Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to co się wyprawia to jest nie do ogarnięcia przeze mnie ?

Wszedłem właśnie sprawdzić do kiedy mam mój 1 miesiąc, nie pamiętam, czy założyłem konto i aktywowałem darmowy miesiąc 1 dnia czyli 20 i mam do dziś czy kilka dni później.

Kartę odpiąłem tego samego dnia lub kilka dni po aktywacji 1 miesiąca.

Wchodzę w ustawienia konta poprzez przeglądarkę w komputerze i nie dowierzam.

Mam dostępne pakiety jakbym opłacił, następne rozliczenie 20 Lipca, wtedy opłata 125zł.

W liście pakietów mam aktywne wszystko.

Odkopałem też maila jakiego dostałem przy zakładaniu konta. Zakładane 20 maja pakiety miały być do 19 czerwca aktywne.

To chyba naprawdę jest 1 wielki beta test albo błąd systemu i pomimo braku karty podpiętej przedłuża pakiety.

A tak naprawdę to w podzięce za nabijanie tego tematu i promocję albo nasze uwagi które tu dajemy non stop  po nickach lub IP dopasowali i mamy gratis aby testować dalej xd

No śmiechu warte :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

To pewnie ma coś wspólnego z wygasła w dniu wczorajszym subskrybcją. 

 

No to raczej odpada ;)

Zablokowali cię byś nie założył drugiego/trzeciego konta?? :mrgreen:

Bądżmy poważni,  tam nie pracują tacy magicy  :lol2:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bushiken napisał:

Panowie to co się wyprawia to jest nie do ogarnięcia przeze mnie ?

Wszedłem właśnie sprawdzić do kiedy mam mój 1 miesiąc, nie pamiętam, czy założyłem konto i aktywowałem darmowy miesiąc 1 dnia czyli 20 i mam do dziś czy kilka dni później.

Kartę odpiąłem tego samego dnia lub kilka dni po aktywacji 1 miesiąca.

Wchodzę w ustawienia konta poprzez przeglądarkę w komputerze i nie dowierzam.

Mam dostępne pakiety jakbym opłacił, następne rozliczenie 20 Lipca, wtedy opłata 125zł.

W liście pakietów mam aktywne wszystko.

Odkopałem też maila jakiego dostałem przy zakładaniu konta. Zakładane 20 maja pakiety miały być do 19 czerwca aktywne.

To chyba naprawdę jest 1 wielki beta test albo błąd systemu i pomimo braku karty podpiętej przedłuża pakiety.

A tak naprawdę to w podzięce za nabijanie tego tematu i promocję albo nasze uwagi które tu dajemy non stop  po nickach lub IP dopasowali i mamy gratis aby testować dalej xd

No śmiechu warte :P

 

 

Sprawdziłem na telefonie i tablecie z androidem oraz kompie w pracy na wszystkich 3 na raz kanały działają xd

Już sądziłem że błąd jest w informacji o pakietach a tak naprawdę nie są aktywne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj upłynął darmowy miesiąc testowy i widzę dokładnie takie same komunikaty na www, android tv oraz komórce. 

 

Nie ogarnęli komunikatu dla użytkownika, że mu się skończyło i co ma zrobić dalej. 

 

Kawał aplikacji i treści za ponad 100 zł miesięcznie! Brawo!

Edytowane przez IDTH
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...