Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie w związku z sytuacją która występuje u mnie. Mam pakiet CP+ czyli teoretycznie powinienem też móc oglądać na 2 niezależnych urządzeniach wersję C+ Online. W ramach testu uruchamiam C+Box i oglądam mecz, w tym samym czasie uruchamiam drugi mecz na kompie przez przeglądarkę. Po chwili na C+Boxie wyskakuje taki komunikat: "Przekroczono maksymalną liczbę jednoczesnych połączeń z Twoim kontem. Nastąpiło wylogowanie z konta z korzyścią dla innego użytkownika. Jeśli to działanie zostało podjęte poza Twoją kontrolą, należy natychmiast zmienić hasło do konta." Po chwili na kompie wyskakuje mi "Błąd. Oglądasz program równocześnie na maksymalnej liczbie urządzeń. Przerwij oglądanie na pozostałych urządzeniach i spróbuj ponownie za kilka minut. Błąd PPL:1".

Zatem jak to ma się do możliwości oglądania na 2 urządzeniach, bo jakoś tego nie widzę. Czy jeśli mam apki zainstalowane na innych urządzeniach (telefon, tablet. MiBox), to one mogą być widziane jako aktywne mimo, że w danej chwili na nich nie oglądam?

Jak zmienić hasło w aplikacji tego nie znalazłem, ale zmieniłem je poprzez opcje zapomniałem hasła. Mimo tego sytuacja się powtarza.

Aby było ciekawiej, jak wyłączyłem Boxa, restart transmisji na kompie, to po jakiś 2-3 minutach transmisja zablokowana i komunikat: "Błąd. Oglądasz program równocześnie na maksymalnej liczbie urządzeń. Przerwij oglądanie na pozostałych urządzeniach i spróbuj ponownie za kilka minut. Błąd PPL:1".

Nie znalazłem rozwiązania, może ktoś z Was będzie w stanie coś pomóc bo spotkał się z taką sytuacją. Telefon do nich to ostateczność. 

Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 15:37, SzYcHa_2012 napisał:

To nie to. Aby aktywować "Debug" w aplikacji C+, należy wejść w "Informacje o Twoim urządzeniu", następnie kilka razy kliknąć w "Wersja". Wyświetli się i odtworzy komunikat "TchiTcha" (dźwięk znany z dawnych lat C+).

Po ostatniej aktualizacji aplikacji "Debug" zniknął.Po wywołaniu "TchiTcha" Debug nie pojawia się.Aplikacja poprawiła działanie  kanałów Live i powróciła u mnie możliwość przewijania kanałów zarówno na + jak i na -.Nadal filmy z kluczykiem nadal niedostępne z kanałów live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze na żywo na Polsat Sport Premium tradycyjnie wyglądają bardzo dobrze. Tak samo powinny wyglądać na sportowych Canal+, ale najczęściej nie wyglądają. W weekend była jakościowa katastrofa podczas transmisji Premier League. Pamiętam ile to było wyśmiewania nazwy Super HD. Przecież to zwykłe HD, prawili tutejsi "znafcy". Nie, wcale nie takie zwykłe jak na polskie warunki. Z talerza, to już w ogóle rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze na żywo na Polsat Sport Premium tradycyjnie wyglądają bardzo dobrze. Tak samo powinny wyglądać na sportowych Canal+, ale najczęściej nie wyglądają. W weekend była jakościowa katastrofa podczas transmisji Premier League. Pamiętam ile to było wyśmiewania nazwy Super HD. Przecież to zwykłe HD, prawili tutejsi "znafcy". Nie, wcale nie takie zwykłe jak na polskie warunki. Z talerza, to już w ogóle rewelacja.
Nie ma czegoś takiego jak Super HD, to papka marketingowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie w Canal+Online znaleźć te dwa mecze Premier League, które są emitowane wyłącznie w internecie? Chodzi mi o mecz Crystal Palace - Brentford, nigdzie nie mogę go znaleźć, ani w zakładce "Sport" ani w "Live tv". Widzę tylko te mecze, które są emitowane w telewizji na kanałach linearnych. Co ciekawe jak zaloguję się do starego NC+ Go to te dwa mecze są normalnie widoczne. Ktoś coś z tego rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
24 minuty temu, ultimoromantico napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie w Canal+Online znaleźć te dwa mecze Premier League, które są emitowane wyłącznie w internecie? Chodzi mi o mecz Crystal Palace - Brentford, nigdzie nie mogę go znaleźć, ani w zakładce "Sport" ani w "Live tv". 

Na telewizorze mam w Live TV na samym końcu listy kanałów.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem licencje...

Tak naprawdę co takiego stoi na przeszkodzie aby online kanały, które już mają odpowiedniki w internecie HD były  już tej jakości?

Na sat są w SD, przez ofertę online  takie kanały mogłyby mieć lepszą jakość.

Korzystam z oferty Play Now i CDA ( Podstawowy TV):  dobrze to wygląda.

Czy platforma C+ musi straszyć SD przez sat i internet? 

 

Niedługo okaże  się ze można tyle, że u słonecznej konkurencji.

 

W dniu 11.08.2021 o 17:22, Wodnik Szuwarek napisał:

Wiadomo, że źródło musi być 50 fps, a nie 25. Android nie robi tego automatycznie. Tylko w przystawkach można zmieniać odświeżanie. W TV wbudowany Android nie ma takiej możliwości.

Ciekawa sytuacja 

 

Porównuję przez  na smart tv dwie aplikacje C+ i Play Now. 

Na play now odpowiednia płynność ruchu , brak drgania i bardziej ostry obraz.

Konkretnie chodzi o Eleven 1.

Jednak przez Android TV może być dobrej jakości streaming sportu.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o aplikacjach w telewizorze.

Takie minimalne drgania są w C+ online i Viapley.

Tymczasem w Play Now : brak...

W Play box Eleven 4K jeśli chodzi o płynność to też bez  zastrzeżeń.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Tizen i WebOS 50 fps , Eleven TV 4K przez boxa Android TV też 50 fps.

 

Jedyna aplikacja Play now na Android TV, gdzie faktycznie nie ma klatkowania.

Zatem Canal+ , czy Viapley też mogłyby działać lepiej w Smart tv z android TV.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Na Android TV w Play Now prawdopodobnie przypisali na sztywno 50 fps do 50 Hz. Android TV nie potrafi zmieniać klatek automatycznie tak jak inne systemy. Zmieni się to od wersji 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się odnoszę do aplikacji w Smart tv nie przez boxa.

Jeśli można przypisać takie wartości, to dlaczego inni tak nie robią?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...