Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia mnie jak oni aktualizują ten cały VOD? Czarownica 2 jest w ipli, hbo go, player a tutaj nie ma. Niektóre seriale np. Cudotwórcy mają braki w odcinkach-sezon 1 ma tylko odcinki 1 i 7 a sezon 2 jest cały. I jak tu cokolwiek oglądać, nawet w ramach testów.

Niby programy miały być dostępne przez 2 tygodnie w ramach kolekcji więc jakby to działało to cofanie na 8 godzin starczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tracer10 napisał:

Powiem tylko jedno gwoli przypomnienia.

Odepnijcie karty bo łatwo można zapomnieć.

Nie trzeba odpinać karty. Wystarczy anulować pakiety. Te działają do końca próbnego okresu, który się każdemu należy.

 

9898db9a2cd8.png

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lukimann napisał:

Może to nie ma sensu , ale to co oferuje konkurencja  np: Ipla, Play Now, czyUPC ( Horizon) już tak.

Pomijajac to że wszystkie te alternatywy mają utrudniony dostęp i trzeba się wiązać umowa i są na jedną osobę to jak  jest z zawartością w stosunku do ceny??  spoglądam na takie Play now i ja bym tego za darmo nie wziął tam po prostu nic nie ma. Mam to wziasc dla eleven kiedy mogę wykupić pojedyncze mecze gdzie indziej??czy dla MTV? .... Moim zdaniem jest drożej i gorzej. Do końca nie jestem w stanie uwierzyć w to zacinanie naprawdę z tego trochę z tego korzystam i aplikacja się wysypała dwa razy a tu wynika że po prostu nie da się z niej korzystać. To jest po prostu nieprawda. Jakość obrazu na pewno jest gorsza niż w sat ale już tezy że się nie da z tego korzystać to już jakieś trochę brednie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kingofsouth napisał:

Być może zrobiłeś to nieświadomie , ale  napisałeś coś co oznacza jedno. Tego się nie da oglądać na 55-65 calach.  Zwłaszcza sportu. 

 

No ok tu wcale nie mówię że się nie zgadzam, jest to racjonalny argument jeśli ktoś ma sprzęt i zależy mu na jakości obrazu. Problem w tym że niektórzy  tutaj szerzą jakieś dziwne teorie w stylu Ścina co pięć minut czy że ta naprawdę żałosna Ipla  czy Play now  Jest lepsza...serio jest lepsza??pod jakim względem?? jakiś jeden argument ... śmiem  twierdzić że Canal nie jest idealny szczególnie w pakiecie Sport nie jest warty 50 zł ale litości w segmencie filmu i łatwości dostępu  ipla czy play nie ma startu nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kaz.699 napisał:

 Jest lepsza...serio jest lepsza??pod jakim względem?? jakiś jeden argument ... 

Jakości obrazu szanowny kolego. Mam to wszystko u siebie w domu i właśnie Iple, Play Now, Horiozn TV śmiało mogę oglądać na 55 calowym TV. 

Piałem , że MyCanal się sprawdza u mnie , ale w sypialni na 32 calowym Samusungu. Jednak nie po to powstała ta aplikacja , by szukać małych telewizorów i na nich oglądać ? :D 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Jakości obrazu szanowny kolego. Mam to wszystko u siebie w domu i właśnie Iple, Play Now, Horiozn TV śmiało mogę oglądać na 55 calowym TV. 

Piałem , że MyCanal się sprawdza u mnie , ale w sypialni na 32 calowym Samusungu. Jednak nie po to powstała ta aplikacja , by szukać małych telewizorów i na nich oglądać ? :D 

 

No właśnie nieświadomie chyba się ze mną zgodziłaś. Ta usługa nie jest dla 90 proc użytkowników tego forum  w większości mających abonament,  tacy klienci nie są docelowym targetem tej usługi. Rozpisane zostało tu 60 kilka stron w większości krytyki i powstało mylne wrażenie że to jakiś badziew na którego nie warto spojrzeć. Jak dla mnie cplus zrobił to w celu  rozszerzenia bazy użytkowników np o ludzi rozczarowanych Netflixem i jego bida ofertą. Na pewno mają być to klienci którzy nie mieli nic do czynienia z cplus w przeszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Kaz.699 napisał:

 Ta usługa nie jest dla 90 proc użytkowników tego forum  w większości mających abonament,  tacy klienci nie są docelowym targetem tej usługi. 

