Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie to co wszędzie w takich usługach...badziewie najtańszym kosztem. Moim zdaniem powinni raczej wziąć się za porządny dekoder satelitarny by pokazać gdzie jest jakość i itp...no ale tego pewnie nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilnemu nie przeszkadza..coś za coś...umowa to dla nich stały przypływ gotówki...niezbędnej do tego typu działalności.

 

Kolejna sprawa to że podmioty jak np Discovery pewnie chcą więcej pieniędzy za obecność w tego typu usłudze niż na platformie...więc gdzieś musieli znaleść złoty środek stąd oferta jest okrojona. Swoją drogą jakość kanałów nie sportowych nie jest zła wręcz przeciwnie jest spokojnie dobra i z chęcią oglądam np Planete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej zaczyna się robić ciekawie. Konkurencja w OTT bez umowy rośnie, rynek to zweryfikuje po jakimś czasie i być może ceny spadną.

Dobre rozwiązanie dla tych którzy z różnych względów nie mogą, lub nie chcą mieć kablówki, czy anteny satelitarnej, albo mają dwa domy, np. działkę, na której taka usługa to rewelacja, gdziekolwiek nie jedziesz, zabierasz swoje ulubione kanały ze sobą.

 

To już trochę off topic, ale prawdziwą rewolucja się zacznie, gdy tego typu kanały zaczną być dodawane do listy kanałów z przesyłaniem strumieniowym w telewizorach, jakie ma np. Sony na swym pokładzie, gdzie obsługa tych kanałów jest identyczna jak obsługa kanałów zaprogramowanych z DVB-T, czy satelity. Słyszałem że Google nową wersję Android rozwija w tym kierunku, aby zmusić dostawców do tego typu rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie oferta C+ wraz z C+ 4K nawet z cyrografem* umową przez ten nowy dekoder, w podobnej jakości jak przez sat to będzie się nad czymś można zastanowić.Może jednak pozytywnie zaskoczą przynajmniej część abonentów.

Jest grupa klientów,  którzy decydują się na ofertę PC+ dla oferty UHD.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dosyć tego dziadostwa i tej nowej usługi i tych wszystkich playerów. Od dzisiaj zostałem abonentem Canal+.

 

Korzystam ze zbiorczej instalacji sat, więc nie poszaleję. Anteny zamontować nie mogę (zapis w akcie notarialnym). Natomiast moduł działa ok, wszystko śmiga. Nagrywa się na podłączony dysk USB. Przynajmniej nie muszę się już denerwować tym [beep]em player+ i mycanal. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ciebie skłoniło do zawarcia umowy z PC+?

Są tacy co twierdzą ,  że streaming, usługi OTT itp to przyszłość. 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Beznadziejnie słabe działanie aplikacji Player+ i brak aplikacji Canal+ na Tizen.

2. Brak Eurosportów w w/w usługach.

3. Buforowanie, spadki jakości, brak możliwości łatwego przełączania kanałów na żywo.

4. Iluzoryczna możliwość cofania, brak możliwości nagrywania w chmurze.

5. Niska jakość, gorsza płynność.

6. Kanały France Télévisions - to był główny powód. Molotov.tv jest bez geoblokad, ale trzeba mieć adres we Francji lub francuską kartę - obu nie mogę mieć. Natomiast tutaj mogę to dokupić.

 

To tak na szybko. Usługi OTT to przyszłość, natomiast nie w takim kształcie. Od stycznia próbowałem bronić strony aplikacji. Po prawie pół roku nieudanych prób, mam dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z playera i nie narzekam. Oczywiscie nowa usluga ma pewne niedociagniecia o ktorych piszecie ale czekam wciaz na dekoder i opinie testerow tego boxa. Jak bedzie to lepuej i stabilnie dzialalo wezmę bo bez umowy a box z androidem sie przyda no chyba ze bedzie działał jak player box. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukimann napisał:

 

Są tacy co twierdzą ,  że streaming, usługi OTT itp to przyszłość. 

Nie w takiej formie . Obecnie streaming to dodatek. Nie szybko się to zmieni.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to płacących za usługę Canal+ to można policzyć na palcach jednej ręki spośród aktywnych użytkowników forum.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...