Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Emilio1985 napisał:

Raczej nie za wiele to pomoże w przypadku transmisji meczu piłkarskiego w 25 fps

Pomoże, bo możesz kupić przystawkę za stówę i już masz 50fps, a dodatkowo lepszą matrycę. 

Również kupiłem LG zdając sobie sprawę, że nie ma tam androida i jestem bardzo zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czytam, czytam i czytam ten wątek i już sam nie wiem co brać, czy C+ przez talerz, czy C+ online? Powiedzcie mi, czy jak mam talerz, to jest tam usługa catchup jak załóżmy w Cyfrowym Polsacie? Bo, że na C+ online nie ma, to wiem, bo testowałem. Szczerze mówiąc, nie wiem kto wpadł na pomysł historii na kanałach do 8h wstecz, wg mnie powinno być co najmniej 12, jak nie 24h. Wiem, że zaraz odezwą się osoby, i powiedzą że są dekodery PVR, bierz talerz i możesz wszystko nagrać. Mogę, ale pamięć jest zawodna. Już parę razy złapałem się na tym, że w nocy była gala boksu i zapomniałem nagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Godzinę temu, picassopawel napisał:

Witam,
czytam, czytam i czytam ten wątek i już sam nie wiem co brać, czy C+ przez talerz, czy C+ online? Powiedzcie mi, czy jak mam talerz, to jest tam usługa catchup jak załóżmy w Cyfrowym Polsacie? Bo, że na C+ online nie ma, to wiem, bo testowałem. Szczerze mówiąc, nie wiem kto wpadł na pomysł historii na kanałach do 8h wstecz, wg mnie powinno być co najmniej 12, jak nie 24h. Wiem, że zaraz odezwą się osoby, i powiedzą że są dekodery PVR, bierz talerz i możesz wszystko nagrać. Mogę, ale pamięć jest zawodna. Już parę razy złapałem się na tym, że w nocy była gala boksu i zapomniałem nagrać.

 

Polecam lecytyne, albo jakis wyciag z ginko biloba :) Niektóre programy (głownie mecze piłkarskie) są dostępne do obejrzenia przez 7 dni od emisji live. Tak jest z premier league, ligue 1 i chyba bundesligą. Możliwe że ekstraklasa także. Jeśli to, backward epg i nagrywanie na dysk dla Ciebie za mało, to serio rozważ jakiś dobry suplement diety na pamięć.

 

A jeśli chodzi o wybór między talerzem i online, to zdecydowanie polecam kombinacje obydwu usług.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

     Mam taki oto problem, kupiłem canal+box założyłem nowe i  aktywowałem nowe konto, w boxie zrobiłem aktualizacje uprawnień, ale pomimo tych czynności nadal nie mogę oglądać kanałów tv ponieważ mam napis strona niedostępna. Tym samym nie mogę wykorzystać gratisowego miesiąca, a potem drugiego poprzez Vocher. Kontaktowałem się z pomocą jedni piszą, że konto jest nieaktywne, drugi że aktywne, potem mówią, że trzeba wpłacić 1 zł i podpiąć kartę płatniczą. Czy możecie napisać jak to wygląda naprawdę z tą aktywacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

@Atobos44żeby dodać voucher i tak trzeba podpiąć kartę. Nawet chyba dla pierwszego gratisowego miesiąca też trzeba. Pobiorą 1 zł i zwrócą, a to w celu sprawdzenia poprawności danych karty płatniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Atobos44 napisał:

Witajcie

 

     Mam taki oto problem, kupiłem canal+box założyłem nowe i  aktywowałem nowe konto, w boxie zrobiłem aktualizacje uprawnień, ale pomimo tych czynności nadal nie mogę oglądać kanałów tv ponieważ mam napis strona niedostępna. Tym samym nie mogę wykorzystać gratisowego miesiąca, a potem drugiego poprzez Vocher. Kontaktowałem się z pomocą jedni piszą, że konto jest nieaktywne, drugi że aktywne, potem mówią, że trzeba wpłacić 1 zł i podpiąć kartę płatniczą. Czy możecie napisać jak to wygląda naprawdę z tą aktywacją?

Jeśli dopiero co aktywowałeś konto, to musisz poczekać kilka godzin aż kanały live zaczną działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...