Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Treści 4K/ kanaly 4K operatorzy kablowi już dawno wprowadzili do swoich usług streamingowych.

Tylko Canal+ od ponad roku pracuje nad tym

Tutaj już można oglądać:

  • Vectra Smart TV/Smart GO (testowa aplikacja)
  • UPC
  • Play Now TV

Do tego grona dołączył CP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią deską  ratunku dla operatora to powinno byc inwestycja właśnie w ich usługę przez internet.

Tu jest potencjał.

Kanały ze słabym bitrate, czy SD mogły by mieć w ramach aplikacji lepszą jakość.Dostep do niszowej oferty programowej dostępnej obecnie np u kablowej konkurencji.

VOD treści HD czy okazjonalne 4K bez konieczności używania dekodera itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Canal+ w Online nawet nie swoich nie potrafi udostępnić. 😁

...bo nie mają w tym interesu. Nie będę się powtarzał. Przykłady(UPC, Vectra, Play), które przytaczasz są obwarowane przymusem podpisania wielomiesięcznej umowy, a w C+ online nie masz takiego wymogu. Dadzą w opcji dołączonej do abonamentu satelitarnego, to momentalnie zacznie skowyt o uprzywilejowaniu i zapytania, dlaczego nie ma w opcji płatnej? 

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Tyle, że nie swoje, a więc koszty utrzymania ich nie dotyczą 😀

Wreszcie ktoś kumaty.

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2021 o 16:27, salva napisał:

...bo nie mają w tym interesu. Nie będę się powtarzał. Przykłady(UPC, Vectra, Play), które przytaczasz są obwarowane przymusem podpisania wielomiesięcznej umowy, a w C+ online nie masz takiego wymogu. Dadzą w opcji dołączonej do abonamentu satelitarnego, to momentalnie zacznie skowyt o uprzywilejowaniu i zapytania, dlaczego nie ma w opcji płatnej? 

 Przemyślałem sprawę i jest wyście. Klejnotu w koronie czyli C+4K raczej nie udostępnią online, więc mecze dnia w 4K niech udostępniają w kanałach event. Wilk syty i owca cała. W sobotę przynajmniej 2 meczyki Premier League i coś z La liga. Na Ekstraklasę szkoda transferu :D 

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jako abonent mogę korzystać z Canal+ Online na jednym urządzeniu, ale czy mogę sobie zmieniać te urządzenia kiedy chcę czy są jakieś limity jak w NC+GO?

Swoją drogą tam też jest coś bez sensu, bo bardzo rzadko korzystam z NC+GO i ostatnio akurat obejrzałem F1 u teściów na ich laptopie (ale na moim koncie NC+GO), a teraz planowałem obejrzeć na moim domowym laptopie, na którym oglądałem jakoś w zeszłym roku i oczywiście ten sam laptop mi wykryło jako inne urządzenia. W efekcie nie mogę w tym miesiącu oglądać, bo przekroczyło limit zmian.

Teraz mam obawy czy jak dzisiaj odpaliłem to Canal+ Online na tym lapku na domowym wi-fi to czy w niedzielę będę mógł oglądać na tym samym lapku, ale podpiętym do wi-fi w domu rodziców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączam na tefonie Canal+ Sport i do wyboru mam tylko wersję SD ( 640×330) też tak macie?? Wszystko tak się stało po aktualizacji do nowszej wersji. 

 

Edit:

 

Miałem włączony w aplikacji ograniczenia w jakości na sieć komorkowe 3G/4G i po wyłączeniu wszystko wróciło do normy:)

 

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w telefonie nie ma wcale opcji wybrania jakości, bo w ustawieniach mam zaznaczone ,,Ogranicz jakość wideo podczas korzystania z sieci 3g/4g"

Streaming minimum. 

Gdy wyłączę ograniczenie i streaming ustawie na max to wtedy mam do wyboru podczas oglądania, jaką jakość chce oglądać.

Od SD po FHD

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

U mnie w telefonie nie ma wcale opcji wybrania jakości, bo w ustawieniach mam zaznaczone ,,Ogranicz jakość wideo podczas korzystania z sieci 3g/4g"

Streaming minimum. 

Gdy wyłączę ograniczenie i streaming ustawie na max to wtedy mam do wyboru podczas oglądania.

 

U mnie było właśnie to włączone " ogranicz jakość video po sieci 3G/4G i stąd brak innych opcji wyboru. Teraz jest już wszystko spoko  :) Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia kiedy w końcu zdejmą ograniczenia wiekowe +18 bo zaczyna mnie to irytować. Czarny obraz to nic przyjemnego jak chce się obejrzeć. Czy na telewizorach Android czy innych Smart też ten problem występuje z czarnym ekranem ,  jak są ograniczenia wiekowe ??

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ircios napisał:

Jak skończymy 18 lat :-D

 

Dobre dobre  :) To w takim razie mogą wyłączyć tą blokadę wiekową. A tak na poważnie wystarczyło by zrobić w aplikacji do zaznaczenia że jesteś pełnoletni  i po sprawie a nie robić blokadę dla wszystkich. 

35 minut temu, kingofsouth napisał:

Blokada jest również na Mi Box S/Play Now Box TV.

 

To lipa:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...