Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo nigdzie nie mogę uzyskać sensownej odpowiedzi. Dotychczas oglądałem seriale przez aplikację C+ online zainstalowaną na telewizorze LG. Tak jak pisaliście wcześniej, przedwczoraj zniknęły z niej produkcje HBO. W jaki sposób mam je teraz oglądać? Zainstalować aplikację HBO Max? Jeśli tak, to jakimi danymi mam się do niej zalogować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Stusi napisał(a):

W jaki sposób mam je teraz oglądać? Zainstalować aplikację HBO Max? Jeśli tak, to jakimi danymi mam się do niej zalogować?

 

Tu masz wszystko łopatologicznie wytłumaczone:

https://pl.canalplus.com/pomoc/hbomax-rejestracja

 

 

W pakiecie Entry+ promocja na kanały: History, H2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa funkcja: Interakcja w Expert Mode

 

Cytat

Wprowadzamy nową funkcjonalność do Expert Mode. W module Interakcja użytkownicy będą mogli wziąć udział w ankietach oraz quizach dotyczących wybranych wydarzeń sportowych.

 

szczegóły: https://www.canalplus.com/pl/informacyjne/interakcja/w-expert-mode/h/13333219_70033

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, gmark napisał(a):

Zastanawiam się nad wykupieniem canal+ online. Następnie chciałbym wziąść kogoś z rodziny w celu podzielenia kosztu. Moje pytanie brzmi czy oni to tolerują i czy jest możliwość w menu sprawdzić jakie urzadzenia się logują itp.

Możesz,tolerują,nawet w reklamach leci,podziel się z rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu konieczne byłoby wgranie identycznej wersji aplikacji CANAL+Online do dekoderów zamiast tego co jest teraz. Nie ma to sensu. 

Oglądam coś na telefonie i chciałbym po powrocie do domu zobaczyć to na dekoderze to niestety nie da się. Kiepsko.

 

No i skoro mamy już w dekoderze Netflixa, Playera i Viaplay to czas najwyższy na HBO MAX, którego odnośnik do wgrania aplikacji jest już dostępny chociażby w wersji mobilnej Canal+Online. 

 

Ogólnie fajnie by było jakby w swojej aplikacji umieszczało odnośniki do produkcji platform z którymi współpracują tak jak ma to miejsce już z HBO MAX. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Nie wiem, czy był temat poruszany. Jeśli tak, to spoko, a jeśli nie to taki mały pro tip:

 

Kanały takie jak: Polsat Sport Premium 1 i 2 (PPV może też ale nie sprawdzałem), Eurosport 1 i 2 oraz Fox Comedy i chyba H2, mają dostępną opcje Start Over (rozpoczecie ogladania od poczatku) po dłuższym naciśnięciu przycisku OK na pilocie.

 

Jeśli macie odpowiedni pilot z przyciskami przewijania w tył, w przód oraz start/pauza, to daną audycje na tych kanałach możecie sobie tymi przyciskami przewijać /pauzować wedle woli (Timeshift). Jeśli nie macie takiego pilota (np korzystacie z tego od C+ Box), to możecie sobie dokupić pilot z BT i sparować go z urządzeniem. Ja używam pilota od Fire Sticka, model L5B83H bez kolorowych przycisków z aplikacjami, ale ten nowszy również działa bez problemu. Zakupiłem za około 70 zł na amazonie.

 

Backward EPG nie działa - tzn nie cofniecie się do już zakończonej audycji - nie ma możliwości bez stosownej zakładki "wcześniejsze transmisje".

 

Aby sprawdzić, na których kanałach są dostępne w/w "ukryte" opcje, aktywujecie tryb programisty, następnie na danym kanale wchodzicie w ikonkę pluskwy i szukacie czegoś takiego jak dvr. Jeśli jest tam 480 min - tak jak na wszystkich kanałach z funkcja Backward EPG oraz tych wyżej wymienionych, to możecie korzystać z tych funkcji o których pisałem wyżej. Jak kogoś interesują inne kanały, to niech sobie to sprawdzi.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Delta21 napisał(a):

Na LG C9 mam „Marię Antoninę” w 4K UHD w ofercie dla subskrybentów ;)

Dzisiaj rano sprawdzam i pojawiła się na LG C1 zakładka z materiałami 4K. W końcu :)

(Na Tizenie z tego co czytam też się pojawiła, więc widać operator zadziałał w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel napisał(a):

Dzisiaj rano sprawdzam i pojawiła się na LG C1 zakładka z materiałami 4K. W końcu :)

W końcu u Ciebie i innych, bo u mnie i nie tylko, jest od początku. W sumie to dziwne, że na LG pojawia się w różnych terminach. Chyba ro zależy od systemu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...