Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa to chyba że tak :D Ja mam C+ Online w ramach abonamentu i mnie tak to wyglądało z uprawnieniami. VOD działało od razu, a na kanały live musiałem poczekać. Nie wiem jak wyglada aktywacja C+ Online bez abonamentu, ale jeśli przy rejestracji konta trzeba podać nr karty, to trzeba podać. Jeśli kolega @Atobos44 tego nie zrobił, to pewnie dlatego nie ma dostępu do usługi. Niczym się to nie różni od zakładania konta na netflixie czy prime video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Z tego co pamiętam, to przy rejestracji nie trzeba. Dopiero po wybraniu pakietu kanałów trzeba podać dane karty płatniczej.

1 godzinę temu, Atobos44 napisał:

w boxie zrobiłem aktualizacje uprawnień, ale pomimo tych czynności nadal nie mogę oglądać kanałów tv ponieważ mam napis strona niedostępna. Tym samym nie mogę wykorzystać gratisowego miesiąca

Tutaj jest napisane, że aktualizacja uprawnień trwa do 2 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
11 minut temu, Rasheed napisał:

Czy wie ktoś czy HBO będzie w tej usłudze w 1080 ? Tak się składa, że mam przez przypadek włączone i fajnie było czasem z tego korzystać skoro już mi włączyli ale w 720 i 1.5mb/s nie da się tego oglądać.

Tutaj masz całą rozpiskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Rasheed napisał:

Czy wie ktoś czy HBO będzie w tej usłudze w 1080 ? Tak się składa, że mam przez przypadek włączone i fajnie było czasem z tego korzystać skoro już mi włączyli ale w 720 i 1.5mb/s nie da się tego oglądać.

Tutaj masz czarno na białym , że jest 1080p

 

20210623-135758.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam abonament canal+ na TV sat canal+ online aktywowano do umowy.  Dokupiłem jeszcze box cal+ online i aktywowałem go. Działa ale nie mogę oglądać jednocześnie canal+ na nim i na drugiej aplikacji. Rozumiem, że tak mogłoby się dziać, gdyby minął okres promocyjny dołączony do box ale tak nie jest. A może popełniłem błąd aktywując box do istniejącego konta ? Jest jakiś sposób na rozwiązanie problemu ?

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy canal+ i umowie satelitarnej masz jeden slot. Box daje dodatkowy benefit w postaci trzeciego slotu tylko przy ofertach internetowych (gdzie standardowo są dwa sloty).

 

Jeśli aktywowałeś promocyjny dostęp, to na tym koncie możesz korzystać na innym urządzeniu jednocześnie - ale tylko na tym koncie. Na koncie aktywowanym przez ICA masz jeden ekran.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...