Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Niszczą Netflixa serio?? Netflix to zupełnie inna liga i inna oferta. 

Do jakiej usługi od operatora sieci kablowej/satelitarnej porównujesz MyCanal? Z jakiej usługi korzystasz na codzień?

 

Nie mogę tego porównać do usługi kablowo satelitarnej bo to nie jest taka usługa. Jest to usługa dla innego odbiorcy niż ten który korzysta z kablówki. Nie masz kabla nie masz zobowiązania nie masz umowy zupełnie tak jak Netflix. Ja wiem że oni mówią że to nie ma być konkurencja dla netflixa ale najbardziej podobni jeśli chodzi o pakiet filmowy są właśnie do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kingofsouth napisał:

@Kaz.699 , czyli mam rozumieć , że po okresie testowym będziesz płacił za tą wybrakowaną usługę 135 PLN. 

I właśnie cała zaleta tego polega na tym że ja nie musze za to płacić 135 zł miesięcznie. Mogę zapłacić 50 i nie na 12 mies a na trzy i zrezygnować. I dlatego absurdem jest to porównywać do jakiejkolwiek kablówki. Tam bym musiał zapłacić za wszystko z umową na rok. 

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Nie schodzi to się twoje porównanie Netflix vs MyCanal :crazy:;) 

Jakiś argument??

Edytowane przez Kaz.699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop , sportu tam nie uświadczysz , więc chcąc nie chcąc , prócz Netflixa w domu trzeba mieć abonament u jakiegoś operatora satelitarnego/ kablowego luba ofertę w Ipla/WP Pilot.   MyCanal to wydmuszka w obecnej formie. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:

@umek To już wyłącznie ich problem. Normą jest dostępność starszych filmów, w TVOD, ale nie ich promocja jako głównego atutu usługi.

 

Zachowujesz się jakbyś musiał je wykupić..
 

Macie obraz w HBO 1?

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem aktywowałem najpierw jeden pakiet fun & info a dopiero później następne pakiety ale nie mogę oglądać treści vod pojawia się taki komunikat: Twoja oferta nie pozwala ci wyświetlić tego programu.Czy ktoś miał podobnie ?.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hbo1 o 20:10 chwilę działał i się zawiesił. Teraz nie idzie powrócić do początku filmu bo pokazuje, że leci program z 22. Po 10 minutach zrezygnowałem z walki bo od połowy filmu nie będę oglądał. Teraz chyba hbo1 działa ale bez możliwości cofania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ITI Neovision coraz bardziej idiocieje.

TV ⇨ CANAL+ PREMIUM

DTH ⇨ PLATFORMA CANAL+

TPI ⇨ CANAL+

 

Domeny internetowe to również jeden bajzel.

CANAL+ ⇨ tv.pl.canalplus.com

CANAL+ (TPI) ⇨ canalplus.com/pl

PLATFORMA CANAL+ ⇨ pl.canalplus.com

 

Zamiast to najzwyczajniej w świecie jakoś ujednolicić i mieć porządek, to rozbili to na nazwy ze zbędnymi tak naprawdę dopiskami, bo przecież polski odbiorca jest na tyle nierozgarnięty, że nie poradzi sobie z rozróżnieniem tego a adresy stron to już w ogóle jakiś kosmos. Do tego to całe ociąganie się w czasie z przeprowadzaniem tego całego pożal się rebrandingu.

Ktoś tam naprawdę porządnie odpłynął… ?‍♂️

 

 

 

Na minus brak kanałów ogólnopolskich internetowo, bo o całej ofercie z DVB-T już nie wspomnę. myCANAL takie coś oferuje. To trochę wstyd, aby taka platforma nie potrafiła tego ogarnąć, a o wiele mniejszy WP Pilot ma to u siebie od paru lat. Pewnie dlatego, że wolą to puścić przez swój dekoderek, którego też nie potrafili wypuścić na rynek od razu, a dopiero po jakimś czasie.

 

Na minus ograniczenie sobie zasięg poprzez brak dostępności na konsolach. Nawet taki śmieciowy FilmBox jest w Polsce na PS4. myCANAL jest na Xbox One. A wejście na Apple TV z parudniowym opóźnieniem, bo nie potrafili wcześniej sobie ogarnąć certyfikacji, też jest słabe. Bo przecież nie pracowali nad tą ofertą od miesięcy.

 

Chciałbym się zarejestrować, ale oczywiście nie mogę, bo pojawia się informacja o geolokalizacji i tym, że zamówienie jest niemożliwe, bo jest dostępne tylko na terenie Polski. A myślałem, że już dawno UE to zdjęła i bez problemu można korzystać z tego typu usług poza krajem macierzystym.

