Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, kingofsouth napisał:

Dbają o naszą konsupmcję.

A wy tylko o tych kartach od kilku godzin a tutaj taka nowa funkcjonalność :rofl:?

 

 

 

1.jpg

 

 

Też to widziałem już wcześniej. Moim zdaniem powinna być w opcjach możliwość zmiany na tryb zaawansowany, gdzie jak w aplikacji można ustalić konkretną rozdzielczość/bitrate. Dla zwykłych użytkowników takie uproszczenie to dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Najlepsze jest to, że taki goNET.TV oferuje obszerny catch-up nawet do 30 dni i sport w 50FPS, aż miło się ogląda płynną transmisję, a w C+OTT restart do 8 godzin i sport w 25FPS, czyli mini pokaż slajdów i to za takie pieniądze.  

 

 

Przy necie zaledwie 150 przez WiFi na kanałach sportowych C+ korzystając z boxa ja nie mam żadnego "pokazu slajdów". Zaryzykuję, że liga angielska przez neta wygląda lepiej, niż niejeden kanał z kablówki vectra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

Sądzę, że nie będzie pozostałych kanałów z oferty nc+ go.

Ma to być trochę lepszy odpowiednik oferty Player+ BOX.

Nie konkurując z iplą oraz z playerem.

Jest to oferta kanałów z plusikiem, a pozostałe kanały to tylko mały dodatek, żeby był i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ogladajacymichas napisał:

Sądzę, że nie będzie pozostałych kanałów z oferty nc+ go.

Ma to być trochę lepszy odpowiednik oferty Player+ BOX.

Nie konkurując z iplą oraz z playerem.

Jest to oferta kanałów z plusikiem, a pozostałe kanały to tylko mały dodatek, żeby był i tyle.

Operator będzie utrzymywać w nieskończoność 2 aplikacje płacąc podwójnie za prawa.Ciekawy osąd.  I nie ma być trochę lepszym odpowiednikiem, tylko będzie lepsza ofertą od Player, a co za tym idzie, będzie konkurować z Playerem i Iplą. 

Biznes.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

Oferta Playera czy Ipli też miała się powiększyć i tylko na zapowiedział się skończyło.

Z pewnością oferta powiększy się o kolejne kanały z FTA, jestem ciekaw czy ceny pozostaną bez zmian ?

 

Gdyby chcieli to by już dali ful wypas kanałów przerywanymi reklamami co 5/10/15 minut:

Lifetime HD, History 2 HD

MTV Live HD

13 Ulica

BBC First

FOX Comedy, Nat Geo Peope, Disney HD, Baby TV

AXN Spin HD, AXN White, AXN Black

Kino Polska Muzyka

TVR, Top Kids Junior, Junior Music

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ogladajacymichas napisał:

Oferta Playera czy Ipli też miała się powiększyć i tylko na zapowiedział się skończyło.

?

 

 

Oferta jakiś czas temu powiększyła się o kanały PSP , wiec to kwestia czasu .

Nic nie zrobimy , trzeba nadal czekać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
15 minut temu, kingofsouth napisał:


 


Dobrze , ze tylko twoje sądzenie.
Oferta się powiekszy , tylko nie wiadomo kiedy to nastąpi.
 

Też tego bardzo pragnę, ale też nie chciałbym się zawieść na obiecankach i przemyśleniach forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież było mówione że Canal+ OTT zastąpi nc+ go tylko problem jest z licencjami. Nc+ go działało/działa tylko na smartfony i laptopy, a Canal+ OTT będzie miało apkę na Tizena/LG/Apple TV itp. Więc z czasem ta zamiana kiedyś nastąpi. Ja wiem że aplikacji OTT jeszcze sporo brakuje, ale dajmy im trochę czasu (choć wiem jak to brzmi :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
5 minut temu, kingofsouth napisał:

Oferta jakiś czas temu powiększyła się o kanały PSP , wiec to kwestia czasu .

 

Jak mi wiadomo kanały Polsat Sport Premium nie są udostępnione dla wszystkich subskrybentów CANAL+ OTT tylko jedynie dla abonentów platformy satelitarnej (nie jestem abonentem sat).

A to jest bardzo duża różnica. Firma podzieliła ofertę OTT dla subskrybentów i na abonentów SAT.

 

Aby się nie okazało, że większe priorytety ma abonent niż ten subskrybent, który wykupi ofertę raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tyrla napisał:

Przecież było mówione że Canal+ OTT zastąpi nc+ go tylko problem jest z licencjami. Nc+ go działało/działa tylko na smartfony i laptopy, a Canal+ OTT będzie miało apkę na Tizena/LG/Apple TV itp. Więc z czasem ta zamiana kiedyś nastąpi. Ja wiem że aplikacji OTT jeszcze sporo brakuje, ale dajmy im trochę czasu (choć wiem jak to brzmi :D)

Konkurencja jak np UPC jakoś sprawniej i szybciej umiała sobie poradzić z licencjami.Wystarczy spojrzeć na ich usługi: Horizon GO , czy ofertę telewizji przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
1 minutę temu, tyrla napisał:

Przecież było mówione że Canal+ OTT zastąpi nc+ go tylko problem jest z licencjami. Nc+ go działało/działa tylko na smartfony i laptopy, a Canal+ OTT będzie miało apkę na Tizena/LG/Apple TV itp. Więc z czasem ta zamiana kiedyś nastąpi. Ja wiem że aplikacji OTT jeszcze sporo brakuje, ale dajmy im trochę czasu (choć wiem jak to brzmi :D)

 

Ale też trzeba mieć na uwadze to, że nie będzie w 100% tyle kanałów co ma abonent w nc+ go. Tyczy też się oferty bezpłatnej VOD.

Nie jest powiedziane, że będą wszystkie kanały z oferty POLSAT czy TVN Discovery.

Ewentualnie zrobią pojedyncze pakiety za 10 czy 20 zł, tak jak to zrobił w ostatnim czasie Cyfrowy Polsat.

Z 25zł+10zł+50zł+50zł+10zł = 145zł zrobi się jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
3 minuty temu, tyrla napisał:

Tylko dlaczego kanały PSP miały działać tym co nie mają abo PC+ ?

 

No jak mi wiadomo oferta C+ OTT jest skierowana dla osób, którzy nie są abonentami SAT tylko zwykłymi.

Więc dlaczego nie mogę mieć PSP jak ma abonent? Jestem z wieloma innymi tu, człowiekiem drugiego sortu?

Więc na forum powinny być tematy rozdzielone na ofertę dla abonentów jak i na subskrybentów z ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...