Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory nie ma działajacej wersji Canal+ na MiBoxa - tylko jakaś która wywala dziwny błąd ...

 

nC+ GO jakoś działa na MiBoxie (nie mozna przesuwać ekranu co prawda) i to jest alternatywa np. dla tych niesamowitych burz gdy nie ma szans obejrzeć nic z satelity.

 

Na telefonie działa ale to niezbyt wygodna alternatywa gdy nie ma sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





Do tej pory nie ma działajacej wersji Canal+ na MiBoxa - tylko jakaś która wywala dziwny błąd ...
 



O czym ty piszesz ? Na Mi Box S działa. Jaki dziwny błąd?
Od początku jak pojawiła się apka , korzystam i nie ma problemow.
Czy to nie ty kupiłeś Mi Boxa chińskiego? default_smile.png


  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Umkwatata napisał:

Do tej pory nie ma działajacej wersji Canal+ na MiBoxa - tylko jakaś która wywala dziwny błąd ...

 

 

To ewidentne kłamstwo. Na Mi BOxie S od dawna działa apka canal + . Instalowałem pół roku temu  normalnie ze sklepu Google. Nawet teraz leci Canal+ FIlm przez nią. I nie wywala żadnych błędów. 

Edytowane przez zetorson
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kłamstwo? 😂 W jakim celu miałbym kłamac na ten temat? Napisałem tak jak to wygląda.

 

Ta brzmi błąd przy instalacji:

"Install Fail. Please recheck the device and try again, error code: (10)".

 

Apka Canal+ nie działa, tyle w temacie. Akurat tylko ta apka - z żadną inną apką na Mi Boxie nie miałem nigdy problemu.

 

Tak - posiadam Mi Box 4C (ponieważ oferuje dokładnie te aplikacje które mnie interesują a nie są dostępne w europejskiej wersji - z resztą europejskiego Mi Boxa jako zwykłego boxa do TV raczej bym nie kupił, jest wiele powodów).

 

W sumie to znalazłem chyba już idealny nowy tuner (muszę kupić pod moduł Canal+) - jest na Nim zarówno Linux jak i Android więc na nim na pewno pójdzie i to tam będę korzystał z Canal+ w przypadku burz i braku sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Umkwatata napisał:

 

 

 

 

Tak - posiadam Mi Box 4C (ponieważ oferuje dokładnie te aplikacje które mnie interesują a nie są dostępne w europejskiej wersji - z resztą europejskiego Mi Boxa jako zwykłego boxa do TV raczej bym nie kupił, jest wiele powodów).

 

 

To już wiesz czemu nam na Mi Boxie S działa.  Trzeba było kupić wersję na Europę.

Kłamstwo nie kłamstwo , ale ukryłeś przed nam istotny szczegół, a , że ja pamiętam co kiedyś pisałeś , to inna sprawa ;)

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata, Mi BOX 4C nie jest przeznaczony na rynek Europejski. Zapewne ściągałeś go z Chin bo u nas nie jest w ogóle sprzedawany i nie bez powodu. Większość naszych aplikacji na nim po prostu nie działa (inny region). Nawet menu nie jest po polsku.  Trzeba było kupić normalnego Mi BOXa S. Działa mułowato ale działa. Apka Canal+ na nim śmiga w pełnym zakresie, co też potwierdziły Ci osoby wyżej.

Edytowane przez zetorson
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem jaki to model gdyż w tej sytuacji nie powinno mieć to (teoretycznie) żadnego znaczenia - to zwykła aplikacja, taka sama jak reszta, powinna działać na każdym urządzeniu które spełnia wymagania. Nie ma nigdzie informacji, że Mi Box 4C nie wspiera aplikacji z np. Polski (no i wszystkie wspiera - nC+ GO czy TVP Sport chodzą bez problemu).

 

Nie jest to nic od Google, o ktorym wiedziałem doskonale, że jest zablokowane na chińskich wersjach MiBoxa.

 

To, że jest to wersja na rynek chiński nie oznacza automatycznie, że to jest powodem braku działania tej aplikacji.

 

Z czystej ciekawości - jeżeli ktoś wie jaki może być dokładny powód braku współpracy to miło gdyby dał znać.

 

I właśnie z powodu o jakim wspomniał @zetorson - nie kupilbym europejskiej wersji Mi Boxa - nie oferuje nic więcej niż pozostałe boxy na rynku i działa dramatycznie.

Co prawda mój 4C ma słabszy osprzęt ale się nie tnie i nie zawiesza (na początku uzytkowania kilka razy cos swirowało, potem juz spokój).

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Umkwatata napisał:

Nie pisałem jaki to model gdyż w tej sytuacji nie powinno mieć to (teoretycznie) żadnego znaczenia - to zwykła aplikacja...