 

Pakiet FUN&INFO wygląda na bardzo ubogi i mało konkurencyjny względem innych ofert u konkurencji. Na plus mogą być kanały tematyczne Platformy CANAL+, ale brak Ale kino+ i obecność tego kanału tylko w pakiecie FILM to również nieporozumienie. Strona internetowa mało czytelna. Na głównej są wymienione 4 pakiety, ale chcąc przejrzeć ich ofertę to już nie widzę żadnego odnośnika. Pewnie trzeba dopiero przejść do strony z kupowaniem dostępu. No ale ta u mnie nie działa.

 

Interesująco brzmią opcje START OVER, MULTISCREEN czy BACKWARD EPG. Szkoda tylko, że są one zarezerwowane jedynie dla TPI, a Platforma CANAL+ nie ma żadnej z tych opcji, gdzie to przecież DTH jest wciąż najważniejszym i głównym produktem od ITI Neovision. Fajne dzielenie klientów i użytkowników.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, tektyw85 napisał:

Mam jeszcze jeden problem aktywowałem najpierw jeden pakiet fun & info a dopiero później następne pakiety ale nie mogę oglądać treści vod pojawia się taki komunikat: Twoja oferta nie pozwala ci wyświetlić tego programu.Czy ktoś miał podobnie ?.

Wystarczy restart czyli wylogowanie się z aplikacji i powinno działać. Miałem podobnie. Tam jest wiele takich drobnych niedoróbek tutaj całe eleboraty już o tym napisali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Mam wrażenie, że ITI Neovision coraz bardziej idiocieje.

 

 

Ja ich rozumiem. To korporacja, zatrudnia wielu ludzi, ma podpisanych setki różnych umów na to, siamto, owamto, pomiędzy dostawcami, odbiorcami, krajami....

Korporacje tak działają. Klienta nie widać za stosu procedur i zależności. Każdy "specjalista" rzeźbi swój kawałek "obszaru" który nie tworzy całości. Interes klienta nie istnieje. Klienta wogóle nie widać zza stosu  "procesów" (pracownika z resztą też nie :-)).

Od tego są działy "sprzedaży" a jak nie ma wyników to one są winne. Winni są sprzedawcy bo nie potrafią zachęcić do kupna rewelacyjnego, najlepszego w swoim rodzaju, unikalnego, wyjątkowego i w dobrej cenie .... produktu.  Ich się rozlicza.. 

Nie znacie tego ?   :-).   To właśnie korpo. :-).

 

UE przecież nie funkcjonuje jak jeden kraj.  to twór stworzony dla lobby.  Funkcjonuje tylko w tych obszarach w których jest to w interesie najsilniejszych lobby "decydentów".  Cały czas działają granice i terytoria w tych obszarach gdzie obywatel mógłby mieć jakąś "korzyść". 

13 godzin temu, lukimann napisał:

Gdyby nie prawo do pokazywania wybranych imprez sportowych i jeden kanał w prawdziwym 4K w szybszym tempie klienci uciekli do konkurencji lub wręcz zrezygnowali z telewizji linearnej w PC+

Na razie operator coraz bardziej faktycznie odpływa, tylko czy aby w słusznym kierunku?  ;-)

 

Nie oglądam sportu wcale, nie posiadam wykupionego pakietu C+ a kanał 4K jest raczej dla mnie ciekawostką. Pomimo tego jestem abonentem telewizji linearnej PC+ i nie tylko ja tak mam :-).  

Niestety konkurencji w tym zakresie u mnie nie ma żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapewne jest to grupa najbardziej pożądana przez operatora bo trzyma cenę  na swoje kanały sportowe. 

 

Przynajmniej 1x/mc mam telefon z CA z propozycją dokupienia pakietu Canal+. Niestety cena dla mnie jest za wysoka więc co miesiąc odpowiadam: Wykupię jak rozdzielicie sport od filmów. Słyszę odpowiedz że takiej opcji nie ma na co ja odpowiadam to zadzwońcie jak będzie. Mija miesiąc i znowu to samo :-). W  końcu dotrze. W korporacjach tylko zdarta płyta działa. Niestety czasem zdąży się całkowicie płyta zedrzeć albo zmienią się warunki i do transakcji  mimo wszystko nie dochodzi :-).

 

Aż tu nagle w usłudze OTT jest rozdzielone :-)  - Czyli się da.... Czyli kropla drąży skałę... poczekamy jeszcze 5 lat i na TV SAT też będzie :-)

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...