Racja, jest dla osób co nie maja większych wymagań wzgledem obrazu i są to również dzialkowcy i studenci. Tam 55 cali nie jest potrzebne. Pisalem również,  że trzeba byc szaleńcem,  by zamienić ofertę PC+ ( satelita)

na MyCanal. W obecnym kształcie jest to mizerna usluga z punktu widzenia osoby takiej jak ja.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Kaz.699 napisał:

 Jak dla mnie cplus zrobił to w celu  rozszerzenia bazy użytkowników np o ludzi rozczarowanych Netflixem i jego bida ofertą.

Lol, od 40 min rechoczę z tego zdania.

Ale dałeś do pieca.

Ty tak serio czy zaczynasz jakąś ówno burzę aby zabłysnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bugmenot napisał:

Wiadomo, lepiej zapłacić 25 zł za film w "premierach VOD" OTT C+ niż mieć go w cenie w Netflixie.

@Kaz.699 popracuj nad trollingiem, bo naprawdę słabo Ci idzie ;).

Ty tak na poważnie?? jaka z tych premier masz w Netflix??połowy filmów  z katalogu VOD Onetu które chce obejrzeć nie ma w tym całym Netflixie. Mam podawać tytuły?? mam dwa lata Netflix i oprócz bajek które ogląda moje dziecko  korzystam z tego bardziej niż sporadycznie.  90 proc tej usługi to albo  filmy klasy b. Albo dobre rzeczy ale z całym szacunkiem z poślizgiem 4 góra 3  lata od premiery. Pomijam że poza produkcjami amerykańskimi ze świata nie ma tam prawie niiiiic

Edytowane przez Kaz.699
Edit
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaz.699 Była dyskusja jakieś dwa dni temu - chociażby "Bad Boy" kosztuje 19,90,  "Jak zostałem gangsterem: Historia Prawdziwa" 24,90 zł, "Zimna Wojna" 9,90 zł. Wszystkie te filmy są w abonamencie w Netflixie (i kilkadziesiąt innych za które C+ chcialoby kasować od sztuki w tych swoich "premierach" VOD). Cała reszta filmów jest z kolei droższa niż w konkurencyjnych serwisach transakcyjnego VOD typu Chili czy iTunes i w gorszej jakości (słabe HD, brak wersji 4K które w innych serwisach są standardem).

Tak więc daruj sobie już tą pseudoszeptankę na rzecz PC+, bo ona może zadziałaby na forum wizaz.pl, ale my tu trochę bardziej znamy się na rzeczy.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

 

Racja, jest dla osób co nie maja większych wymagań wzgledem obrazu i są to również dzialkowcy i studenci. Tam 55 cali nie jest potrzebne. Pisalem również,  że trzeba byc szaleńcem,  by zamienić ofertę PC+ ( satelita)

na MyCanal. W obecnym kształcie jest to mizerna usluga z punktu widzenia osoby takiej jak ja.

No tu pełna zgoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bugmenot napisał:

@Kaz.699 Była dyskusja jakieś dwa dni temu - "Bad Boy" kosztuje 19,90,  "Jak zostałem gangsterem: Historia Prawdziwa" 24,90 zł, "Zimna Wojna" 9,90 zł. Wszystkie te filmy są w abonamencie w Netflixie (i kilkadziesiąt innych).

Tak więc daruj sobie tą pseudoszeptankę na rzecz PC+, bo ona może zadziałaby na forum wizaz.pl, ale my tu trochę bardziej znamy się na rzeczy.

Litości kiedy premiera miała zimna wojna a kiedy zawitała na Netflix?? Jeśli kojarzę to chyba teraz. Kto na to tyle czekał?? I po co miałby tyle czekac?? Bad boy nawet za darmo tego nie chcę więc się nie wypowiadam ale to rzecz gustu.  chyba ty uprawiasz tj jakaś pseudo szeptanie na rzecz Netflix. Canal ma swoje wady tj dziwaczny rozkład pakietów  itp  ale filmowo Netflix nie ma do nich startu. 

21 minut temu, wojtmen napisał:

Najgorsze jest to, że on to pisze na poważnie... 

Nie nie  najgorsze że wy to piszecie na poważnie.. naprawdę nie każdy jest fanem filmów vegi i amerykańskich seriali zlitujcie się ludzie.

Edytowane przez Kaz.699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...