Jak widzisz ma bardzo istotne znaczenie.

 

Jak piszesz o Mi BOX to nikt  nie pomyśli, że może Ci chodzić o Mi BOXA 4C bo nikt normalny w Polsce nie używa tego produktu, który nie jest do kupienia u nas ale przede wszystkim nie nadaje się do użytku w całej Europie (działają nam w większości tylko chińskie aplikacje). Wywal to na śmietnik, bo zapewne nie uda Ci się go odsprzedać i kup normalną oficjalną wersję albo kup coś lepszego np. Nvidię Shield TV albo chociaż  Chromecast 4.0.

Edytowane przez zetorson
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zetorson napisał:

Jak piszesz o Mi BOX to nikt  nie pomyśli, że może Ci chodzi o Mi BOXA 4C bo nikt normalny nie kupuje w Polsce produktu, który nie jest do kupienia u nas ale przede wszystkim nie nadaje się do użytku w Europie. Wywal to na śmietnik, bo zapewne nie uda Ci się go odsprzedać i kup normalną oficjalną wersję albo kup coś lepszego np. Nvidię Shield TV albo chociaż  Chromecast 4.0.

Na śmietnik? 😂😂😂

 

Zabawne - przecież pisałem, że kupiłem go ze względu na unikatowe aplikacje, których nie ma w europejskich wersjach.

Nic się nie zacina.

Odpala bezproblemowo materiały w H265 HEVC.

 

Jak to "nadaje się do użytku w Europie"?

Używam go na codzień i wszystko jest w porządku, działa elegancko.

 

Miałbym go wywalić do śmieci ze względu na to, że nie działa mi na Nim 1 aplikacja od Canal+, której użytkuję kilka razy w roku? 😂

Ponadto nie zamierzam go nikomu odsprzedawać - dlaczego mialbym to zrobić?

 

Gdybym posiadał Mi Boxa S na pewno zastanowiłbym się nad pozbyciem i wymianą ze względu na sposób działania - z tego co czytałem jest to po prostu nieakceptowalne.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Umkwatata napisał:

...

 

Na Waszym miejscu zastanowiłbym się raczej nad pozbyciem się Waszych Mi Boxów S, które działają nieakceptowalnie słabo i wolno, zrywy bardzo częste (przeczytałem o Nich sporo w sieci, ze strony włascicieli).

Po co się z meczyć na takim sprzęcie?

Z tym się mogę zgodzić ale zmiana Mi BOXA S na C to jednak bardzo słaby pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem trochę tekst, bo nie chcę tu nikogo atakowac i być agresywny - ale wyłapaleś akurat jeszcze ^^

 

Nie nie - nie zmieniac S na C, absolutnie (żeby kupic C, trzeba mieć dokładne powody).

Chodziło mi o zmianę S na porządny box innego producenta (płynne działanie itd.).

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie brak możliwości załączenia polskich napisów przy BBC First w Canal+ Online, jak i brak możliwości cofania nadawanych audycji. Co ciekawe, jest wybór oryginalnej ścieżki (angielskiej). W wersji na talerzu obie te funkcje działają.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaczynam testować aplikację Canal+ online na swoim telefonie, jako że ma ta aplikacja zastąpić Nc go. Tylko że u mnie transmisjach na żywo, czy też filmach i materiałach z biblioteki notorycznie występuje przycinanie, klatkowanie obrazu. Spotkał się ktoś z czymś takim i zna rozwiązanie problemu? Na Nc go nigdy nie było problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należałoby napisać jaki smartfon, bo jeżeli jakiś chiński szrot pokroju Xiaomi/POCO, Realme itp, wtedy takie kwiatki mogą się zdarzać. Skośnoocy wrzucają na podpuchę całkiem niezłe bebechy, by laicy spuszczali się nad ilością punktów w benchmarkach, ale ich soft na którym stoi ów smartfon, to przeważnie mało stabilna padlina. Loteria.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Xiaomi - chiński szrot i mało stabilna padlina. Gorszych bzdur dawno nie czytałem, mam i polecam. No tak lepiej dopłacać za niezłe bebechy, ale z markowym znaczkiem. CANAL+ na tym sprzęcie(Redmi Note 8 Pro) chodzi rewelacyjnie. 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

na tym sprzęcie(Redmi Note 8 Pro) chodzi rewelacyjnie. 

 

 

No widzisz, a u mnie na RN8 Pro też się zacina przy 1080p, dodatkowo apka jest w połowie po francusku, bo geniusze z C+ nie przewidzeli, że mogę używać telefonu z językiem angielskim jako domyślnym (apka wtedy nazywa się myCanal zamiast Canal+). I od razu informuję, że region w sklepie mam ustawiony na Polskę, więc to sam język jest problemem

Edytowane przez madridista_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...