Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, tyrla napisał:

Wybierasz jaki kanał chcesz oglądać i potem wybierasz ikonkę airPlay i następnie wybierasz swój TV i gotowe :)

Oczywiście wifi na TV i telefonie musi być takie same ;)

Ok, sprawdzę jutro, wydaje mi się że nie widać mojego tv.

2 minuty temu, Saturn45 napisał:

Ok, sprawdzę jutro, wydaje mi się że nie widać mojego tv.

Ale chyba TV nie ma funkcji Airplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tyrla napisał:

No nie ma. Chyba że możesz oglądać przez laptopa to wtedy przez hdmi lub bluetooth :)

Niewielka strata. Ja mam w swoim samsungu air play i akurat z aplikacją canal+ działa to kiepsko - nie wszystkie funkcje działają poprawnie tj. przewijanie czy wyświetlanie opisu programu. Lepiej poczekać na aplikację dla Tizena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

Jak wygląda w praktyce oglądanie jednocześnie na kilku urządzeniach? można oglądać ten sam kanał jednoczenie? 

 

I drugie pytanie ważniejsze, czy można oglądać na dwóch dekoderach Canal+ jednocześnie? tzn mam opłacone pakiety i chce się zalogować na to samo konto na dwóch dekoderach od Canal+, można tak? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

Na jakich dekoderach chcesz się logować? ?

no na ich Boxie, bo rozumiem że gdzieś się trzeba w nim zalogować tak jak np na Netflixie? 

 

Pytam czy po zakupie dwóch ich Boxow za 299 zł będę mógł zalogować się na jedno konto i oglądać równocześnie równocześnie z tego samego konta w salonie i np w sypialni? 

4 minuty temu, lukimann napisał:

Reklama dotyczy klientów z zewnątrz (nie abonentów PC+).

Nie rozumiem czy możesz jaśniej? to nie działa to jak Netflix czy HBO? Jedno konto i możliwość oglądania na kilku różnych urządzeniach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem, ale czy to opłacalne? 

Kupisz 2 boxy za 600 zł a potem jeszcze trzeba pakiet wykupić 

 

Będziesz mógł oglądać na max 3 urządzeniach jednocześnie 

 

Koledze wyżej Chodziło o to że będąc abonentem C+ satelitarnie, możesz odnaleźć maksymalnie na jednym urządzeniu

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PawelTSW napisał:

Teraz rozumiem, ale czy to opłacalne? 

Kupisz 2 boxy za 600 zł a potem jeszcze trzeba pakiet wykupić 

 

Będziesz mógł oglądać na max 3 urządzeniach jednocześnie 

 

Koledze wyżej Chodziło o to że będąc abonentem C+ satelitarnie, możesz odnaleźć maksymalnie na jednym urządzeniu

Z moich kalkulacji wynika że się opłaci zainwestować w drugi dekoder, (jeden można wziąć za 1 zl w umowie na czas określony) Drugi zawsze mogę go ze sobą gdzieś zabrać bo często podróżuje. Potrzebuję tylko wiedzieć że w będę mógł korzystać jednocześnie na dwóch ich boxach z jednego konta, ja w podróży a żona w domu 

Edytowane przez zielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...