Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, lukimann napisał:

Nie przejmuj się, od września mam dostęp do Sportklubu a przez ultrabox wyświetla się plansza z propozycją zakupu.

A eleveny i kanały Polsatu z LM? Bo akurat mam je włączone w opcji włącz wyłącz. Ale jakby były za friko w c+online to bym się nie obraził ;)

Ehhh, ale to za piękne by było prawdziwe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Właśnie  Eurosportów mi najbardziej brakowało fajnie że coś robią choć wczoraj zapłaciłem 44,50 za rok dostępu do eurosport playera. :D.  

Ale masz ES 1920x1080@8Mb/s 50fps. Podzielisz się informacją o tej promocji? Jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kingofsouth napisał:

Kanały od kilku miesięcy są w usłudze. 

Ale nawet jak nie miałbym ich wykupionych w abonamencie????

Bo sportklubu i canal+sport 3i4 nie mam wykupionych a w aplikacji c+online świecą.

Edytowane przez bobo235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PawelTSW napisał:

Tak tak, bo ty tak chcesz. 

Stary piszesz mi że się z choinki urwałem a ja ci pokazuje że inne kanały udostępniają dla abonentów którzy nie mają ich wykupionych w abonamencie...

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Chwal się jeden z drugim co to masz więcej niż w abonamencie😉 Jeszcze napisz swoje dane z umowy😃Co za ludzie zamiast siedzieć cicho to piszą o tym na lewo i prawo.

A co w tym złego? Zaraz napisze przez kontakt c+ żeby mi tak samo udostępnili eleveny i PSP. 

A tak na serio, zapytałem się tylko bo wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Równie dobrze to mogłoby coś na zasadzie otwartego okna na określony czas. Ale macie problemy...

Edytowane przez bobo235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bobo235 napisał:

......ja ci pokazuje że inne kanały udostępniają dla abonentów którzy nie mają ich wykupionych w abonamencie...

 

To przypadek, anomalia, twój farcik. Jeden dostanie marchewkę drugi ziemniaka.

Nie wygrałeś miliona,  to tylko TV 😂  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał:

A to że dzięki tobie może wielu stracić dostęp do tego co ma za free.Już nie raz tu tak było po wpisach.A chcesz Eleven czy PSP to sobie wykup a nie liczysz na sępa.

Przecież pisałem że mam wykupione (eleveny i PSP) w opcji włącz wyłącz. 

Hallo canal+!! Ludzie mają więcej kanałów niż przewiduje wykupiony  abonament, zróbcie z tym porządek!!

Bo niektórzy tu na "sępa" liczą.

 

Edit. Nie widzisz hipokryzji w swoim poście???

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

To przypadek, anomalia, twój farcik. Jeden dostanie marchewkę drugi ziemniaka.

Nie wygrałeś miliona,  to tylko TV 😂  ;)

Rozumiem, zapytałem też o inne kanały a tu ludzie rzucili się jak na mięso na promocji w Biedronce...

Edytowane przez bobo235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lukimann napisał:

Co mnie to obchodzi , że mają błąd.

Równie dobrze mogę to uznać za rekompensatę za brak H2 w aplikacji,  kanał za który dodatkowo płacę.

 

Czym innym jest nie udostępnienie kanału dla wszystkich a czym innym farcikowy dostep do śmieciowego kanału. Zagwarantowane masz to co oglądasz z satelity.

A ty wiesz za ile ja kanałów place a nie mam ich w Canal+Online?

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Ta płacisz😂Ale nie za ta  usługe😅

Usługa C+ online ma zastąpić nc+ go? Tak czy nie?

Zamawiając H/H2 zostałem poinformowany o dostępności kanałów w swojej umowie przez dekoder i usługę online.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lukimann napisał:

Usługa C+ online ma zastąpić nc+ go? Tak czy nie?

Zamawiając H/H2 zostałem poinformowany o dostępności kanałów w swojej umowie przez dekoder i usługę online.

 

Ma zastąpić , ale nie nastąpiło to jeszcze zastąpienie. 🤣 Czy ty z choinki się urwałeś ? :P

Twoja usługa Online o jakiej byleś "poinformowany" było szanowny kolego NC+GO.

A ja chce Cinemaxy i miliard innych kanałów jakie mam w NC+GO , jak nie ,  to będę tupał nóżka i nie zasnę  😁  :P  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kingofsouth napisał:

Ma zastąpić , ale nie nastąpiło to jeszcze zastąpienie. 🤣 Czy ty z choinki się urwałeś ? :P

Twoja usługa Online o jakiej byleś "poinformowany" było szanowny kolego NC+GO.

A ja chce Cinemaxy i miliard innych kanalow jakie mam w NC+GO , jak nie to bede tupał nóżka i nie zasnę  😁  :P  ;)

I co z powodu dostępności Sportklubu mam czuć wyrzuty sumienia?

A może jeszcze grzecznie dopłacić za ich pomylkowe udostępnie?

Będzie mi tu pisał @czerstwy żeby siedzieć cicho. 

@kingofsouth Ty się już tak nie chwal jaki masz dostęp to [beep]yliarda kanałów,  usług bo chyba nie tylko mnie już to mdli.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...