Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Play Now Box2, dziękuję, ale wolę już obraz przez aplikację. ;-)

"Sztuczny HDR" poza Eleven4K nie za bardzo zachęca do oglądania.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LorDx napisał:

Następuje przeskok na inny serwer stremingowy cały problem, co łącze to inaczej.

Twoje łącze ma problem z buforowaniem z danym serwerem wiec przeskakuje na inny aż znajdzie ten najlepszy.

 

https://www.atman.pl/lista-wszystkich-uczestnikow-thinx-ix/

szukajcie swojego operatora netu z puntem wymiany ruchu

 

 

Ale tak serio, to co mnie obchodzi jakiś "przeskok" jako klienta? To ma działać. Z Netflixem nie ma takich problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Ma działać , a nie jakaś loteria.

Ale, co tam zaraz się pojawi kilka następnych " recenzji" we współpracy z serwisem zachwalających bezkrytycznie   jakość usługi i tam takie czy inne cuda.

*

Disny Junior od ponad pół godziny jest płyny obraz. 

Można.Zatem dlaczego nie działa to tak na pozostałych kanałach?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Toma441 napisał:

Ale tak serio, to co mnie obchodzi jakiś "przeskok" jako klienta? To ma działać. Z Netflixem nie ma takich problemów. 

c+ jest tylko na tym punkcie wymiany, to netflix płaci za obecność na punktach styków i backup na serwerach cdn, może być na każdym jak go na to stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LorDx napisał:

c+ jest tylko na tym punkcie wymiany, to netflix płaci za obecność na punktach styków i backup na serwerach cdn, może być na każdym jak go na to stać.

Z całym szacunkiem, ale klient naprawdę nie powinien sobie takimi szczegółami zawracać głowy. Okazuje się po czasie, że całej usłudze zrobiono bardzo dobry (zapewne płatny) PR na przeróżnych portalach i kanałach YT, ale z perspektywy czasu to się w żaden nie przełożyło na jakość, czyli to co ten klient otrzymał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądane w najniższej jakości na necie mobilnym w DE na Tablecie Lenovo.

MTV Live HD- buforowanie co chwilę. Stop klatka i powrót dźwięku na kilka sekund do tyłu. 

MTV HD- To samo, tylko rzadziej

TVP Seriale- Co chwilę buforowanie. 

Natomiast C+, HBO, NG, TVN bez problemu. 

 

Całe szczęście, że tych śmieci nie ogladam i nie muszę się wq...ać

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał:

 

 

Całe szczęście, że tych śmieci nie ogladam i nie muszę się wq...ać

Dobrze napisane, tylko jak zgłosiłem może nie problem , tylko zapytanie o co chodzi do działu technicznego.

To było zdziwienie, że tego typu zgłoszeń nie ma.

To nie rozwiązuje sytuacji, dla innych może to być problem

(Bo może są tacy, co za to jeszcze płacą.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
3 godziny temu, Toma441 napisał:

Z całym szacunkiem, ale klient naprawdę nie powinien sobie takimi szczegółami zawracać głowy. Okazuje się po czasie, że całej usłudze zrobiono bardzo dobry (zapewne płatny) PR na przeróżnych portalach i kanałach YT, ale z perspektywy czasu to się w żaden nie przełożyło na jakość, czyli to co ten klient otrzymał. 

Klient powinien dostac produkt. A dostaje demo. Nie kazdy jest informatykiem zeby siedziec i ogarniac co sie dzieje. Ale widocznie maja tyle kasy, ze wiecej nie chca zarobic.

Edytowane przez PawelU1981
l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PawelU1981 napisał:

Klient powinien dostac produkt. A dostaje demo. Nie kazdy jest informatykiem zeby siedziec i ogarniac co sie dzieje. Ale widocznie maja tyle kasy, ze wiecej nie chca zarobic.

 

Mi działa dobrze nie wiem do kogo masz pretensje, sprawdzałem na kontrakcie i prepaid pół dnia i nie zrywało.

dla kontraktu TV to tylko dodatek bezpłatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LorDx napisał:

dla kontraktu TV to tylko dodatek bezpłatny.

Jeżeli operator zdaje sobie sprawę z tego, że klienci tak postrzegają jego ofertę to przestaję się dziwić, że pozwala sobie na lekceważące traktowanie swoich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LorDx napisał:

 

Mi działa dobrze nie wiem do kogo masz pretensje, sprawdzałem na kontrakcie i prepaid pół dnia i nie zrywało.

dla kontraktu TV to tylko dodatek bezpłatny.

Ale to nie jest tak, że jak masz za darmo to może być byle jak. U mnie przez pierwszy miesiąc na C+Box, żaden kanał nie przycinał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Toma441 napisał:

Ale to nie jest tak, że jak masz za darmo to może być byle jak. U mnie przez pierwszy miesiąc na C+Box, żaden kanał nie przycinał. 

jade 2 miesiąc, nie narzekam, fakt rozdali miesięcy ludziom mnustwo i trasy ogólne będą zapchane a wyjście na świat z gumy nie jest, po to operatorzy się przyłączaja punktów styku i wymiana ruchu idzie tak jakby na skróty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LorDx napisał:

Jeszcze jak zabiorą to powiesz że jakim prawem :-)

 

Nie powiem bo nie jest to oferta gwarantowana w umowie tylko mniej lub bardziej fajna opcja dodatkowa. Ale multiroom też mam za 0,- zł/mies. czyli co - też może mi nie działać?

Odniosłem się do Twojego stwierdzenia, że "to tylko dodatek bezpłatny". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jednym usługa działa na wszystkim i to bez żadnych zastrzeżeń.

Innym zacinają się niektóre kanały.

Ty za to znalazłeś się w grupie " szczęśliwców" , którym nie działają kanały" na żywo".

Grunt, że jako abonent masz  usługę za darmo . ;-).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Co dziwne sprawdzam teraz i tak to nie dzialalo nawet kiedy bylo w miare ok. Najwyzsze ustawienia jakosci nie zadne tam zalecane i nic nie buforuje i nie tnie. Szok!!!

 

EDIT:

Problem z przycinaniem w mniejszym stopniu zostal na paczce Canal+, glownie C+ Domo HD, C+ Film HD oraz C+ Dokument HD.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...