Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już się ogarnęli. Na smartfona/tablet z Android 11 i arch. x86-64 wersja 5.2.1 aplikacji Canal+ jest już dostępna w Google Play. Dodali też dostęp dla ATV poniżej Android 9.0 (do 5.0 w dół) i architektury armeabi-v7a. Twoje urządzenie powinno niebawem wykryć aktualizację.

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, praspp said:

Stąd moje pytanie, bo ja też tej funkcji wczśniej nie widziałem. "Audio tunneling" pojawił się w najnowszej wersji 5.2.1 aplikacji Canal+. Nie kumam do czego służy i jak działa.

 

 

https://source.android.com/devices/tv/multimedia-tunneling

"Multimedia tunneling sends compressed audio and video data together. When the encoded stream is received by the video and audio decoders, it doesn’t go back to the framework. Ideally, the stream doesn’t interrupt the AP."

 

@kingofsouth Francuski C+ ogólnie jakoś dba o abonentów i na temat nowej wersji jest cały temat na ich forum. Napisali, że tunelowanie ma poprawić zacinanie się dźwięku, ale z tego co widzę ludzie średnio zadowoleni.

https://assistance.canalplus.com/questions/2695794-android-message-erreur-type-upes-mycanal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kingofsouth napisał:

Ludzie się czepiają Viaplay, a Canal+ Online na rynku od ponad roku , a apka nie do końca przetłumaczona.
Trochę wstyd , takie coś puszczać w Polskę.


c84cbbf7bd55e333f7de47e3bc0033ba.jpg
 

Wujek Google tlumaczy to tak: "Ten parametr poprawia synchronizację audio/wideo i potencjalnie zwiększa płynność odtwarzania."

@bgmntDzięki z info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, praspp napisał:

Wujek Google tlumaczy to tak: "Ten parametr poprawia synchronizację audio/wideo i potencjalnie zwiększa płynność odtwarzania."

No ja to rozumiem, tyle że apka nie w pełni spolszczona to trochę wstyd. Nie sądzisz? Ktoś za to pieniądze dostaje. To nie jest jakiś GO Net , czy inny wynalazek , tyko premium usluga streamingowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bredny napisał:

To jest skandal, że w aplikacji na telefonie najwyższa dostępna jakość kanałów live to 576p. Na tablecie niewiele wyższa. Ekran mojego telefonu to 1080p. Czy można to jakoś zmienić czy jest ograniczenie na urządzenia mobilne?

 

Zobacz w aplikacji czy czasem nie masz włączonego ograniczenia jakości video podczas korzystania z sieci 3G/4G ?? Ja też miałem taki problem i jaki nie włączyłem kanał to tylko 576p a jak wyłączyłem te ograniczenia to wszystko wskoczyło jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pochwalić, że ostatnie aktualizację  sprawiły,  że aplikację  na Android TV ( Play Box 2)  z przyjemnością się ogląda.

Nic nie rwie, świetna płynność obrazu.

W kontekście oferty sportowej dobra alternatywa wobec usługi sat.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android 7, tu już nie będzie poprawy.

Tymczasem na Andoid 9 i w górę jest ok.

Coraz bliżej ku ofercie przedłużeniowej:  paczka C+ w ramach aplikacji i jakaś tam podstawa..a dekoder zapewne wyląduje u rodziców.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...