Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny zgłaszałem opierzałość przy dodawaniu materiałów sportowych do aplikacji. W sobotę i niedzielę ich nie ma... Jakby wszyscy mieli wolne. 😀 Żeby obejrzeć skróty meczów piątkowych PKO BP Ekstraklasy, to trzeba czekać do poniedziałku. Podobnie z magazynami typu Liga+. 😏

 

Mam też abonament satelitarny, ale nie zawsze uda mi się dopilnować nagrania czegoś na dekoder, to bardzo irytuje. Widzę, że Viaplay w przypadku skrótów Bundesligi się nie ociąga i są do obejrzenia tego samego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj uruchomiłem usługę w telewizorze ( Sony Android TV 7) I  jestem pozytywnie zaskoczony. 🙂

 

W końcu jest odpowiednia płynność obrazu i nic nie zacina na kanałach sportowych.

Podobnie teraz to wygląda jak w Play Boxie.

Ładnie.

* włączyłem też  funkcje Audio Tunning nie wiem za bardzo jakie to daje korzyści.

 

Po roku czasu, trzeba przyznać poprawili jakość na plus.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za rok będzie 50 fps też na C+Premium.

Z resztą za rok to z uwagi na małą ilość praw sportowych  nie będzie pewnie już taki problem, żeby upychać mecze na kanałach filmowych. 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lakiman napisał:

* włączyłem też  funkcje Audio Tunning nie wiem za bardzo jakie to daje korzyści.

https://forum.satkurier.pl/topic/32814-canal-online-w-abonamencie-c/?do=findComment&comment=1701210


https://forum.satkurier.pl/topic/32814-canal-online-w-abonamencie-c/?do=findComment&comment=1701206

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2021 o 14:35, tyrla napisał:

@bredny "Informacje o Twoim urządzeniu" musisz mieć Videwine L1.

Mam Widevine L3 -4445

 

W dniu 25.09.2021 o 14:10, kingofsouth napisał:

U mnie tak :

27cbfb711651ed54159653f8743b67ef.jpg
 

Tak sobie myślę , że u ciebie jest to wina oprogramowania urządzenia na jakim używasz aplikacji.

@bredny, co masz w zakładce "Informacje o Twoim urządzeniu " ?

Jak wyżej, status HDCP - Unprotected

Chyba czas zmienić telefon

 

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu na chrome canal+ online działa w kiepskiej jakości. Z tego co rozumiem jest to kwestia videwine (tylko co mnie to obchodzi - płacę, wiec chcę mieć dobrą jakość, nigdzie nie piszą, że na kompie będzie kupa). 

Do wczoraj przynajmniej na edge było ok, ale dzisiaj jest taka sama kaszana jak na chrome. Ktoś wie, czy coś się zmieniło? Playready (odpowiednik videwine na edge-u) też zostało złamane?

 

Nie podoba mi się coś takiego, płacę niemałe pieniądze, a jedyny sposób na dobrą jakość obrazu to w tej chwili oglądanie na aplikacji na telewizorze:/ A co, jak ktoś np. nie ma telewizora (w końcu, jak kupujesz usługę online, to nic dziwnego, że chcesz oglądać na komputrze)?

Edytowane przez Jaro89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2021 o 17:52, Matib90 napisał:

Odpalisz z przystawki bo one mają wbudowaną funkcje ręcznej zmiany rozdzielczości i częstotliwości. Wbudowane Androidy w telewizorach już tego nie mają.

Poprawa aplikacji już wyeliminowała ten problem. ;)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...