Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tyrla napisał:

Ale nie wiem czy nie trzeba mieć osobnego konta :D

No tak , to podstawa. No już takich szczegółów to chyba nie trzeba pisać :mrgreen:

Teraz, _Artek_ napisał:

 

Właśnie przez takie zabawy

Że co ?? Żona też ma prawo testować usługę więc w czym ty masz problem??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, _Artek_ napisał:

Nie ja mam probkem tylko pisze jak jest. 

 

A jak jest?? Gdzie masz napisane , że jedna karta i jedno konto w obrębie mieszkania/domu??

Co do Netflixa to płacę prawie dwa lata za plan 4K , więc nie [beep]ziel mi głupot, że przez takich jak ja.

Zapomniałeś , że jesteś jedyną osobą w kraju na świecie co w swojej umowie nie ma NC+GO tylko MyCanal :rofl:

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _Artek_ napisał:

 polak od zawsze woli założyć nowe konto niż zapłacić.  

Chyba ty ?

No tak , ty ogólnie płacić nie lubisz :mrgreen:

Migasz się zawsze, nie raz pytałem się ciebie jak tam MyCanal na twoim urządzeniu się sprawuje? Jakie ty widzisz problemy z aplikacją?Jak jakość w sadownictwie?

Nie pal głupa , to ty masz jako jedyny MyCanal w umowie :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCanal jest usługą testową , obecnie nie widzę sensu za nią płacić i jak będę miał możliwość to przetestuje ją kolejny miesiąc.

Będzie lepsza jakość oraz Canal+4K (taki jak na satelicie) to pewnie przyjdzie czas , że się za nią zapłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można było wypuścić na rynek coś tak słabego? Po Solorzu jeszcze można by się było spodziewać czegoś takiego, ale CANAL+ powinien być przecież wyznacznikiem jakości. A tu taka żenada.

No ale może to tylko w fazie testów tak jest,  a potem będzie dobrze? Ja jeszcze się łudzę, chociaż nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, tyrla napisał:

Ale nie wiem czy nie trzeba mieć osobnego konta :D

3-4 dni temu jak mi nic nie odpalało podczas rozmowy konsultantka zasugerowała likwidację konta i zaraz później założenie nowego na te same dane bo może się naprawi to co dręczyło moje konto.

I owszem dało się założyć drugi raz na te same dane, jak również naprawiło się wszystko oprócz live.

Jak widać na razie można cuda tam robić z kontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MisterRondel napisał:

Jak można było wypuścić na rynek coś tak słabego? Po Solorzu jeszcze można by się było spodziewać czegoś takiego, ale CANAL+ powinien być przecież wyznacznikiem jakości. A tu taka żenada.

No ale może to tylko w fazie testów tak jest,  a potem będzie dobrze? Ja jeszcze się łudzę, chociaż nie wiem czy warto.

Przyczyną tych wszystkuch niepowodzen, tego fatalnego marketingu jest pani prezes, która jest tylko francuskim pionkiem. Mimo że pracuje tam długo o zarzadzaniu nie ma pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Właśnie przez takie zabawy polska jest chyba jedynym krajem w którym netflix nie ma "okresu testowego"
Nie, to nie przez zakładanie kolejnych kont, bo to jest nie do wykrycia. Darmowego okresu nie mamy przez zwyczajnych złodziei, którzy zakładali darmowe konta i je odsprzedawali i przez tych gł.pków, ktorzy to kupowali.
  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...