Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Tomo21 napisał:

 

 

 Skoro nie było problemów z licencją do nc+ Go, to nie powinno być też do nowej usługi OTT

Czym innym jest udostępnienie abonentowi uslugi z możliwością oglądania na tablecie/smartfonie(NC+GO) a czym innym ma Android TV/Smart TV(OTT Canal+)

Licencje kolego. Większość operatorów ma swoje uslugi streamingowe i nie chce się dzielić kanałami , by moc je oglądać u innych operatorów ;) 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kingofsouth napisał:

Czym innym jest udostępnienie abonentowi uslugi z możliwością oglądania na tablecie/smartfonie(NC+GO) a czym innym ma Android TV/Smart TV(OTT Canal+)

Licencje kolego. Większość operatorów ma swoje uslugi streamingowe i nie chce się dzielić kanałami , by moc je oglądać u innych operatorów

Idealnie w punkt to wytłumaczyłeś :) Polać mu 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma kanałów PSP dla klienta z poza PC+?

PC+ ma podpisana umowę z CP na dystrybucje tych kanałów swoim abonentom. Byc moze nie ma zgody obecnie na sprzedaż tych kanałów prepaid.

By to zrobić PC+ musi zapłacić CP i samo zarobić.  To jaka będzie cena PSP w przyszłości w OTT Canal+ ?  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pokazuje przykład dostępności kanałów

  • OTT Canal+ (abonent PC+ )
  • OTT Canal+ (abonent z poza PC+ )

Edit:

@tyrla , LM może kupić Amazon lub DAZN, ale nie koniecznie z licencja na nasz piękny kraj :mrgreen:

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, andrzejgratis napisał:

@konaar1. Próbowałeś zmienić w ustawieniach tableta orientację pionowa / pozioma ? (Zaraz to sprawdzę u siebie).

2. Najprawdopodobniej jest blokada w apce na przesył obrazu na tv. Jak to ma miejsce z screenshotem.

W ustawieniach na telefonie mam opcję "obraz powiększony zoom" którą odpowiada za orientację pion/poziom. W tablecie w ogóle jej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, tak jak napisali @kingofsouthoraz @tyrlaPrzesył z telefonu hula aż miło na telewizorze. ;)

@KonnorMusisz w ustawieniach tableta znaleźć zmianę orientacji. U mnie na telefonie po zmianie tejże opcji, obraz idzie poziomo. Zauważyłem również, że po zmianie jakości na najwyższą, rozdzielczość na telewizorze staje się mniejsza. Możliwe, że coś w ustawieniach telefonu trzeba zmienić... 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie ponieważ, wziąłem okres probny C+ przez internet. Mam tuner (wartosci 400zł) nie z canałplus czy jest opcja by móc sciągnąć na niego oprogramowanie z canałplus i podpiąć do TV by szło to czy nie?
@wujciooo1992 Zapewne chodzi o tuner z Enigmą 2 na pokładzie. Teoretycznie możesz próbować przez Kodi+wtyczka, ale musiałbyś się upewnić czy da się uruchomić materiał z DRMem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, andrzejgratis napisał:

 

@KonnorMusisz w ustawieniach tableta znaleźć zmianę orientacji. U mnie na telefonie po zmianie tejże opcji, obraz idzie poziomo. Zauważyłem również, że po zmianie jakości na najwyższą, rozdzielczość na telewizorze staje się mniejsza. Możliwe, że coś w ustawieniach telefonu trzeba zmienić... 

Racja, dzieci mi przestawiły na sztywną pionową i brak obracania cały tablet! Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...