Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie to samo co przy promocji na pierwszy miesiąc, z tą różnicą że konto już masz więc nie musisz go dodawać od nowa. Wchodzisz na stronę i masz ofertę realizacji zamówienia z miesiącem za 0zł. Ja jeszcze dzień przed końcem pierwszego miesiąca odpiąłem kartę ale nie deaktywowałem pakietu, możliwe że bez odpięcia zabrali by 50zł i już nie było by szans na drugi miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tyrla napisał:

Myślę że będzie myCanal. Abonenci PC+ będą mieli dostęp do aplikacji za darmo, natomiast osoby, które nie mają dostępu do satelity mogą wykupić dostęp do OTT.

Nawet gdyby, to będzie prosta droga do udostępniania możliwości zalogowania się osobom trzecim. Średnio na tym zarobi operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego@lukimann ? Wszystkie usługi maja taką możliwość, ze dostaniesz od kogoś np: z rodziny i oglądasz. A jak się trafi , ze tylko ty oglądasz dana usługę od operatora ,  to dopiero bajer ;) Można ograniczyć urządzenia to jedyne wyjście.  Kiedyś Vectra miała tylko na swoim łączu usługę , ale to porzucili.

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać, jeżeli w ogóle operator udostępni tą usługę abonentom, to może być w jakimś stopniu mocno okrojona i będzie ograniczenie czasowe.  Nie wspomnę o dozwolonej ilości logowań urządzeń w miesiącu jak to jest teraz w nc+ go.

Moje zadanie jest jednak takie, że w nc+ go zmienią tapetę logo na Canal+ i tak pozostanie. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać, jeżeli w ogóle operator udostępni tą usługę abonentom, to może być w jakimś stopniu mocno okrojona i będzie ograniczenie czasowe.  Nie wspomnę o dozwolonej ilości logowań urządzeń w miesiącu jak to jest teraz w nc+ go.

Moje zadanie jest jednak takie, że w nc+ go zmienią tapetę logo na Canal+ i tak pozostanie. Zobaczymy.

Niech dadzą ten limit bo ja potrzebuje tylko do sportu jak jest burza albo nie ma mnie w domu chodzi mi tylko o to żeby normalnie to odpalić z pilota a nie kombinować i łapać się prawą ręką za lewe ucho rzadko bo rzadko ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...