Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach Opcji ZEST TV/ MOTOWIZJA /SPORTKLUB otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: MOTOWIZJA (1), SPORTKLUB, ZEST TV (1). 
Przypis: (1) Kanały świadczone na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1 tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy 

 

cos jest na rzeczy zabezpieczyli sie w umowie

 

zabezpieczyli Motowizje i Zest

 

Sportklub nie chroniony, wiec pewnie nie usuwaja

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Sportklubie od dawna krążą słuchy, że ma być jego wersja w HD, to samo mówi się o Motowizji, sądzę więc, że Sportklub zniknie ale tylko ten w SD. Co do Zest TV to pierwsze słyszę, jeden z niewielu kanałów erotycznych w języku polskim, więc nie sądzę, żeby to było możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakcie przedłużania umowy, dzwonią [beep]y prawie codziennie i już któryś z kolei konsultant mówił, że Zest TV i Sportklub są wycofywane ze względu na niską oglądalność. Na moje "marudzenie", że oglądałem (tak, wiem jaka jakość) halówkę na Sportklubie zaproponował mi włączenie SK za 1,99zł/miesięcznie... Być może chodzi o to, że Zest i SK miałem do tej pory "dodatkowo-bezpłatnie" bez opcji MenPacka, stąd może gadka, że wycofują ale dla takich jak ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakcie przedłużania umowy, dzwonią [beep]y prawie codziennie i już któryś z kolei konsultant mówił, że Zest TV i Sportklub są wycofywane ze względu na niską oglądalność. Na moje "marudzenie", że oglądałem (tak, wiem jaka jakość) halówkę na Sportklubie zaproponował mi włączenie SK za 1,99zł/miesięcznie... Być może chodzi o to, że Zest i SK miałem do tej pory "dodatkowo-bezpłatnie" bez opcji MenPacka, stąd może gadka, że wycofują ale dla takich jak ja ;)

 

Jakim cudem mogłeś mieć SportKlub bezpłatnie?

Man Pack za 15zł bezterminowo lub 10 zł do końca umowy oraz SportKlub za 1,99 zł to chyba były jedyne możliwości żeby to oglądać.

Oni wycofują SportKlub z nc+ czy z ManPacka, bo w tę pierwszą opcję trudno mi uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje albo wycofują z Man Packa, albo też mówią, bo jak ktoś miał umowę z przed 2 lat to Sportklub był w pakiecie Universe. Może wkońcu polikwidują te bezsensu opcje dodatkowetupy H2, History, Sportklub. Wogóle to dziwne, żeFightklub HD jest w pakiecie, a kanał od tego samego nadawcy Sportklub SD w dodatkowo płatnym. Nie ma się co dziwić słaba jakość, oferta nie powala i jeszcze dodatkowo płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (pewnie z dwa lata temu) obydwa te kanały były w ramach pakietu Universe/Extra - sukcesywnie przy przedłużaniu były one abonentom z tych pakietów zabierane - może o tym samym mówią w tym przypadku? Z oferty raczej nie wylatują...

 

 

-Edit-

@mateusz14422

Widzę, że napisaliśmy w tym samym czasie o tym samym ;)

Edytowane przez axelmateuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...