terenia123 napisał(a):

Mam :) nie mam tylko Animal Planet, i jakichś mało istotnych kanałów z optimum. A place za comforta 29.99. 

Trochę rozbieżności w tym ile płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2024 o 10:30, Jaś Fasola napisał(a):

 

Trochę rozbieżności w tym ile płacisz.

Płacę za comfort 29.99 dodatkowo mam canal+ za 25 i 5zl za dualboxa. Gdzie tu rozbieżności? Napisałam wcześniej że place 60zl za wszystko

18 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Nic nadzwyczajnego standardowa oferta. Kiedyś by tak sprzętu nie podmieniła ludzie brali dekodery i były problemy.

Dla mnie nadzwyczajna bo konsultant w salonie podpowiedział mi żebym zamiast brać extra za 65zl + dekoder wzięła to. A na stronie takich ofert nie zobaczysz. A shevczenko pisał że woli na stronie wziąć ofertę dlatego napisałam że lepiej iść do punktu i się wypytać wszystkiego 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2024 o 09:58, Bingo TV napisał(a):

A takie pytanko ile bym zapłacił obecnie za najwyższy pakiet+HBO+Filmbox+Multiroom i ewentualnie Canal+ z dekoderem 4K?

Bo nie wiem czy opłaci mi się przechodzić z Polsatu gdzie mam to samo bez Canal+ za 70 zł

Masz w Polsacie pakiet L z HBO, Filmbox, Multiroom za 70 zł/m? Ciekawe. Za 70 zł najwyższy pakiet z takimi dodatkami nie jest możliwy. 

W dniu 21.06.2024 o 20:21, mrjacob990 napisał(a):

 


Dla nowych już go w ogóle nie proponują w salonie. Ale dziwnym trafem po podpisaniu umowy na to co mieli, w strefie pojawił się wspomniany Superpremium 4K jako poszerzenie swojej oferty.

Dzisiaj widziałem nową ulotkę PC+ (z pakietami z MAXem) (i jest drożej!) EDIT: jednak ceny te same…
cbfb2a9600dfa11139f08b2282f634d1.jpg
1461d081fc69992494773b7df0c10fea.jpg

 

Tu jest dostępna ulotka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulotkę mam u siebie, ale myślałem, że jest coś lepszego.

2 godziny temu, JedynyTaki napisał(a):

Masz w Polsacie pakiet L z HBO, Filmbox, Multiroom za 70 zł/m? Ciekawe. Za 70 zł najwyższy pakiet z takimi dodatkami nie jest możliwy. 

Po negocjacjach w salonie się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, terenia123 napisał(a):

Płacę za comfort 29.99 dodatkowo mam canal+ za 25 i 5zl za dualboxa. Gdzie tu rozbieżności? Napisałam wcześniej że place 60zl za wszystko

Dla mnie nadzwyczajna bo konsultant w salonie podpowiedział mi żebym zamiast brać extra za 65zl + dekoder wzięła to. A na stronie takich ofert nie zobaczysz. A shevczenko pisał że woli na stronie wziąć ofertę dlatego napisałam że lepiej iść do punktu i się wypytać wszystkiego 

Jak pisałem wcześniej to jest stara oferta dla tych co przechodzą  z oferty na kartę na zobowiązanie. Wcześniej trzeba zakupić zestaw odnowiony który juz był nie wiadomo u ilu abonentów. I swojego czasu komfort z oferty na kartę nie odpowiadał temu z abonamentu  jak mnie pamięć nie myli. Dla nowych to faktycznie jakieś wyjście stali maja bardziej atrakcyjne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bingo TV napisał(a):

Mają nastąpić zmiany w pakietach od lipca/sierpnia

Najwyższy czas. Te obecne to jakaś pomyłka. Entry jest żałosny ze swoją zawartością, a dość przyzwoity pakiet Optimum jest obecnie niedostępny dla nowych abonentów. Wystarczyłoby przywrócić pakiety Start i Optimum w cenach odpowiednio 25,- i 39,- złotych i to zwiększyłoby w mojej ocenie atrakcyjność oferty na tyle, że baza abonentów mogłaby zacząć rosnąć. 

Relax za 35,- zł miesięcznie też się nie broni, skoro mogę mieć pakiet Start za 34,- zł miesięcznie bez zobowiązania lub niewiele ponad 20,- zł przy płatności z góry za cały rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pakiet Relax powinien zniknąć. Dlaczego w nim są takie kanały jak AXN Spin, Discovery Historia czy Nat Geo People a nie ma ich główych wersji i wielu kanałów, które konkurencja kablowa jak i satelitarna oferuje w znacznie niższej cenie (między innymi Polsat News Polityka, TVN Fabuła, Polsat News, Polsat Play i Cafe)?

Ja bym zrobił tak: zostawił Entry za 10zł, Optimum za około 35-40, Extra za 50-55, Premium (Extra, Canal+ Seriale i Filmy oraz 2 pakiety do wyboru, między innymi Eleven, Canal+ Sport, HBO i FilmBox) za jakieś 80, i full opcja z wszystkimi kanałami za około stówkę 

Godzinę temu, meckbar napisał(a):

Najwyższy czas. Te obecne to jakaś pomyłka. Entry jest żałosny ze swoją zawartością, a dość przyzwoity pakiet Optimum jest obecnie niedostępny dla nowych abonentów.

