Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj w laptopie zmienić ustawienia częstotliwości odświeżania zewnętrznego monitora (w twoim wypadku będzie to telewizor LG) na 50 Hz. W moim przypadku pomogło, bo domyślnie było ustawione 60 Hz i były przycinki. Zmiana na 50 Hz rozwiązała problem. W Windowsie kliknij prawym na pulpicie i tam poszukaj w ustawieniach ekranu odpowiedniej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, meckbar napisał:

Dziwne podejście... Jak coś jest bardzo dobre to dłubanie przy tym najczęściej przynosi odwrotny skutek. 

Lepsze jest wrogiem dobrego. Jeżeli masz do raportowania konkretny błąd to to zrób. Jak chcesz się czepiać byle się czepiać to ani to sensowne ani pożyteczne. 

Inna sprawa, że operator nierzadko olewa abonentów zgłaszających konkretne błędy.

Tylko ja nie pisałem o błędach a o jakości… ze najpierw dadzą marne 720p, a potem lekko poprawia i już wszyscy się cieszą ze jest lepiej…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jakość obrazu meczów PL na Viaplay tragedia. Również na Canal+ słabo. Nie ma porównania do Canal+4K.  A o jakości dźwięku to ciężko mówić. Marne stereo. Brak dźwięku 5.1 dla mnie dyskwalifikuje  oglądanie tych transmisji. Na Canal+4K mogłem wyłączyć centralny kanał i słuchać stadionu, co na stadionach angielskich jest czystą przyjemnością. Niestety to wszystko poszło się je..ać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2022 o 17:40, mikoko napisał:

Szczerze? Jest bardzo fajnie. Znacznie lepiej się obsługuje jak na android tv. Np nie wychodząc z meczu mogę przeglądać inna zawartość co gdzie leci. 

A dźwięk na meczach? Stereo czy 5.1?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mikoko napisał:

Szczerze? Jest bardzo fajnie. Znacznie lepiej się obsługuje jak na android tv. Np nie wychodząc z meczu mogę przeglądać inna zawartość co gdzie leci. Na android niewykonalne 876111d53248d91600fa06394a40fba2.jpg

To jest z C+online czy Viaplay? To by było dość dobre do szybkiej zmany transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mikoko napisał:

Szczerze? Jest bardzo fajnie. Znacznie lepiej się obsługuje jak na android tv. Np nie wychodząc z meczu mogę przeglądać inna zawartość co gdzie leci. Na android niewykonalne 876111d53248d91600fa06394a40fba2.jpg

Ale przecież ja mam to samo na ATV w canal+box. Wciskam w prawo i mi się taka lista kanałów pokazuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...