Jak bym był prezesem Canal+, to zamiast wciskać bieda Entry+ który poza DVB T i FTA zawiera takie wspaniałe premium kanały jak Kino Polska Muzyka czy Polsat 2, wolałbym proponować ludziom Optimum+ jako ,,pakiet najważniejszych i najlepszych kanałów telewizyjnych w optymalnej cenie", lecz Entry+ też bym zostawił, jak komuś nie zależy na jakiś TVN 24 czy innej Republice, a wystarczy mu taka Naziemna+

Edytowane przez Bingo TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chcą mieć to za 10 zł, wiec cena dyktuje zawartość.

Zapominasz także że drożyzna zabija TV a pakiety tv nie są pierwsza potrzebą egzystencji, z drugiej strony potrzeby firmy i utrzymania się na powierzchni oraz  mieć kasę na przetargi..... nie łatwo o kompromis w dziesiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bingo TV napisał(a):

[...]  Premium (Extra, Canal+ Seriale i Filmy oraz 2 pakiety do wyboru, między innymi Eleven, Canal+ Sport, HBO i FilmBox) za jakieś 80, i full opcja z wszystkimi kanałami za około stówkę 

[...]

Rozumiem, że operator ma nie zarabiać, tylko dokładać do interesu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że od 3 lipca zmiany pakietu

Oferty C+ dotyczące Ligi Mistrzów mają pojawić się 3 lipca 2024. Pojawia się info o wycofaniu ze sprzedaży Optimum+ i ten pakiet zniknie z C+.

Więcej zmian pakietowych w sierpniu. Wstępnie wiadomo, że zostaną w ofercie trzy podstawowe pakiety: Entry+, Relax+, Extra+. Z Relax+ już usunięto TVN24 BIS dla nowych klientów

posiadacze obecnego pakietu Mistrzowska Piłka mają szansę otrzymać nowe kanały C+ z Ligą Mistrzów bez dodatkowych opłat. Chodzi o C+360 oraz 4 kanały C+ EXTRA. Może mieć to sens gdyż C+ nadal sprzedaje oferty z pakietem Mistrzowska Piłka, a ten przecież ma być wycofany z oferty od 1.07.

Nadal nie wiadomo jak sprawa będzie wyglądała w przypadku posiadaczy pakietów z C+. 

Dodatkowo jedną z planowanych i możliwych zmian w ofertach C+ ma być wycofanie pakietu Superpremium+ 4K. Mówi się nieoficjalnie iż w jego miejsce będzie dostępna inna, ulepszona oferta. Jednak brak szczegółów na jej temat.

Według planów CANAL+ odświeżone mają zostać także pozostałe pakiety operatora. Pierwsze zmiany już widoczne są na stronie C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, unialeszno napisał(a):

Mówią że od 3 lipca zmiany pakietu

Oferty C+ dotyczące Ligi Mistrzów mają pojawić się 3 lipca 2024. Pojawia się info o wycofaniu ze sprzedaży Optimum+ i ten pakiet zniknie z C+.

Więcej zmian pakietowych w sierpniu. Wstępnie wiadomo, że zostaną w ofercie trzy podstawowe pakiety: Entry+, Relax+, Extra+. Z Relax+ już usunięto TVN24 BIS dla nowych klientów

posiadacze obecnego pakietu Mistrzowska Piłka mają szansę otrzymać nowe kanały C+ z Ligą Mistrzów bez dodatkowych opłat. Chodzi o C+360 oraz 4 kanały C+ EXTRA. Może mieć to sens gdyż C+ nadal sprzedaje oferty z pakietem Mistrzowska Piłka, a ten przecież ma być wycofany z oferty od 1.07.

Nadal nie wiadomo jak sprawa będzie wyglądała w przypadku posiadaczy pakietów z C+. 

Dodatkowo jedną z planowanych i możliwych zmian w ofertach C+ ma być wycofanie pakietu Superpremium+ 4K. Mówi się nieoficjalnie iż w jego miejsce będzie dostępna inna, ulepszona oferta. Jednak brak szczegółów na jej temat.

Według planów CANAL+ odświeżone mają zostać także pozostałe pakiety operatora. Pierwsze zmiany już widoczne są na stronie C+.


Z tym udostępnieniem kanałów C+ dedykowanych lidze mistrzów wszystkim abonentom posiadającym mistrzowską piłkę   to całkiem niezły pomysł,, bo przecież nie każdemu skończy się umowa wraz z końcem praw polsatu do LM :D optimum+ był najlepszym pakietem w c+ jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości więc nic dziwnego że z korporacyjnego punktu widzenia zamiast walczyć z dopełnieniami optimum+ do exstra łatwiej było wycofać optimum+ dla mnie też teraz wybór pakietu będzie droższy ale łatwiejszy:D
Nie zmienia to jednak faktu że bardziej niż grzebania w pakietach oczekiwałbym  nowego hardwaru bo pod tym względem konkurencja już dawno im odjechała......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...